• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 12 wrz 2017, o 14:17

Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masę ludzi to zwykły Janusz biznesu
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez 40rozbojnik » 12 wrz 2017, o 15:25

Sklep jak sklep, ani lepszy ani gorszy niż reszta. Ale za to Ty kolego fighter robisz się już naprawdę męczący. Moja rada: odpuść, szkoda nerwów zarówno Twoich jak i innych.
Avatar użytkownika
40rozbojnik
 
Posty: 188
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 11:05
Pochwały: 8
Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: stable 26.0.0

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 12 wrz 2017, o 16:39

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Goldway tak ma że oszukuje jest to nagminy proceder. Wystarczy poszukać w internecie i masę można znaleźć histori jak ludzie zostali oszukani przez goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Rozumiem, że treść naszej wiadomości wklejonej powyżej jest odbierana jako kontrowersyjna i zniechęcająca do naprawy gwarancyjnej, ale pozwólcie, że przedstawię tok rozumowania chińczyków:

1. Zdarzyło się kiedyś, że paczka z Polski do Chin szła bardzo długo(ponad 2 mies.) i urządzenie dotarło już po gwarancji. Dlatego wysłane zostało ostrzeżenie, że zostały tylko dwa miesiące.
2. Najważniejsze: Wyświetlacz do tego modelu kosztuje w przeliczeniu około 60zł na Aliexpress i z poradnikiem na YouTube można go wymienić samemu. W przypadku zgłoszenia problemu z wyświetlaczem w czasie końcówki okresu gwarancyjnego , jeśli jego cena jest tak niska i niewiele większa od kosztów wysyłki zwrotnej za którą klient i tak musi zaplacić wysyłamy prośbę by klient to rozważył i podjął decyzję czy aby nie chce wymienić wyświeltacza niewiele większym kosztem na własną rękę i nie tracić około 2 miesięcy użytkowania telefonu.

Klient zdecydował, że chce wysłać do naprawy, dostał na to oczywiście zgodę, przesłaliśmy mu instrukcję wraz z adresem.

Gdzie tu widzisz oszustwo kolego? Chciałbym żebyś wytłumaczył.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 12 wrz 2017, o 23:59

Ty chcerz weryfikowac prawde? To jest bardzo bezczelne podejście .Goldway mieliście szansę na załatwienie sprawy już dawno, podczas sporu, podczas rozmowy na chacie, zero pomocy.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 13 wrz 2017, o 00:00

Goldway jak można uzyskać dokument potwierdzający dokonanie przez Ciebie odprawy celnej przy seller metod??

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 13 wrz 2017, o 00:37

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Goldway tak ma że oszukuje jest to nagminy proceder. Wystarczy poszukać w internecie i masę można znaleźć histori jak ludzie zostali oszukani przez goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Rozumiem, że treść naszej wiadomości wklejonej powyżej jest odbierana jako kontrowersyjna i zniechęcająca do naprawy gwarancyjnej, ale pozwólcie, że przedstawię tok rozumowania chińczyków:

1. Zdarzyło się kiedyś, że paczka z Polski do Chin szła bardzo długo(ponad 2 mies.) i urządzenie dotarło już po gwarancji. Dlatego wysłane zostało ostrzeżenie, że zostały tylko dwa miesiące.
2. Najważniejsze: Wyświetlacz do tego modelu kosztuje w przeliczeniu około 60zł na Aliexpress i z poradnikiem na YouTube można go wymienić samemu. W przypadku zgłoszenia problemu z wyświetlaczem w czasie końcówki okresu gwarancyjnego , jeśli jego cena jest tak niska i niewiele większa od kosztów wysyłki zwrotnej za którą klient i tak musi zaplacić wysyłamy prośbę by klient to rozważył i podjął decyzję czy aby nie chce wymienić wyświeltacza niewiele większym kosztem na własną rękę i nie tracić około 2 miesięcy użytkowania telefonu.

Klient zdecydował, że chce wysłać do naprawy, dostał na to oczywiście zgodę, przesłaliśmy mu instrukcję wraz z adresem.

Gdzie tu widzisz oszustwo kolego? Chciałbym żebyś wytłumaczył.

Goldway a mnie też wyrolowales i nawet nie masz odwagi odpisać a wiedz że ci nie popuszcze.
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez moth » 13 wrz 2017, o 01:10

Dałbyś w końcu jakiś dowód że cię 'wyrolowal' bo się już nudny robisz
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez lexite88 » 13 wrz 2017, o 07:01

Fighter nie ma dowodów bo oszustwa nie było. On płacze bo chce wycebulic 1$ zniżki. Taka jego metodą żeby jak najgłośniej płakać nie mając żadnych argumentów.
lexite88
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 07:53
Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi redmi note 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 13 wrz 2017, o 19:09

Dałem sobie spokój na jakiś czas z zaglądaniem tutaj.
Miałem nadzieję, że wpisy ot tak sobie bez podstaw szkalujące ludzi ustaną.
Nadzieja matką.... ale że Admini tolerują teksty w stylu:
"Goldway tak ma że oszukuje jest to nagminy proceder. Wystarczy poszukać w internecie i masę można znaleźć histori jak ludzie zostali oszukani przez goldwaya|"
Tego nie mogę zrozumieć.
Aby rzucać oskarżenia trzeba podać jakieś dowody bo inaczej to oszczerstwo.
Fighter nic nie wykazał a mimo to wolno mu tutaj wypisywać swoje bełkotliwe uwagi przedszkolaka??? wymyślając ludziom, grożąc i wymyślać od oszustów.
Gdzie moderator?
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Neesa » 13 wrz 2017, o 19:56

Może moderacja boi się, że ewentualne usunięcie płaczów fightera stanie się niejako dowodem na to, że krytyka niektórych sprzedawców mających oficjalne konta na forum zagraża powiązaniom biznesowym między sprzedawcami a właścicielem forum? Aby więc nie dawać pretekstu do posądzania admina o usuwanie "niewygodnych" wpisów, postanowił je zostawić...
Neesa
 
Posty: 43
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 15:42
Pochwały: 1
Telefon:: Redmi Note 4 GlobVer
ROM: Global Stable

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ostry777 » 13 wrz 2017, o 20:25

Porażką jest to, że nikt nie zbanuje fightera - ile mozna? To jest totalny dzieciak, ktory tu bedzie wchodzil jeszcze przez rok:/ a my bedziemy musieli to czytac:/
ostry777
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5 lut 2017, o 19:10
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez I†achi » 13 wrz 2017, o 21:59

Żyjemy w Polsce.
I takich jak fighter czy seba mamy ponad miarę.
Oczywiście, własnego wątku nie założą. Bo tu się liczy publika - czyli My. A nam, zależy jednak na wiadomościach od goldiego.
Gdybym był modem...ah, rozmarzyłem się.
Finalnie stwierdzę dla tych trolli - ja u Goldiego kupiłem 3 telefony w swej historii - i z każdego zakupu byłem i jestem zadowolony. Oraz 1 na Gearbest. Oraz 1 na IBG. I tyle.
Żyję. Nie spamuję. Pozdrawiam normalniejszą część naszego społeczeństwa ;)
Zawsze będzie tak, że większość musi akceptować mniejszość....

Autor postu otrzymał pochwałę
I†achi
 
Posty: 149
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 21:03
Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron