• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez swiecki45 » 29 sie 2017, o 18:17

Goldi, ten magazyn w Hiszpanii bez cła wcale nie sprawił że tel. dla nas potaniały.Te 23 dolce za podróż przez Anglię są wbite w cenę z magazynu.Czyli jaka to nowość? No tak nowość jest ale nie żadne usprawnienie,uatrakcyjnienie przesyłki.Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 29 sie 2017, o 18:52

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja czekam tylko na odpowiedź przedstawiciela. Nie moja winna że tacy ludzie jak red szukają zaczepki bo tym żyją.
Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Właśnie to chce Zrobić mam napisane pismo przez radce prawnego ale nie mogę mimo wysłania 10 wiadomości do przedstawiciela uzyskać jego adresu na które mam wysłać pismo a Goldway nie ma zarejestrowanej działalności w Polsce. Wie że mam rację i Boji się procesu myślałem nad zbiorowym bo mam 5 osób które chętnie się dołącza bo też zostali oszukani

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Wiesz co, niech ktoś Ci poda adres z którego otrzymał paczkę z chin np poczta. Albo wyślij zapytanie do Chińskiej Izby Gospodarczej albo konsulatu w Polsce. Jak bym miał więcej czasu miałbym z 10 osób których Goldi wykiwal ale nikt się nie chce w to bawic.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 29 sie 2017, o 19:11

Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja czekam tylko na odpowiedź przedstawiciela. Nie moja winna że tacy ludzie jak red szukają zaczepki bo tym żyją.
Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Właśnie to chce Zrobić mam napisane pismo przez radce prawnego ale nie mogę mimo wysłania 10 wiadomości do przedstawiciela uzyskać jego adresu na które mam wysłać pismo a Goldway nie ma zarejestrowanej działalności w Polsce. Wie że mam rację i Boji się procesu myślałem nad zbiorowym bo mam 5 osób które chętnie się dołącza bo też zostali oszukani

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Wiesz co, niech ktoś Ci poda adres z którego otrzymał paczkę z chin np poczta. Albo wyślij zapytanie do Chińskiej Izby Gospodarczej albo konsulatu w Polsce. Jak bym miał więcej czasu miałbym z 10 osób których Goldi wykiwal ale nikt się nie chce w to bawic.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Ja mam 5 pewnych które nie odpuszcza bo na dość duże kwoty ich Goldway oszukal. Chiński adres mam LianRong Xiao
Addr.: 4C A building CuiQinGe,No. 2057 DongMenBei Road,Luohu district, Shenzhen City, 518020,China

Ale wolal bym Polskiego poganiacza ścignac krócej by trwało, Nie chce podać adresu ale i tak się dowiem wcześniej czy później Choć w sumie w Chinach jest dużo bardziej rygorystyczne prawo niż w Polsce. Tylko pytanie czy chiński sprzedawca podlega pod przepisy EU

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 29 sie 2017, o 19:41

Ale ewentualna rozprawa sądową będzie w miejscu Twojego zamieszkania. Nie odpuszczaj. Ja Hajs odzywałem dzięki support Ali i chargback w banku. Gwarancja =chargeback

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 29 sie 2017, o 19:42

Podlega pod przepisy prawa na terenie którego prowadzi działalność i gdzie Ci sprzedał czyli Chiny.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 29 sie 2017, o 21:48

Przecież to nie jest żaden chiński przedstawiciel. Gdyby takim był to byście u niego kupowali a kupujecie w Chinach. Jak otworzą magazyn w PL to będziecie magazynierów pozywać? :)
Jeśli doszło do oszustwa to tylko walka w Chinach, a tam mają na naszych radców prawnych ...wiadomo co. Trik z wydłużaniem gwary za szybki feedback działa świetnie. Aktualnie to jeden z lepiej ocenionych sklepów na Ali
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 29 sie 2017, o 22:03

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chcesz powiedzieć że radca prawny dostał ten sam materiał który tu zaprezentowałeś i powiedział Ci że masz słuszność? :O
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 29 sie 2017, o 22:10

Jako że to moja branża , mogę pozwać każdego za wszystko, to potrzeba tworzy rynek. Ale z głową. Jaki masz materiał dowodowy?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 29 sie 2017, o 23:10

Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

aaa... i tu raczej zostaniesz zignorowany :)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 29 sie 2017, o 23:42

Co masz na myśli? Ciekawi mnie z czym latajacy kolega chce atakować Goldiego?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wiertar » 30 sie 2017, o 10:23

W poniedziałek moja paczka wyslana. Ile mniej więcej się czeka zanim ruszy tracking? Jest opcja że dojdzie do mnie do następnego piątku? Wysyłka express
wiertar
 
Posty: 63
Dołączył(a): 28 cze 2016, o 18:27
Telefon:: a806

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez butik2 » 30 sie 2017, o 12:18

z moich ostatnich doświadczeń to otrzymasz ją za około 7-8 dni
butik2
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 lis 2015, o 15:01
Telefon:: Xiaomi Redmi2
ROM: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość