• Reklama

SHARP AQUOS S2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez tpawel » 15 mar 2018, o 14:35

Bardzo slabo jak na snapa 630
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Reklama

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez moth » 15 mar 2018, o 16:36

No właśnie też spodziewałem się o wiele lepszego wyniku. Teraz jeszcze przez godzinę używałem chrome na połowę jasności na wifi i zeszło 13%, czyli bardziej to czego oczekiwałem
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez avatarek » 15 mar 2018, o 16:41

Szasznik96 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Test ze zdjęciami zeskalowanymi do 2 mpx..... czyli 1600x1200 ( mniej więcej)
Panie kolego, to szajze jest a nie test aparatu :evil:
Zawsze jak oglądasz fotki to klikaj prawym i INFORMACJE O OBRAZIE. Patrz na rozdzielczość oraz na rozmiar. JEśli zajmuje mało to nawet przy max rozdzielczosci moze byc skompresowane i jakość pogorszona. Fotki ogląda się na pełnym przybliżeniu.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez KonradRak » 16 mar 2018, o 16:19

pepeq77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Witam, telefon dziś dojechał. Zamówiony 27-02. Wygląda bosko! Najlepszy zakup za 200$ jakiego dokonałem :) Aha, wysyłka była z Belgii, deklaracja wartości zgodnie z zamówieniem 201$. Dotarł do mnie bez VAT :) Tylko ekran malutki jak dla mnie bo miałem klasyczne 5,5" a teraz marzy mi się Sharp Aquos Crystal 3 z ekranem 6,4". Poczekam na podobna promocję ;)
Do rzeczy - nie potrafię zaktualizować oprogramowania. Dziś rano telefon sam zaktualizował się do wersji 00CN_1_35H. Na jaką nazwę powinienem zmienić nazwę pliku bo po wybraniu *#*#874#*#* informuje, że nie znalazł pliku?
KonradRak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 15:52
Telefon:: Sharp Aquos S2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez moth » 16 mar 2018, o 16:47

Spróbuj na SS2-135H-0-00CN-B04-update.zip tylko pamiętaj że plik musi być w folderze głównym a nie gdzies w downloadzie schowany bo go wtedy nie znajdzie
@down
A 136 zamiast 135 albo M zamiast H?
Ostatnio edytowano 16 mar 2018, o 17:01 przez moth, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez KonradRak » 16 mar 2018, o 16:58

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest w folderze głównym i nie znajduje mi pliku. Zmiana nazwy na powyższą też nie pomaga. Jak mogę go zresetować do poprzedniej wersji oprogramowania? Co ważne nowa karta SIM nano z Orange nie działa mi. Operator coś resetował ale telefon widzi kartę z Orange (sim1) jednak nie można wykonywać połączeń ani odbierać? Problem z kartą Orange już rozwiazany :) teraz oprogramowanie...
135M - pomogło. Dziękuję.
KonradRak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 15:52
Telefon:: Sharp Aquos S2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez becki » 19 mar 2018, o 11:57

Super telefonik soft do ogarnięcia nawet da rade spolszczyć, tylko no właśnie ta bateria jak na wymagającego użytkownika dla mnie trochę słabo ale dla porównania Mi Note 2 spełnia tylko moje oczekiwania. Liczyłem na ten wyświetlacz że coś da radę wyciągnąć no ale chyba przesądzone że idzie na sell. Szkoda że taki mały wybór softu na niego :(
Oddam czarno-złoty silikon do Letv Le Max 2, szkiełko białe do Mi Mixa 2s
becki
AKTYWNY
 
Posty: 304
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: Mi Note 2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez Szasznik96 » 19 mar 2018, o 15:47

To jaki w końcu jest realny sot ? Bo na 4pda widziałem mnóstwo screenów po 7 i więcej godzin.
Szasznik96
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 16:00
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung s7

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez pete67 » 19 mar 2018, o 18:04

Coś źle mi poszła ta aktualizacja bo nie mam polskiego. a zrozumiałem, że ten rosyjski sposób daje również PL.
Na pocieszenie - żadnych krzaczków czysty angielski...
jeśli z polskim miały by byc też krzaczki to może tak jednak jest lepiej?
co do fotek, po skropowaniu fotki do dajmy na to 100/100 pixeli Huawei P10 lite ma troszkę lepsze fotki.
To pewnie jeszcze kwestia softu, ale nie wiem czy mi się będzie chciało bawic.
Za to wrazenia - przepiękny ekran kontra plastykowe plecy - raczej nie fajne..

eksperymenty z aparatem...
ustawiam ISO 100 czas 1/100 i to samo na P10 lite
i ciekawostka...
na huaweiu fotka jasniejsza a ma przecież F2.2 a s2 niecałe f1.8
troszkę mnie to zastanawia.

Jutro zobaczę jak się zachwuje w trasie, mam 500km do przejechania i zobaczę jak bez B20 będzie.
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez moth » 19 mar 2018, o 19:12

aktualizacja nie daje języka polskiego tylko wersje z wgarnymi google appsami. żeby mieć polski(a właściwie apki żeby widziały że jesteś z polski i żeby było po polsku, bo systemowo to jest głównie angielski wtedy i tak) to wgrywasz morelocale i packet managerem w shellu nadajesz uprawnienia
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez pete67 » 19 mar 2018, o 20:51

OK
No to coś pokręciłem, bo tak zrozumiałem początkowo ale po lekturze jakoś zdawało mi się że jest inaczej.
Pytanko - w obecnej wersji nie mogę ustawić lokalizacji na nr telefonu :/
mam do wyboru tylko kraje jakie mam języki no to mnie zmartwiło.
Radość z kolei, że po resecie do fabrycznych zniknęło mi wiele śmieciowych apek :)
GIT!!!
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez KonradRak » 19 mar 2018, o 21:29

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakaś instrukcja na forum jak to ogarnąć?
Co do zdjęć to nie wiem czego wy wymagacie. Żaden inny fon do 200$ nie zrobi lepszych fotek. Jeśli nie spełnia oczekiwań to tylko najwyższe modele Huawei, szajsunga czy srajfona. Ekran - bajka, kolory, przejścia tonalne (trzeba ustawić profil "zimny" bo "naturalny" jest zbyt ciepły. Dla mnie wadą jest tylko to, ze trochę za mały. Ja potrzebuję w tych proporcjach minimum 6" a najlepiej 6,5". Żona już mi chce zabrać ten telefon (ma LeEco Le Max 2), to samo córka. Może jakimś cudem upoluję jeszcze niebieski w niższej cenie. Mnie bateria wystarcza na cały dzień zabawy (dzieci także grają). Jak szał opadnie to 2 dni u mnie podziała bez ładowania. Powtarzam, to najlepszy fon do 200$. Stylistycznie bardziej dla kobiet :)
Fotka od niechcenia. Blisko okna, pochmurno:
https://ssl.diyaudio.pl/i/570/38d5e3625 ... 487050.jpg
KonradRak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 15:52
Telefon:: Sharp Aquos S2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron