• Reklama

Recenzja meizu pro 6 plus

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez mruczek66 » 2 kwi 2018, o 22:08

a nc+go komuś działa ? zdjęcia do dupy. coraz bardzie mnie wkurza
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Reklama

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 3 kwi 2018, o 15:55

mruczek66 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
U mnie zdjęcia rewelacja. To najlepszy foto smartphon jaki miałem. Zresztą widzieliście moje zdjęcia i zdjęcia z innych testów np. https://www.androidauthority.com/meizu- ... ew-770531/ NC + go działa bez problemu. No ale ja kupiłem wersję Global i żadnych problemów do dnia dzisiejszego No i ostrzy mi szybko i bardzo dobrze. Nie to co Samsung Galaxy Note 3 czy Mia1 xiaomi. W końcu ma autofocus laserowy więc zdjęcia brzytwa. Nawet w nocy o dziwo ostrzy lepiej niż lustrzanka. A może te kupione w bangood to jakieś podróby albo inne wersje skoro jeden nie ma diody itp.? Google Apps instaluje się z app store. 2 minuty i wszystko jest.

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez boroch » 3 kwi 2018, o 19:08

Do mnie dziś przyszedł z banggood. Miałem problemy z instalacją Google play, ale zainstalowałem Rom 6.7.4.11G i sklep doinstalowałem z apk ściagnietej z apkmirror.
Always on display u mnie działa.
Jestem na razie mega zadowolony, ale używam go tylko kilka godzin, więc jeszcze ostatecznie się nie wypowiadam :)
Jutro porobię fotki. Może uda mi się porównać tego meizu z sharpem s2, mi Note 3, axonem 7 i mi a1.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 3 kwi 2018, o 21:11

boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
To masz wersję beta. Stale masz tutaj http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=46&type=1 co prawda u mnie nie ma Always on display. Gdzie w menu u ciebie to się włącza bo może nie wiem że mam.
OK, już wiem. Jest to opcja 'pozostaw ekran włączony' kurde przez tyle czasu nie wiedziałem że to mam

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez jeedek » 4 kwi 2018, o 00:02

Teraz dzięki tobie i ja mam aod ;) teraz tylko niech ktoś ogarnie NFC i będę całkowicie zadowolony.

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 4 kwi 2018, o 09:28

pod koniec kwietnia ma wejść flyme 7 więc obstawiam ze dodadzą. Z chinskimi ROMami
bym się wstrzymał skoro problemy z ostrością aparatu są.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez mruczek66 » 4 kwi 2018, o 11:25

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie mam chińskiego i z aparatem słabo
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez boroch » 4 kwi 2018, o 13:32

Małe porównanie zdjęć.
Apki stockowe, bez żadnych dodatkowych ustawień.

Meizu 6 pro plus http://uploadfile.pl/pokaz/1408106---t2nz.html
Sharp Aquos S2 http://uploadfile.pl/pokaz/1408109---vl3t.html
Xiaomi Mi A1 http://uploadfile.pl/pokaz/1408110---qpwc.html
Xiaomi Mi Note 3 http://uploadfile.pl/pokaz/1408111---idv7.html
ZTE Axon 7 http://uploadfile.pl/pokaz/1408112---l8zm.html

Więcej telefonów w domu nie mam :D

Wieczorem spróbuję zrobić w gorszych warunkach przy żarówce.

Pochwały przyznane za posta: 2
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 4 kwi 2018, o 22:54

boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Według mnie mi note 3, meizu pro 6 Plus, Sharp, na końcu Mia1 i axon najgorzej. Ale zdjęcia oglądałem na smartphonie więc mogłem się mylić. Ale gdyby popatrzeć na elementy nieostre to jednak mi note 3 gorzej sobie poradził od meizu. Widać jakby kompresję.

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 4 kwi 2018, o 23:18

mruczek66 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie mam chińskiego i z aparatem słabo
No ale masz 6.1.0.0G czy inny? Bo z tego co pisałeś wyżej to chyba wersję beta 6.7.4.11G czyli starszą niż mam ja

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez boroch » 5 kwi 2018, o 08:21

Niestety nie miałem czasu żeby wczoraj cykać fotki. Może dziś, ale już bez sharpa (sprzedał się).
Co do Meizu, to jestem naprawdę mega zadowolony. jedyny mankament, który w tej chwili mi najbardziej przeszkadza, to bateria. Dość szybko schodzi niestety :(
No i bluetooth nie łączy mi się z zegarkiem suunto, ale to może być wina zegarka (chociaż na Axonie chodziło bez problemu).

Co do romu, to ja wróciłem do 6.1.0.0G, bo na tym 6.7.4.11G NFC i tak nie chodziło, a telefon zaliczył zwiechę.

Czekam cierpliwie na Flyme 7 :)
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 5 kwi 2018, o 09:09

boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mi tez bateria schodziła dośćszybko ale fabrycznie ustawione jest skanowanie wifi. Nawet gdy masz wyłaczone to i tak zżera baterię. Wejdź w ustawienia-WLAN-zaawansowane i wyłacz skanowanie. Mi trzyma lepiej niz w MiA1 a na poziomie Cool 1 dual który miał baterię 4000mah, Ostatnio na imprezie rodzinnej youtube grało 5 godzi z właczonym ekranem i trochę rozmów, facebook itp i tak 1,5 dnia dotrwał. A Zdarza się ze ponad 2 dni wytrzyma, więc z baterii akurat jestem mega zadowolony. Z bluetoothem tez problemu nie mam bo głośniki bluetooth działają i kumpla opaska bluetooth też.

Co do zdjęć to własnie oglądam na dużym ekranie. Mia1 i Axona pomijam od razu i nie ma się nawet nad czym rozwodzić. Sharp, hmm!? Jest niezły i chyba lepszy niz Mi Note 3. Meziu chyba na podium ciut przed Sharpem. A dlaczego Mi note 3 nie? Otuż na pierwszy rzut oka jest OK, ostrość jest, dynamika i odwzorowanie barw, ale spójrzcie w prawy górny róg gdzie tło jest rozmyte. Bardzo agresywnie działa soft aparatu sztucznie wyostrzając zdjęcia. Spójrzcie na półkę która według Mi Note 3 ma chropowata powierzchnię jak rybia łuska. To takie moje spostrzeżenia i nie żebym chwalił to co mam ale niestety Pro 6 Plus wypada tutaj najlepiej. W ciemnych pomieszczeniach obstawiam ze też będzie lepszy na pewno od Mi note 3 który będzie próbował sztucznie wyostrzyć niedoświetlone fragmenty.

Autor postu otrzymał pochwałę
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości