• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez paweel12 » 7 wrz 2017, o 14:30

Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niestety nie mam już tej karty, bo zmieniłem bank.
paweel12
 

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 7 wrz 2017, o 14:50

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

250-300$.




Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Za niecałe dwa tygodnie powinien być dostępny.



Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przepraszamy, magazyn nie dorzucił szkła do paczki, napisałem Ci PW z propozycją rekompensaty.




Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wysłałem Ci PW, oczywiście możesz wysłać telefon do naprawy. Odpisz na PW, podam Ci instrukcję.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez avatarek » 7 wrz 2017, o 16:29

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przepraszamy, magazyn nie dorzucił szkła do paczki, napisałem Ci PW z propozycją rekompensaty.


Nie no, super. Płace specjalnie 23 usd za expres wysyłke by używać elefonu od razu a nie czekać 3-4 tygodnie a teraz będzie leżał 3 tygodnie czekając aż kupie sobie szkło do niego
Opóźniałem kilka dni płatność by dostać łaskawie odpowiedź i by Pan oznaczył zamówienie by szkło było w środku...i rzekomo Pan oznaczył.....
Rekompensata oczywiście to fikcja i żart..... Rzekomo dadzą mi szkło do kolejnego zamówienia.... Po co mi następne zamówienie jak już kupiłem telefon? Gdzie tu logika i sens? I jeszcze znowu mam zapłacić 23 usd za wysyłke i znowu nie dostać kompletnego zamówienia?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wiertar » 7 wrz 2017, o 20:13

Dziś doszedł do mnie Leeco cool 1 od goldwaya. Jak narazie wszystko z telefonem jest ok. Zamówię od wysyłki szło 8 dni roboczych.

Dodam że przy zamówieniu zapomniałem wpisać darmowego kodu na folie i cover. Napisałem do goldwaya i odpowiedzieli że postarają się jeszcze dołączyć fanty do zamówienia jak nie będzie za późno. Dziś otwieram paczkę i fanty były w środku:) takze plusik
wiertar
 
Posty: 63
Dołączył(a): 28 cze 2016, o 18:27
Telefon:: a806

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez leszek_fcb » 7 wrz 2017, o 20:28

paweel12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niestety nie mam już tej karty, bo zmieniłem bank.


Wątpię, żeby to miało znaczenie. Próbuj waść! Poza tym to jest ubezpieczenie dostawcy karty (Visa, Mastercard) a nie banku
leszek_fcb
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:44
Pochwały: 1
Telefon:: Coolpad Cool1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 7 wrz 2017, o 21:14

Kolega dobrze prawi. Ważne byś wskazał konkretną transakcję kartą i tyle

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 8 wrz 2017, o 00:51

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Magazyn zapomniał dodać gratisowego szkła, bardzo za to przepraszam w imieniu magazynu. Zaproponowałem Ci albo kupon 6$ na kolejne zakupy co dwukrotnie przewyższa wartość szkła lub dodatkowe szkło dorzucone do kolejnego zamówienia. Możemy też zwrócić 3$(wartość szkła) na konto PayPal. Proszę wybierz, które rozwiązanie Cię satysfakcjonuje.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez paweel12 » 8 wrz 2017, o 19:08

leszek_fcb napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niestety nie mam już tej karty, bo zmieniłem bank.


Wątpię, żeby to miało znaczenie. Próbuj waść! Poza tym to jest ubezpieczenie dostawcy karty (Visa, Mastercard) a nie banku


Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie wiem czy dobrze teraz powiem, ale wystarczy, że wskażę numer zamówienia? Niestety do karty ani numeru karty itp nie mam dostępu, ponieważ tak jak mówiłem jestem w innym banku, a tamta karta (Mastercard) poszła do kosza.

Jakbyście Panowie mogli mnie pokierować jak to zrobić i jeszcze powiedzieć co mogę dzięki temu ugrać to byłbym bardzo wdzięczny.
Ostatnio edytowano 8 wrz 2017, o 19:10 przez paweel12, łącznie edytowano 1 raz
paweel12
 
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 8 wrz 2017, o 19:09

Musisz wskazać platnosc. Kiedy czym i jaką wartosc.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez paweel12 » 8 wrz 2017, o 19:14

Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czyli wchodzę w szczegóły transakcji i to co tam mam, tak? I gdzie mam wskazać tą płatność?

Długo taka procedura trwa i jest szansa, że się uda czy lepiej wysłać im telefon do zrobienia, bo zostały mi 2 miesiące?
paweel12
 

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez rodan77 » 8 wrz 2017, o 19:50

Zadzwoń do banku, który był wystawcą karty i zapytaj czego potrzebują do wszczęcia procedury chargeback.
Moim zdaniem szanse na chargeback są małe, ponieważ ta transakcja była już dawno temu. Gdzieś mi się kołacze po głowie, że termin na chargeback to 120 dni i tylko w szczególnych przypadkach może objąć wcześniejsze transakcje. Ale to może ktoś, kto jest w temacie się wypowie albo w banku Ci powiedzą.

Edit: Na szybko taki artykuł znalazłem http://www.cardholder.pl/niezbednik-klienta-banku/chargeback-jak-skorzystac/
Edit 2. Tu też piszą o 120 dniach http://moniaki.pl/chargeback-odzyskaj-swoje-pieniadze/
Ostatnio edytowano 8 wrz 2017, o 20:00 przez rodan77, łącznie edytowano 1 raz
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez paweel12 » 8 wrz 2017, o 19:53

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Też mi się wydaje, że szanse są znikome. Wychodzi na to, że wyślę sprzęt po niedzieli jak dobrze pójdzie, bo dogadanie się co do wysyłki jest strasznie wolne tak jakby celowo wolne, aby zabrać mi jak najwięcej czasu.
paweel12
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości