• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez amdek12 » 26 wrz 2017, o 09:25

Witam,
Możesz mi coś sensownego powiedzieć co mam zrobić? Mój numer zamówienia to - 86822919735054
a przed chwilą dostałem poniższą wiadomość od HKGW. Zapłaciłem dodatkową kasę za przesyłkę DHL-em i w przeszłości zamawiałem już do Polski i nie wiem z czym mają teraz problem

"Hi, friend, urgently!!!as check ,the address you left is belong to remote area, please check with the link:
http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp
and you need to pay usd $35 remote area fee,which is charged by express company,and here are 3 solutions as below,
1.Pay usd 35$ via below link
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 0.0.MKgnH9
2. provide new address(add phone number) with new post code that is not in remote area
3.Cancel this and make new order choose free post delivery ,but the delivery time is 15-60 days
Pls reply us ASAP avoid delaying send
Best Regards
R"

Pozdrawiam

PS. Wysłałem CI wiadomość na priw
amdek12
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 20:34
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3
ROM: MIUI 8 7.3.16

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 26 wrz 2017, o 09:45

Część adresów w pl jest klasyfikowana (po kodzie pocztowym) jako remote area. Czyli zadupie :)
Tam trzeba dopłacić 35$ żeby Ci dostarczyli, alternatywą jest wysyłka do kogoś znajomego, czy rodziny w miejsce gdzie nie ma dopłaty. Dali Ci link gdzie sprawdzisz kody pocztowe które temu podlegają.

Autor postu otrzymał pochwałę
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez amdek12 » 26 wrz 2017, o 09:51

Aaa ok :)

Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Zmienię adres.
amdek12
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 20:34
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3
ROM: MIUI 8 7.3.16

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 27 wrz 2017, o 08:55

Kolega dwa posty wyżej doskonale wyjaśnił :)
Odpisałem też na PW.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez amp92 » 3 paź 2017, o 21:52

Co z tymi telefonami z wysyłką z Hiszpanii? Miał być większy wybór, a obecnie nie ma pod tym linkiem żadnych dostępnych smartfonów.
amp92
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 10:53
Pochwały: 3
Telefon:: Galaxy S2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 5 paź 2017, o 16:28

amp92 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mamy problem z zatowarowaniem. Pod koniec tygodnia będę znał więcej szczegółów dotyczących planowanego asortymentu w magazynie hiszpańskim dostępnego w najbliżej przyszłości,
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Wesoły » 9 paź 2017, o 17:07

HongKong_Goldway a czy będzie u was dostępny Leeco Le Pro 3 w wersji 4/64 lub 6/64? Bo widzę jest tylko wersja 4/32.
Wesoły
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2017, o 17:03
Telefon:: LG G4c

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez monsiejowa » 9 paź 2017, o 20:53

Będzie u Was dostępny Xiaomi Mi Mix 2 w wersji specjal edition 8/128gb???
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 11 paź 2017, o 05:18

Modele z powyższych pytań będą dostępne, ale nie wiemy dokładnie kiedy.

Co do magazynu w Hiszpanii - nowa dostawa stoi obecnie na odprawie celnej, w ciągu kilku dni pojawi się na stronie.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez penguino » 13 paź 2017, o 15:08

monsiejowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zmień sklep, nie kupuj u tych oszustów. Ja po pół roku bez telefonu dowiedziałem się, że 2h na ekranie w Redmi 3S i 17% drenażu przez noc (ponad 30% dziennie) to normalne bo telefon ma już rok i bateria jest zużyta mimo że problem występował od zawsze!

Interwencja tutejszego przedstawiciela nic nie dała, telefon niby poszedł na gwarancję jeszcze raz, już mieli odsyłać ale poprosiłem o zrobienie testu baterii. I co? Drenaże dalej występują a oni bezczelnie mówią że to normalne bo telefon ma prawie rok. Tyle że problem występuje od zawsze a ostatnie PÓŁ ROKU telefon jest wyłączony z użytkowania tylko się u nich naprawia! Obrzydliwa firma.

Także bez urazy lokalny przedstawicielu, widzę że się Pan stara ale oszust zawsze będzie oszustem. A Goldway to sami oszuści.
penguino
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 18:44
Telefon:: P8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez drn » 16 paź 2017, o 09:19

Goldi a jak u was jest z wysyłką 2 telefonów? Chce kupić 2x Xiaomi Note 4x. 2 razy muszę płacić koszt DHL?
http://telechina.pl/ Recenzje,nowości,promocje
Avatar użytkownika
drn
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 07:19
Lokalizacja: Łódź
Telefon:: Xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 17 paź 2017, o 01:30

penguino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zmień sklep, nie kupuj u tych oszustów. Ja po pół roku bez telefonu dowiedziałem się, że 2h na ekranie w Redmi 3S i 17% drenażu przez noc (ponad 30% dziennie) to normalne bo telefon ma już rok i bateria jest zużyta mimo że problem występował od zawsze!

Interwencja tutejszego przedstawiciela nic nie dała, telefon niby poszedł na gwarancję jeszcze raz, już mieli odsyłać ale poprosiłem o zrobienie testu baterii. I co? Drenaże dalej występują a oni bezczelnie mówią że to normalne bo telefon ma prawie rok. Tyle że problem występuje od zawsze a ostatnie PÓŁ ROKU telefon jest wyłączony z użytkowania tylko się u nich naprawia! Obrzydliwa firma.

Także bez urazy lokalny przedstawicielu, widzę że się Pan stara ale oszust zawsze będzie oszustem. A Goldway to sami oszuści.


30% rozładowania baterii przez dzień to nie jest wynik który sugeruje uszkodzenie telefonu, jest raczej normalny.

@drn
Dla każdego urządzenia należy osobno opłacić wysyłkę DHL, nie damy rady zmieścić w jednej paczce dwóch smartfonów.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości