• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez avatarek » 9 wrz 2017, o 14:36

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Żadne. Straciłem obecnie 2 tygodnie czasu, mogłem 2 tygodnie temu zamówić szkło. 3 usd to ono kosztuje w chinach. W polsce kosztuje 30 zł. Zwróćcie mi tyle ile ono kosztuje w Polsce albo zwróćcie mi najlepiej 23 usd za wysyłke. Zapakowaliście elektronike gorzej niż darmowa wysyłka z kupowania tanich zabawek czy portfeli.... SERIO
Za co ja zapłaciłem 23 usd?
A proponowanie kuponu na następne zakupu powoduje u mnie salwy śmiechu..... Jakiego zakupu jak dopiero jeden dokonałem. Za rok, 2? W ogóle warto przy takim traktowaniu klienta?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez cieplasek » 9 wrz 2017, o 15:24

Tu popieram kolegę sam nie używam telefonu bez szkła. I taki telefon czeka na szkło i się marnuje.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez marcoos1 » 9 wrz 2017, o 16:24

@avatarek
Ale telefon został uszkodzony? Paczkę zapakowali inaczej niż się spodziewałeś, ale jeśli dotarła cała to o co masz pretensje? Gdyby była uszkodzona to ich wina, że zapakowali słabo, ale paczka cała.
Co do szkła to też masz pretensje, że nie dostałeś gratisowego prezentu, o którym było pisane, że jak nie mają to nie dodadzą (mieli, ale nie dali, więc też ich wina, ale robisz afere jak za brak połowy zamówienia).
Tak ci zależało na szybkiej dostawie a czekałeś 4 dni z opłaceniem.
Zakupy w Chinach to nie wyścigi i jeśli zależy na czasie to nie warto kupować w Chinach (nawet za dopłatą 23$)
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez cieplasek » 9 wrz 2017, o 18:23

Czytaj ze zrozumieniem. Czekał by być pewnym że będzie szkło w komplecie . I dostał takie zapewnienie. Rozumiem go bo sam nie dostałem szkła -gif ale zamówiłem sobie oddzielnie na innej aukcji równocześnie gdy zamawiałem telefon.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 9 wrz 2017, o 20:04

No przecież wiadomo po co się płaci te 23$ i na pewno nie jest to pancerne zapakowanie telefonu.. ;)
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez akir » 9 wrz 2017, o 23:13

Vat zapłaciłes za telefon? Jesli nie to nie szuraj, bo szkła nie dostał biedny

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 9 wrz 2017, o 23:22

Ciekawe ilu jeszcze Goldi oszukał? Ja np w 3 paczkach giftu obiecanego nie dostałem.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez avatarek » 10 wrz 2017, o 00:26

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

stary, kupiłem ostatnio gre planszową za marne 8 usd i była zapakowana w AIR PILLOW z wysyłką z free. Płacąc 23 usd za wysyłke a tym bardziej sprzętu elektronicznego mam oczekiwał bym przynajmniej tego samego co w przypadku tego taniego bubla...

Szuram bo się spieniłem. Opóźniałem płatnoś by mie potwierdzenie, ze to szkło będzie i nie musze go oddzielnie zamawiać. Suma sumarum majfrend pali franka w dispute i udaje, że nic takiego nie miało miejsca. Pomimo screenów. Niepoważne. Tak samo niepoważne mi jest teraz oferowanie 3 usd na pp, bo nie mam zamiaru czekać miesiąc ąz przyjdzie szkło z chin. W Polsce kosztuje znacznie więcej.

o sposobie wysyłki pisze by inni wiedzieli i może inni jużdostaną zapakowane jak należy. oby.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bugmenot » 10 wrz 2017, o 12:59

Mogłeś wziąć darmową wysyłkę i tak samo by ci spakowali. A zapłaciłeś 23$ tylko po żeby Ci nie dowalili podatku. Paczka idzie z Chin dhl do np. Londynu tam jest przepakowana i idzie jako paczka wewnątrz EU i nie nie idzie do urzędu celnego.
bugmenot
 
Posty: 189
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 21:17
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Ponczo24 » 10 wrz 2017, o 15:27

za ile bedzie xiaomi redmi 4
3 giga ramu
lte b20
wysylka z hiszpani?
Ponczo24
 
Posty: 45
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 10:09
Telefon:: overmax

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Flyagaric » 10 wrz 2017, o 15:58

bugmenot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Perfekcyjne wytłumaczenie - Goldie dał ciała po całości i właściwie okłamał avatarka, ale kolega bugmenot stwierdził, że avatarek się podnieca i właściwie to, że został oszukany, to ratuje mu telefon, bo ekran jak zbije, to i tak będzie miał nowy ... Gdzie się tacy rodzą???
Ostatnio edytowano 10 wrz 2017, o 17:54 przez Flyagaric, łącznie edytowano 1 raz
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez leszek_fcb » 10 wrz 2017, o 16:21

bugmenot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No głupszej teorii już dawno nie czytałem. Sugerujesz, że wprowadzają towar na teren UE oszukując system podatkowy. Sam to wymyśliłeś, czy przeczytałeś w "Pani domu"?
leszek_fcb
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:44
Pochwały: 1
Telefon:: Coolpad Cool1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron