• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez PTR1 » 20 lis 2015, o 23:42

Witam spowrotem.
Nadal czuję się oszukany. Paczka została wysłana 6dni (4dni robocze) po zamówieniu z dnia 11.11, co jest sprzeczne z tym co było opisywane na stronie. Niektóre paczki wysłane poprawnie są od wczoraj u swoich szczęśliwych właścicieli, paczki które zostały wysłane później na chwilę obecną nie dotarły nawet do WER.
Pozdrawiam.
PTR1
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:43
Telefon:: ZTE z7 Mini
ROM: nubia UI v2.5.0

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez PTR1 » 20 lis 2015, o 23:59

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Paręnaście godzin już minęło, można serdecznie prosić o obiecane wrzucenie dokumentu od firmy SF, która zajmuje się nadawaniem paczek z potwierdzeniem daty nadania paczek , tak "aby wszystko było fair"?
PTR1
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:43
Telefon:: ZTE z7 Mini
ROM: nubia UI v2.5.0

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pk.waw » 21 lis 2015, o 00:01

Goldway, proszę o odpowiedź na post 1563 i 1572.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Avatar użytkownika
pk.waw
 
Posty: 47
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 00:43
Pochwały: 8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez majdan » 21 lis 2015, o 01:32

W latach poprzednich też były podobne sytuacje na 11.11 ?
majdan
AKTYWNY
 
Posty: 211
Dołączył(a): 12 paź 2015, o 15:57
Pochwały: 2
Telefon:: Microsoft

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez barylkaq » 21 lis 2015, o 11:12

tez zamowilem Xiaomi Redmi2 11.11 z Estonii i nadal paczki nie mam ;/ jak dolicza vat to w ogole bedzie porażka...
barylkaq
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 18:33
Telefon:: sony

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez frizik » 21 lis 2015, o 11:39

@HongKong_Goldway

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zlecenie wysłania przesyłki nie jest równe wysłanej przesyłce, więc nie wciskajcie kitu że przesyłki zostały wysłane.

Przesyłki zostały wysłane wtedy gdy odbierze je przewoźnik.
Data dokładnie pokazuje kiedy przewoźnik dostał od Was przesyłki.
Obrazek

A tutaj jeszcze informacje o przesyłce z serwisu Aliexpress potwierdzające wysłanie 13...
Obrazek
frizik
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2015, o 11:24
Telefon:: BRAK

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez hard2code » 21 lis 2015, o 12:13

Mam identyczny status ;)

Po raz 3 proszę o odpowiedz na najprostsze pytanie evere - jaki jest AKTUALNY czas WYSYLKI dla NOWYCH zamówień z "Estonii" (tzn SilverVIP )
Najlepiej z informacją czy są przewidywane KOLEJNE zatory wysyłkowe ( black friday itp ) w najbliższym czasie.
Ip5->l920->m7->rn2->z9->g5-UTouch->RN3Pro->Mi5 Kilka słuchawek na zbyciu w dobrej cenie
hard2code
 
Posty: 162
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 00:22
Telefon:: iphone 5 / Note II
ROM: CyanogenMond 12.1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pk.waw » 21 lis 2015, o 12:27

Panowie, szkoda naszego czasu. Właśnie wysłałem wiadomość do sprzedawcy (sprzedawcy, nie kolegi z forum) przedstawiającą moje oczekiwania (bo dispute na kwotę różną od 100% wartości zakupu możemy otworzyć po dotarciu przesyłki) - Wam proponuję zrobić to samo.
Avatar użytkownika
pk.waw
 
Posty: 47
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 00:43
Pochwały: 8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ruf1 » 21 lis 2015, o 12:48

dla przestrogi poniżej moja korespondencja

Ja
2015-11-17 02:51:06

hi
when you send my order?

2015-11-17 03:49:01

hi friend
it is in stock
but too much orders to send after 11.11 promotion
we will try to ship 1-5 days within this week , don't worry , we are ship the order day and night to make sure faster
Tina
w między czasie poprosiłem o info przez facebook-a i oto moja korespondencja
piąt. 08:11
Zgodnie z informacją podsyłam numer zamówienia 70497473886088 złożone z opłacone 11.11 zaraz po rozpoczęciu dnia.
piąt. 16:06
Witaj,
Twoja przesyłka została nadana 13/11.
Powinna trafić do Ciebie po weekendzie.
Pozdrawiamy!
HongKong Goldway
2015-11-21 01:08:10

a oto dzisiejsza wiadomość na ali

Hello Dear Friend,
Thank you for your order in xiaomi band 1S,
but so sorry, this product xiaomi new product , it is too hot too popular ,
there is no stock in china market now , may still need wait for several days
your order processing time is not enough , can you extend 3-7 days processing time for us ? and we are trying our best to send this band faster
Thanks
tina

z powyższego niestety wynika że kręcą na każdym kroku więc jest to zabawa dla cierpliwych. Była to moja pierwsza próba zamówienia czegoś w Chinach i na pewno w najbliższym czasie tego nie powtórzę na szczęście pozostało im ok. półtora dnia na wysyłkę a potem zamówienie się anuluje ;)
ruf1
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lis 2015, o 11:55
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ebola1972 » 21 lis 2015, o 12:52

ruf1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wystraszyłem się i niczego z Chin już zamawiać nie będę.




Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
ebola1972
VIP
 
Posty: 1531
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 19:09
Lokalizacja: PL
Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ruf1 » 21 lis 2015, o 13:17

Nie chciałem nikogo straszyć tylko pokazać jak wygląda to w praktyce. Najpierw podobno maja towar potem go nie maja. Raz pisza ze towar wyslany tylko zapomnieli mi dac numer potem proszą o wydłużenie im czasu mogę zrozumieć wszelkie problemy i niekorzystne zrzadzenia losu ale nie chcę być oszukiwany
ruf1
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lis 2015, o 11:55
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ra-vau » 21 lis 2015, o 14:05

Chlopie, poczytaj cos, na temat chin, zakupow "interesow" tam i zrozum, ze... To taka specyfika rynku.
Niema czegos takiego, jak danie slowa, dotrzymywanie obietnic, czy nie krecenie... Wszyscy tak tam robia, taka mentalnosc... Dlatego nie kazdy powinnien kupowac w chinach... Po to jest bazar na forum, po to sa portale z aukcjami, ogloszeniami, abys kupil i otrzymal paczke do 2 dni.


Do niedawna gold byl uznawany za sprzedawce "bez problemowego", jak widac w nawale zamowien i jemu może sie noga... . Nie licz na to ze wydales 130 czy 25 za bransoletke, ze jestes wyjatkowy... Nke dojechal przewoznik, posrednik, komuś auto sie zepsulo, ktos sie rozchorowal, albo najzwyczajniej niemaja towaru, czekaja na dostawe, brakuje im rak do pracy, cokolwiek... Trzeba sie z tym liczyc.
Ja np kupilem smartwatcha jakis czas temu, wyslany po 4dniach, tracking zaczyna dzialac po 8... i tak obserwuje jak idzie od polowy wrzesnia paczka sobie, czy szaleje, krzycze, wypisuje w temacie sprzedawcy (nje chodzi o GoldWay, podaje przyklad), - nie, bo to nic nie zmieni.

Poczekajcie na paczki, otwórzcie dispute opisajac dokladnie cala akcje, wpiszcie swoje rządzenia finansowe i czekajcie na rozwiazanie sporu. Tak trudno to ogarnac?
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron