Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

17 lip 2014, o 17:45

Miał ktoś styczność z sklepem oppmart.com? 22 lipca bedzię dostępny tam honor 6 wcdma/fdd-lte.

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

26 lip 2014, o 10:14

Co myślicie o sklepie to2c.com ?

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

28 lip 2014, o 15:56

Hej, zamawiał ktoś może coś z tego sklepu?

http://www.bueanp.com/

Mówią, że mieli sporo już zamówień z Polski. Jak myślicie ściema czy ryzykować na początku z czymś niedrogim?

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

6 sie 2014, o 14:21

chciałbym przestrzec przed kupowaniem w Etotalk.

Wprawdzie wysyłają towar przy zakupie, ale:

1) za każdym razem czekacie długo na przesyłkę (kupowałem tam 2 razy)
2) w razie problemów mają Was kompletnie gdzieś

W ostatniej paczce nie zapomnieli dołożyć mi baterii - przez rok zwodzili mnie, ze wysyłają, ale raz jedno chińskie święto, chiński nowy rok i coś tam jeszcze. Potem, że paczka wyszła, ale nie wiedza dlaczego jej niema. W końcu przestali odpowiadać.

Jak tylko będziesz miał jakąkolwiek reklamację - nie licz na nich. Polecam znaleźć kogoś innego.

Nie kupuj w EtoTalk! Sprawę wałkowałem z nimi przez rok wiec to nie jest przypadek - to świadome działanie.

Przestrzegam przed Etotalk!

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

6 sie 2014, o 20:09

Znacie jakiś sprzedawców na Ali (oprócz Goldwaya) którzy wysyłają przez NL Post ?

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

7 sie 2014, o 20:55

Witam! Chciałbym przestrzec przed zakupami na Sara Reliable Store
http://www.aliexpress.com/store/218595
Buty zamówione z tego linku http://www.aliexpress.com/item/1-00-Pay ... 23761.html
przyszły ale niestety nie spełniły pokładany w nich nadziei ;-) Zamiast założyć spór postanowiłem dogadać się z chińczykiem. W zamian za potwierdzenie odbioru sprzedawca coś mi obiecał. Chciałem odesłać mu te buty ale on nie chciał. Potwierdziłem zamówienie a chińczyk przestał odpisywać na moje wiadomości. Napisałem do niego, że wystawię mu negatyw to się odezwał i jeszcze miał do mnie pretensje. Oczywiście mogę zapomnieć o tym co mi obiecał. Dlatego nie polecam zakupów u tego sprzedawcy Sara Reliable Store. Ten zakup nauczył mnie jednego - nie ma litości w biznesie, trzeba otwierać spór :-)

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

11 sie 2014, o 10:40

http://www.aliexpress.com/store/126343

Sklep z ubraniami i bielizną. Ja zamawiałam stamtąd stanik samonośny i doszedł już po tygodniu :) Byłam w szoku, że tak szybko. Pod tym kątem mogę polecić ten sklep. Jeśli zależy komuś na szybkiej wysyłce. Produkt zgodny z opisem. Nawet rozmiary się zgadzają.

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

11 sie 2014, o 14:58

Nie polecam APOLLOSHOW - Flag-ship Store !

Telefon niby sprawdzony przed wysyłka. A po dostarczeniu paczka zapakowana na odp... :/ Pudełko od telefonu pogięte, dodatkowa folia ochronna porysowana, brudna i oczywiście folia z ekranu zdjęta lub jej całkowity brak. Wszytko pięknie jedynie na zdjęciach. Kontakt na początku średni. Za to później wręcz go brak odpowiedzi w stylu (Hi przyjacielu bądź cierpliwy i że to nie ich wina to ich techników i dystrybutora. Oni są uczciwi.. )

Więcej tam zakupów nie zrobię. I ostrzegam przed sprzedającym. Mimo ich wysokiego feedbacku.

Re: Odp: Sprawdzone sklepy w Chinach

11 sie 2014, o 22:08

crod napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Xuamei

Re: Odp: Sprawdzone sklepy w Chinach

11 sie 2014, o 23:23

crod napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chinatronic

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

20 sie 2014, o 16:26

Polecam sklep to2c.com. Zamówiony tam telefon (Singapore Post) doszedł w 10dni :)

Re: Odp: Sprawdzone sklepy w Chinach

12 wrz 2014, o 20:52

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Xuamei

Tylko szkoda, że nie zabezpieczają swoich przesyłek.
Ja polecam E-top cośtam- Wysyłają pocztą NL; paczka zabezpieczona należycie pianką, ceny w porządku, obsługa też dobra, średnio u nich z angielskim ale porozumieć się można, zwroty również przyjmują. Polecam :-)
Odpowiedz