Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

6 paź 2016, o 16:59

Podzieli się któryś z panów informacją który zakupił coś u chińczyków i ile trwała dostarczenie poczta Malezji czy tam Marsylia ?? RQxxxxxxxxMY

Pytam z ciekawości bo lecą 2 paczki do mnie wysłane 25 i cisza cisza...

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

6 paź 2016, o 17:07

Nie ma reguły , ja na MY czekam od połowy września , i też od tamtego czasu cisza.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

6 paź 2016, o 17:08

Czekaj cierpliwie. Ostatnia moja MY 35 dni jak Ci to pomoże.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

6 paź 2016, o 17:17

nxis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Witaj.Mam to samo co u Ciebie.Ten sam "worek" Dzisiaj dodzwoniłem się do WER W-wa i dostałem informacje ze nic nie wiedza i nie maja tego zeskanowanego.Generalnie Pani była zdziwiona taka sytuacja bo następne "worki" już są obrabiane.Z tego co doczytałem w innym miejscu forum nie wróży to najlepiej(strona 2131 tego wątku).Z racji że jestem początkującym w zakresie zakupów to prośba do "ogarniętych" o info o takich przypadkach i zachowaniu.
Czy już pisać do Goldiego,zakładać spór etc....czy po prostu czekać ?.U mnie ten status jest od 27-09 i dalej stoi.Za wszelkie rady i informacje z góry dziękuje.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

6 paź 2016, o 17:33

Czekać.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

6 paź 2016, o 20:29

fisiel89 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Też czekam na taką paczkę. U mnie sytuacja wygląda tak
Obrazek

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

6 paź 2016, o 20:44

Ja malesia post omijam szerokim łukiem. Raz towar mi szedł 65 dni, a raz 85. Za drugim razem już refund dostałem z ali

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Re: Xiaomi Redmi 3 - wątek zakupowy

7 paź 2016, o 07:20

mariusz5891 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Moja przesyłka we Francji czekała przez 2 dni, także myślę, że dzisiaj powinien status się zmienić.

Nie cytuj obrazków
@blue

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

7 paź 2016, o 11:43

znalazł ktoś może Despatch Nr 4199 wysłany na początku sierpnia?

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

7 paź 2016, o 11:48

Ja miałem jedną przesyłkę w tym worku i została ona doręczona około 15 sierpnia z protokołem uszkodzenia "rozcięte opakowanie". Generalnie ten worek został okradziony i część przesyłek została uznana za zaginione, więc jak do tej pory nie dostałeś, to już nie dostaniesz.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

7 paź 2016, o 16:18

Witam!
Na wstępie powiem, że czytałem FAQ, ale moja sytuacja jest dość dziwna a mianowicie od 27 września mój telefon kupiony na aliexpress od GoldWaya wisi w Polsce w tzw limbo...
Wg. track17

Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


wg. poczty polskiej

Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a wg aliexpress

Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


i pytanie. Gdzie właściwie ta paczka jest? Od 10dni jest w Polsce i status się nie zmienia, ani cło ani nic.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

7 paź 2016, o 16:24

Jest już nas trzech.poczytaj ostatnie dwie strony.Wygląda na to ze prędzej na allegro te telefony zobaczymy zanim listonosza z nimi..:(.
Czy ktoś może wie gdzie można się dowiedzieć o rozładunek kontenerów? Jakaś sortownia,hala odpraw etc ? Czy dopiero jak trafia na WER to jest jakaś informacja?
Odpowiedz