• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez grembi » 6 lip 2018, o 18:28

Cześć,

Czy mam powody do niepokoju ?? Byłem w placówce pocztowej i nic o przesyłce nie wiedzą Obrazek
Avatar użytkownika
grembi
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lut 2016, o 19:01

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Sid » 6 lip 2018, o 19:49

Nie masz najmniejszego powodu się martwić. Twoja (nierejestrowana) przesyłka idzie standardowo i powinna się u ciebie zjawić w ciągu tygodnia (max 2 tyg). Jak się nie zjawi w tym czasie to dopiero wtedy idź zapytać na poczte.
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez grembi » 6 lip 2018, o 20:00

Dzięki ;)
Avatar użytkownika
grembi
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lut 2016, o 19:01

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez knst » 8 lip 2018, o 19:59

knst napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Podbijam moją paczkę. Za 4 dni mija miesiąc. Żadnego listu, awiza, na placówce pocztowej nic nie wiedzą.
Co mam kuźwa począć? :shock:
knst
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 22:56
Telefon:: Moto X

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Sid » 9 lip 2018, o 11:44

A jesteś na 100% pewny co do tego kolegi z Warszawy ? Jeśli mieliby wysłać list to już dawno by wysłali. Pytanie tylko czy twój znajomy go odebrał czy nie.
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez knst » 9 lip 2018, o 22:14

Tak, kolega jest pewny. Tak jak pisałem, pytał na poczcie, nic nie wiedzą, żadnego awizo, nic.
Czy ktoś mógłby mi poradzić jak się skontaktować z tym WEREM? Czy to w ogóle jest możliwe?
knst
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 22:56
Telefon:: Moto X

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez PanRatio » 13 lip 2018, o 06:50

Czy ktoś z was zamawiał ostatnio coś poprzez European Direct Mail z Banggood? Niedługo miną 4 tygodnie od nadania paczki i przez 4 tygodnie status ani razu się nie zmienił. Pierwszy i ostatni raz zamówiłem cokolwiek poprzez ten szajs.
PanRatio
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:42
Pochwały: 26
Telefon:: Moto Z Play
ROM: 8.0.0 Stock

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez becki » 13 lip 2018, o 11:44

PanRatio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie strasz też teraz zamawiałem i czekam drugi tydzień :( a już jedno zamówinie mi cofnęli niby dostawca nawalił. Wq... mnie juz ten BG ciągle jakieś ściemy, a człowiek taki głupi i daję się złapać na "promocję".
Podejrzewam że skoro takie opóźnienia tym EDM to albo ktoś się zainteresował tym i teraz trzepią im te przepakowalnie :)
Oddam czarno-złoty silikon do Letv Le Max 2, szkiełko białe do Mi Mixa 2s
becki
AKTYWNY
 
Posty: 304
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: Mi Note 2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez PanRatio » 14 lip 2018, o 08:02

Straszę. Z drugą paczką EDM jest dokładnie to samo. To aktualnie najgorsza metoda dostawy przy zakupach z China z jaką kiedykolwiek miałem odczynienia. Nierejestrowane China Post jest szybsze.
PanRatio
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:42
Pochwały: 26
Telefon:: Moto Z Play
ROM: 8.0.0 Stock

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez mariusz5891 » 16 lip 2018, o 09:17

I dlatego pewnie została już wycofana
mariusz5891
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 08:56
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez matt0002 » 16 lip 2018, o 16:25

Witajcie, u mnie status przesyłki według tego co sprawdzałem to "zwrócona do nadawcy", pisałem do sklepu kazali czekać do jutra jak nie dojdzie oddadzą kasę jednak żadnego kontaktu ze sklepem czy faktycznie paczka wróciła czy nie ? Na stronie Poczty tylko status "wysłanie przesyłki" i na tym koniec. Podaje numer śledzenia bo nie mogę załączyć zrzutu ekranu z trackingu LZ400193001CN. Może ktoś z Was miał podobne doświadczenie ?
matt0002
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lip 2018, o 10:32
Telefon:: SGS7E

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kurczak80 » 19 lip 2018, o 16:59

Panowie co to jest?
http://global.cainiao.com/detail.htm?ma ... 1&lang=en&
Według aliexpress dostawa nieudana/shipment failed.
kurczak80
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:50
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama