• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez grosjean » 8 paź 2016, o 14:40

Czekam na przesyłkę wysłaną poprzez SF Express numer 994400158755.
Czy wiecie może co oznacza ostatni status tj. "Failed to deliver shipments as the receiver failed to pay off related fees."
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Fikoblin » 8 paź 2016, o 15:48

grosjean napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Że odbiorca nie zapłacił wszystkich opłat. Skąd zamawiałeś? Wygląda jak ten bezvatowy SSM od Goldwaya. Na http://intl.sf-express.com/?a=trackEn wygląda normalnie, poczekaj kilka dni, może mają coś pomylone w systemie.
Fikoblin
 
Posty: 54
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:34
Lokalizacja: TX
Pochwały: 5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez grosjean » 8 paź 2016, o 16:54

Fikoblin napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Że odbiorca nie zapłacił wszystkich opłat. Skąd zamawiałeś? Wygląda jak ten bezvatowy SSM od Goldwaya. Na http://intl.sf-express.com/?a=trackEn wygląda normalnie, poczekaj kilka dni, może mają coś pomylone w systemie.

Tak, dokładnie to bezvatowy od goldway. Po prostu nie mogłem znaleźć nigdzie co oznacza ten status, a "failed to pay" nie wyglądało optymistycznie. Zamówienie złożyłem 26.09, a wysłane było dopiero 07.10, więc już się zmartwiłem.
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez radman. » 8 paź 2016, o 19:37

fejzior1337 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja bym się spodziewał tej paczki w poniedziałek. Przyszła do oddziału DPD sobotnim frachtem.
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wiatr1 » 9 paź 2016, o 10:10

Którego kuriera na dziś polecacie, bo jeszcze nie kupowałem przez kuriera.
Chodzi mi o największe szanse ominięcia opłat.
W przypadku oclenia, który kurier pobiera najmniejsze opłaty za tą swoją dodatkową usługę.
Sprzedawca w Chinach ma darmowe wysyłki: DHL, Fedex, UPS, TNT
wiatr1
 
Posty: 79
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 19:06
Pochwały: 3
Telefon:: Lenovo a820

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez swiecki45 » 9 paź 2016, o 16:50

Moja też niby wysłana RB096521345SG a to pic na wodę.Stoi w miejscu niby wysłana od 12 sierpnia.Wszedłem w spór, Ali proponuje poczekać jeszcze 4 dni czyli o dwa dłużej niż ochrona.Dla nich przesyłka jest w trackingu mimo że to zwykłe kombinatorstwo sprzedawcy.Podniósł ceny tel. o kilkanaście dolarów i olał wcześniejsze zamówienia zasłaniając się wcześniejszą dobrą opinią.Trochę mu teraz negatywnych komentarzy przybywa.Ku przestrodze https://www.aliexpress.com/item/Origina ... 0.0.VUD9Zb
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Zyga » 9 paź 2016, o 18:58

wiatr1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dziwne pytanie, jak do tej pory czytałem, kurier to pewny VAT! Zamawiałbym z opcja ubezpieczenia lub jak to jest np na gearbescie z magazynu w EU, co jest pewnikiem, że vatu nie zapłacisz!!!
Jeśli nie chce się tobie czytać FAQ-a lub poszukać odpowiedzi w poprzednich wątkach, koniecznie zadaj pytanie... ;-)
Avatar użytkownika
Zyga
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 10:13
Lokalizacja: Le-wo
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4
ROM: 3GB/64GB

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kriska » 9 paź 2016, o 23:19

ja też bezskutecznie czekam na przesyłkę, która dotarła do Warszawy w dniu 27-09, ale mój worek dostarczony został przez Belgium Post.
kriska
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 18:57
Telefon:: HTC

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez mariusz5891 » 10 paź 2016, o 08:07

Trochę sprzeczne informację o swojej przesyłce odnajduje na różnych stronach:
http://alipaczka.pl/?track=994395653577 Delivered??? Nie odebrałem jeszcze paczki...
http://intl.sf-express.com/?a=trackEn
https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?p1=04569700173899&ID_kat=3&ID=33&Mark=18
Czy to normalne? Powinien się teraz sugerować trackingiem dpd?
mariusz5891
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 08:56
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Fikoblin » 10 paź 2016, o 08:47

Przecież masz czarno na białym, SF Express który dostarcza z Chin do Europy zakończył swoją pracę, przekazał paczkę DPD i oni teraz dostarczą ją do Ciebie. Alipaczka sprawdza ten numer na lokalnym trackingu SF, używaj po prostu tej międzynarodowej strony (lub w twoim wypadku tylko DPD na tym drugim numerze, bez ostatniej cyfry).

Autor postu otrzymał pochwałę
Fikoblin
 
Posty: 54
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:34
Lokalizacja: TX
Pochwały: 5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Zawisz » 10 paź 2016, o 10:39

Witam .Kupilem telefonik u Goldwaya z metoda sheep sheler czy jakos tak :P 27 wrzesnia . i na sledzeniu paczek SF ekspres pisze ze telefon dzis jest w Polsce i ze dostarczono paczke 13:30 z dzisiejsza data. Hmm i nie iwme co mam robic czy ta paczka dopiero dotarla do polski i teraz ktos ja przejmuje czy wystapila jakas pomylka ? prosze o pomoc
Zawisz
 
Posty: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2016, o 17:47
Telefon:: l90

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 10 paź 2016, o 10:43

Na litość boską, przecież post nad Twoim jest to opisane. Już naprawdę zaczynacie przesadzać...
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości