• Reklama

Sprawdzone sklepy w Chinach

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez evvlin » 24 sty 2015, o 07:58

Witam.
Mam order na telefon w www.1949deal.com. Wisi od tygodnia processing.
Chciałbym z niego zrezygnować. Płacone paypall.
Czy po reorder i usunięciu telefonu z zamówienia będę mógł wybrać zwrot paypall? Czy może obowiązkowe bedą talony?
evvlin
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 lis 2013, o 20:23
Telefon:: SAMSUNG

Reklama

Xiaomi Note 4G LTE - zakup Antelife -POLECAM!!!

Postprzez Trolo » 31 sty 2015, o 11:53

Witam,

Zakupiłem jakiś czas temu w/w telefon. Wybrałem dodatkową opcję za 7$ - ubezpieczenie od opłat celnych, VAT itd. Byłem sceptycznie nastawiony - wiadomo, Chińczycy lubią obiecywać, a robią swoje. Jak zwykle z moim szczęściem bywa, telefon trafił na VAT. Zwróciłem się o zwrot do Antelife - początkowo szli w zaparte "Nie wykupiłeś ubezpieczenia, możemy najwyżej dać 500pkt". Wysłałem skany potwierdzenia zapłaty na poczcie, screeny zamówienia i jasno napisałem, że chcę full refound. Po 2h miałem kasę na paypal spowrotem :) Także polecam wszystkim, jak wiemy celnicy teraz muszą zamknąć budżet i są cięci na telefony, bo są drogie.
Trolo
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 10:11
Pochwały: 7
Telefon:: Coolpad F1

Re: Opłaty celne za towary sprowadzane z chin

Postprzez Pirzu » 1 lut 2015, o 13:09

Czyli singapore post? Czy temu sklepowi http://www.aliexpress.com/store/1153179 można ufać?
Pirzu
 
Posty: 146
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 19:17
Pochwały: 19
Telefon:: Nokia

Re: Opłaty celne za towary sprowadzane z chin

Postprzez mortimer » 1 lut 2015, o 13:49

Pirzu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


wg mnie można spokojnie kupować tym bardziej, że klienci z polski dali pozytywny feedback.
Avatar użytkownika
mortimer
AKTYWNY
 
Posty: 676
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 20:32
Lokalizacja: People's Republic of China
Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez piero2224 » 1 lut 2015, o 16:23

Witam.

Planuję pierwszy zakup poprzez aliexpress, poczytałem trochę, pogrzebałem tu i tam i napaliłem się na Lenovo k900. Poprzeglądałem różne sklepy i postawiłem na ten:
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 6.html?s=p

Miał ktoś styczność w w/w sklepem? JeEst sens tam kupować czy za duże ryzyko? Jestem świeży w tym temacie.
piero2224
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 16:07
Telefon:: Lenovo k900

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez blue_voyager » 1 lut 2015, o 16:28

Feedback nie jest jakiś olśniewający, ale nie jest też dyskwalifikujący. Dużo opinii przy kupnie tego telefonu i jeśli gorsze to dotyczące raczej czasu oczekiwania, co jak wiadomo nie musi zależeć od sprzedawcy. Jeśli cena atrakcyjna, to możesz kupować.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez fake4r » 1 lut 2015, o 16:54

Poszukaj kolego innego sprzedawcy, bo ten ma trochę tych negatywów i neutrali. Nie warto potem sobie pluć w brodę
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Opłaty celne za towary sprowadzane z chin

Postprzez fredek7 » 3 lut 2015, o 19:22

Pirzu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Potwierdzam jakość obsługi u nich. Brałem u nich Note z przesyłką FedEx zamówione w piątek w środę miałem w domu bez Vat
fredek7
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 20:11
Lokalizacja: z dużej wiochy
Pochwały: 1

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez pavcio » 22 lut 2015, o 19:04

Co sadzicie o banggood.com?
Wysylka bezpłatna przez air parcel register, czyli co to? Nie wiadomo co to za poczta... Priority direct mail za 14,60 $...
Warto tu kupować?
Fakt działają kody znizkowe ale czy to dobry sklep? Nie mogę znaleźć feedbacków... :-/
Jak ktoś wie cos na ten temat proszę o napisanie bo już mam mentlik w głowie :roll:
pavcio
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:41
Telefon:: sony

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez TLasky » 22 lut 2015, o 19:27

Jeśli chodzi ratingi na portalach oceniających sklepy to jest wysoki, zamawiałem u nich jeden przedmiot i nie mam najmniejszych zastrzeżeń- wszystko było na naprawdę dobrym poziomie :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez pavcio » 22 lut 2015, o 19:38

Czytałem opinie i zdania są podzielone, hehe jak zwykle...
Z telefonami wałka nie będzie? Kurde nie widzę ile oni ich mają... Wiesz, nie chcę zamrozić kasy...
A jak już to jaka najpewniejsza opcja wysyłki?
pavcio
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:41
Telefon:: sony

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez TLasky » 22 lut 2015, o 20:15

Ja tam wziąłem najprostszą, bezpłatną z trackingiem i doszło w miarę szybko (naliczono mi VAT) i bez problemów, co do ratingów

https://pl.trustpilot.com/review/www.banggood.com (co zabawne jako pierwsze pojawia się jakaś turbo negatywna opinia :-D).

http://www.resellerratings.com/store/BangGood

żeby nie było, że jestem gołosłowny :-). Generalnie jak będą mieli coś fajnego to z chęcią jeszcze raz u nich kupię :-).

A co kupujesz jeśli można spytać? :-)

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama