• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez szymi » 20 lis 2015, o 17:19

oj cebulaczki "Proponuje abyśmy wnioskowali w zbiorowym sporze o 25usd rekompensaty, co Wy na to? Za mało czy będzie ok?"
goldway się doczekał nawet własnego tagu na wykopie XD
http://www.wykop.pl/tag/goldwaycwel/
polecam dawno się często waliłem w czoło z niemocy :mrgreen: chyba zacznę co lepsze smaczki cytować w osobnym wątku :-D

"Piotr_z_Wykopu 47 min. temu

0

@Lord_Jim: 10$ to sam koszt który doplaciłem do wysyłki VIP, czyli należy się zwrot + 15$ za niewywiązanie się z umowy i zerowy kontakt. W sumie wychodzi 25$. Uważam, że to rozsądna kwota i trzeba walczyć o swoje. "
gnije :mrgreen:
jestem pewnie że powyżej cytowany jest tutaj obecny na forum, weź kolego odpuść sobie zakupy z Chin, a nawet w internecie... najlepiej ogranicz się do osiedlowego sklepiku :mrgreen:
Ostatnio edytowano 20 lis 2015, o 17:24 przez szymi, łącznie edytowano 1 raz
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 20 lis 2015, o 17:23

@W0jtas94, DK13, mateuszm31, valgir - zgłoście się przez PW z numerami zamówień.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez leos » 20 lis 2015, o 17:40

@HongKong_Goldway niestety moja paczka została nadana przez pocztę z Holandii ( chyba jako jedyna stąd ) i tym samym nie jestem w stanie sprawdzić na tej stronie kiedy została faktycznie wysłana . Ale jako że tracking pojawił się dopiero wczoraj obstawiam że właśnie wczoraj została wysłana, czyli spokojnie przekroczono 48h
leos
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 18:19
Telefon:: xperia l

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ra-vau » 20 lis 2015, o 17:41

szymi - jesli czasem możesz wzbudzac kontrowersje swoimi wypowiedziami, tak tym razem przybijam piateczke...

Cebulaczki wyludzac by chcieli odrazu 20% wartosci telefonu... Mistrzostwo swiata. Ciekawe czy tak walcza i sie zbieraja, gdy kupuja w PL, na aukcji jest "wysylamy towar w 24h" a towar kupiony w srode, wyjdzie w piatek, wjedzie do centrum logistycznego po weekendzie, to afera... "bo 24h"... :->
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Mruvek » 20 lis 2015, o 17:48

Obrazek

Też mam wysyłkę 16.11, podawałem nr trackingowy na PW, ale bez odpowiedzi (rozumiem, że dostałeś kilkadziesiąt takich PW)

@szymi

zabawne jak nazywasz wszystkich cebulakami, skoro nikt poza jakimiś wyjatkami nie żąda zwrotu nie wiadomo czego + VAT + zadośćuczynienie.
Większość - jak zapewne zauważyłeś, ale łatwiej uogólniać - chce tylko wyjaśnić czemu miało być wysłane w 48h a nie jest i czemu mamy w trackingu 16.11 skoro rzekomo zostały wysłane wszystkie 13. Ci którzy mają w trackingu 13.11 mają telefony, my z 16-17 czekamy - dziwny zbieg okoliczności i dziwne, że "jedna paczka wysłana później" za chwilę okażę się połową paczek.

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Rozumiem, że jak kupujesz coś w sklepie, na półce jest 2.99, przy kasie przed Tobą ktoś płaci 2.99, a Ty płacisz 5 to siedzisz cicho, bo przecież co mi tam, mogę dorzucić 2zł. Umawiamy się na 48h i do tego dopłacam, to tego oczekuję - zwłaszcza że dużo osób dostało telefon tak jak trzeba.
Tak - w polsce jak ktoś obiecuje wysyłkę w 24h, to liczę że wysyła w 24h bo widocznie mi na tym czasem zależy.
Mruvek
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 10:38
Pochwały: 5
Telefon:: LG L5

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez szymi » 20 lis 2015, o 17:59

zaraz zaraz, mój post jasno i wyraźnie pokazuje o jakich cebulaków chodzi, więc dlaczego się ośmieszasz i próbujesz mi coś wmówić, czego nie napisałem?
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ebola1972 » 20 lis 2015, o 18:18

Jak pisał rosyjski poeta Sofronow
"... mądremu wystarczą dwa słowa
a głupiemu to i referatu mało ..."

Naliczyłem w Tapatalku 18 stron bicia piany. Też czekam na telefon z Estonii i musiałem się przebijać przez śmietnik w temacie żeby wyłuskać jakieś przydatne informacje. Ale chlew w temacie zrobiliście, wstyd...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
ebola1972
VIP
 
Posty: 1531
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 19:09
Lokalizacja: PL
Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mix3d » 20 lis 2015, o 18:35

Obrazek

@HongKong_Goldway poszło PW z numerem zamówienia.
mix3d
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 09:53
Telefon:: zaden

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 20 lis 2015, o 18:57

A ja ten wątek zamknę, przynajmniej na kilka godzin żebyście trochę ochłonęli. Powyrzucam trochę śmieci, to otworzę.

edit
Przestańcie spamować gdzie indziej, napisałem wyraźnie, że zamykam watek na kilka godzin żebyście trochę ochłonęli. Jesli pojawią się istotne informacje od Goldway"a wątek odblokuję wcześniej.

Goldway, jakby co, pisz na PW.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 20 lis 2015, o 22:36

Dobra, otwieram. Tylko proszę bez postów w stylu "jezusmaria 24h opóźnienia!!!" Spokojnie, merytorycznie i rzeczowo, bez pisania w kółko tego samo po kilkanaście razy, bo znowu zamknę. I bez osobistych wycieczek i bez spamu. Pamiętajcie, że to jest watek dla wszystkich klientów Goldway'a a nie tylko dla kilkunastu niezadowolonych z jednej transakcji.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Stelmi » 20 lis 2015, o 22:51

Mam pytanie, czy tylko mnie się nie otwiera strona internetowa http://worktrace.com/tandtCritImbed.jsp ? Wklepuję numer przesyłki, klikam SEARCH i... nic. Biała strona... a sam jestem ciekaw kiedy wysłano moją paczkę... zamówiłem 11.11 i na Poczcie Polskiej najnowszy status to "Wysłanie przesyłki 2015-11-17 11:24 International Postal System".... Pomóżcie
Stelmi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 paź 2015, o 12:56
Telefon:: Lumia 520

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 20 lis 2015, o 23:01

U mnie też tak było. Wejdź na worktrace.com poprostu. U mnie działa

Wyslane z G7

Autor postu otrzymał pochwałę
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron