• Reklama

Sprawdzone sklepy w Chinach

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

DX.COM

Postprzez peweksik » 22 mar 2015, o 20:31

Co sądzicie o tym sklepie ?
peweksik
 
Posty: 63
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 03:35
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 1
Telefon:: Umi Emax

Reklama

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez Geralt » 5 kwi 2015, o 07:58

Cześć. Czy możecie polecić mi sprawdzonego sprzedawcę xiaomi mi band na ali? Jest ich tam tyle, że nie wiem u kogo zamówić zwłaszcza po nieotrzymaniu jawbone up2 od jednego ze sprzedających. A później przy próbie zrobienia mnie w wała przez sprzedawcę mi band. A wspomnę tylko, że obaj mieli niemal wzorowy feedback
Geralt
 
Posty: 77
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 10:21
Lokalizacja: Jarosław

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez checkmate » 5 kwi 2015, o 13:09

Avatar użytkownika
checkmate
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 23:12
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez Geralt » 5 kwi 2015, o 13:16

A jak jest z czasem wysyłki u niego? Czy faktycznie trzeba będzie czekać około tych 20 dni, które ma podane, czy można spodziewać się szybszej realizacji wysyłki? Zależy mi na czasie, bo liczyłem na użytkowanie już teraz jawbone up2, którego nie otrzymałem w ciągu 2 miesięcy i którego już raczej nie otrzymam
Geralt
 
Posty: 77
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 10:21
Lokalizacja: Jarosław

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez checkmate » 5 kwi 2015, o 13:33

Nie wiem, ja tylko telefony u nich brałem, telefon leci od nich łącznie 10-13 dni max, licząc od zamówienia do dostawy do domu, tyle.
Avatar użytkownika
checkmate
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 23:12
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez arlid » 7 kwi 2015, o 07:53

A jakiś sklep wysyłający z EU? ;)
arlid
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 kwi 2015, o 15:32
Telefon:: LG

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez mkgga » 7 kwi 2015, o 08:04

arlid napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


http://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesor ... 53449.html
mkgga
 
Posty: 192
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 16:03
Pochwały: 17
Telefon:: lg

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez maciejet » 13 kwi 2015, o 10:31

Czy jest jakiś sposób na to aby na Geekbuying zapłacić bezpośredni kartą? Za każdym razem przerzuca mnie na Paypal,gdzie owszem mogę mieć połączoną kartę ale akurat nie mam. Czy da się zapłacić tam po prostu bezpośrednio używając karty?
maciejet
 
Posty: 109
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 11:38
Pochwały: 1
Telefon:: Overmax

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez Jacke55 » 13 kwi 2015, o 11:27

Nie rozumiem co ci wadzi pay-pal lepiej płacić przez niego gdyż nic to nie kosztuje ,a zabezpiecza nasze transakcje oraz zwrot pieniędzy jest zdecydowanie szybszy
Avatar użytkownika
Jacke55
AKTYWNY
 
Posty: 436
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 13:26
Pochwały: 21
Telefon:: opo

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez maciejet » 13 kwi 2015, o 12:08

Chcąc nie chcąc już połączyłem kartę dolarową z PP. Zapłaciłem za przedmiot wart 0.99$ i pobrało mi jeszcze 2x 1 $ dla PayPala jako weryfikacja karty. W necie piszą, że ta kwota powinna wrócić ale ja już kiedyś przypinałem kartę do mojego konta PayPal i też wzięło 2x 1$ i ta kasa nigdy nie wróciła do mnie. Jak to jest z tym zwrotem opłaty za weryfikację.
maciejet
 
Posty: 109
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 11:38
Pochwały: 1
Telefon:: Overmax

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez shayk » 13 kwi 2015, o 12:50

maciejet napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Do dwóch tygodni powinna zostać zwrócona kwota na Twoje konto.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Sprawdzone sklepy w Chinach

Postprzez Styx » 17 kwi 2015, o 22:48

Nie znalazłem za dużo w sieci i na forum o tym sklepie http://vifocal.com/ wiec proszę o opinie, czy warto tam cokolwiek zamawiać - dodam tylko że pierwsze zamówienie było by na kwotę około 10 $ ale szkoda nawet tak niską kwotę wtopić.

Bardzo był bym wdzięczny za opinię osób które cokolwiek zamawiały z tego sklepu.
Avatar użytkownika
Styx
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 kwi 2015, o 11:31
Telefon:: motorola

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron