• Reklama

Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 25 sty 2018, o 22:03

Azael napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


jest paypal na aliexpress - ale platnosc jest drozsza od normalnej - doliczaja to co paypal chce dostac - procent od kazdej kwoty
generalnie - nieuzyteczne jak dla mnie
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Reklama

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Azael » 25 sty 2018, o 23:19

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


jest paypal na aliexpress - ale platnosc jest drozsza od normalnej - doliczaja to co paypal chce dostac - procent od kazdej kwoty
generalnie - nieuzyteczne jak dla mnie
Gdzie jest do wyboru? Podczas płatności nie widzę nic

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 26 sty 2018, o 00:37

placilem wczoraj na aliexpress, byl paypal w momencie wyboru platnosci
ale
przelecialem tezraz kilka moich ostatnich zakupow, faktycznie nie wszedzie jest to dostepne

musi byc to w formach platnosci, to pojawi sie pozniej przy platnosci

https://naforum.zapodaj.net/54c756e38f8a.jpg.html
Obrazek

ale - zaznaczam, = nastepuje doplata do tej uslugi - i nie widze sensu jej uzywania na aliexpress
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Flyagaric » 26 sty 2018, o 17:56

Woow, panie, to już jest niezła rewolucja.
Ale, zdaje się, że przerzucanie tej płatności na klienta jest niezgodne z regulaminem usługi PP.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 6 lut 2018, o 22:35

pisalem tu niedawno o karcie przedplaconej revolut,
od kilku dni testuje calkowice darmowa karte przedplacona mondo alias monzo https://monzo.me/ i powiem Wam krotko - rewelacja
po rejestracji otrzymalem calkowice darmowa karte plastikowa wazna 3 lata - kurs lepszy niz w walutomacie o jakies 3-5 procent
w porownaniu do revolut - na razie mam oszczednosc okolo 0.7 - 1.0 centa na dolarze na plus dla monzo, dodatkowo podobnie jak w revolut - bezplatna bez prowizji wyplata w bankomatach do 200 funtow (w przeliczeniu)
uzytkuje opiero od kilku dni - ale - pelny szacun - dla mnie te karty to odkrycie ameryki, zaluje, ze nie byle tego tematu wczesniej, a przynajmniej ja go nie dostrzeglem, bo widze spore oszczednosci z tego plynace i dlatego polecam
ps
tylko mi tu nie wydzwaniac, ze cos promuje - chociaz tak promuje oszczednosc,
z mojej strony dodam - konto w walutomacie i w alior banku - do zamkniecaia jako zbedne przy ww
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez vater » 6 lut 2018, o 23:19

A nie trzeba przypadkiem mieszkać w Anglii ?
vater
 
Posty: 86
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 18:45
Lokalizacja: google
Pochwały: 2

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 6 lut 2018, o 23:20

vater napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


niestety nie wiem gdzie trzeba mieszkac, to proste - sciagasz i wypelniasz
a bank jest chyba z malty - ale nie jestem teraz pewny, choc konto otrzymane jest z uk
ja nie mieszkam w pl, wiec w sumie nie jestem 100 procent pewny - czy .. dla pl - dasz znac ?
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez vater » 6 lut 2018, o 23:27

No właśnie o to chodzi, że przy rejestracji w adresie available only to people with residence in the UK.
vater
 
Posty: 86
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 18:45
Lokalizacja: google
Pochwały: 2

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 6 lut 2018, o 23:30

vater napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


hmm, no to bardzo przepraszam ! kajam sie ze nie sprawdzilem, pozostaje wiec dla pl revolut, karta wirtualna jest na pewno dostepna dla pl i na pewno za darmo i na pewno lepsza niz polaczenie walutomatu z alior bankiem !

bede niebawem testowal m.in loot - podobny w dzialaniu, wiec moze tym razem cos bedzie jeszcze taniej - choc nie wiem czy sie da
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez marcoos1 » 9 lut 2018, o 23:50

Jak wiadomo karta Revolut jest to angielska karta.
Mam tę kartę i przelewam na nią środki z konta też angielskiego.

Mam jednak pytanie do osób, które założyły tę kartę na polski adres. Tam też podstawowym kontem są chyba funty. Jak przelewacie środki na kartę revolut? Wiadomo, że nie ma wpłatomatów, więc gdybym chciał przelać z Polski na kartę dolary to w jaki sposób? Przelewając złotówki to najprościej przez uzupełnienie z karty, ale jak chcę wpłacić walutę, którą mam w gotówce? Potrzebuję konto walutowe gdzieś i uzupełnienie z karty? Czy jeśli chcę zrobić przelew to będzie to międzynarodowy przelew? Czy jest tam jakieś konto w polskim banku gdzie mógłbym pójść i wpłacić w okienku
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez zimon » 26 lut 2018, o 16:58

witam chciałbym po raz pierwszy dokonać zakupu przez paypal.
Pytanie może dla niektorych banalne, dlatego proszę o wyrozumiałość.
Mam już tam utworzone konto, lecz nie mam niestety ani konta ani karty walutowej.
Jak zrobić żeby transakcja przebiegła po najniższych kosztach w przypadku zakupu w USD?

Zarzadzanie walutami ma być ustawione pln czy usd najlepiej?

i przykład.

Chce cos kupić za np. 100$. W doładowaniu poprzez trustly (tylko w PLN) przeliczam ile to będzie te 100$w PLN. na ta chwile wychodzi że 100$= 354,93zł (liczone w kalkulatorze w zakładce zarzadzanie walutami).
Wchodze w doładowania trustly i tam wpisuję kwotę 354,93zł żeby przelało i po chwili na Paypalu już mam kwotę 100$ jeżeli mam zaznaczone USD jako waluta podstawowa?

Ewentualnie jak najlepiej doładować konto inaczej na kwotę tych przykładowych 100$?
zimon
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 16:04
Telefon:: nubia m2 / le max 2

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez akir » 26 lut 2018, o 17:51

Podpiąć kartę walutowa oraz zadzwonić do paypal o ustawienie waluty podstawowej $

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości