• Reklama

Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Azael » 19 sty 2018, o 08:54

Mar36cin napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Revolut i PayPal. Najtaniej i bezpieczniej
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 20 sty 2018, o 11:45

Azael napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Revolut i PayPal. Najtaniej i bezpieczniej


potwierdzam, ten zestaw jest jak na razie the best
dla zainteresowanych, podaje ciekawego linka

https://revolut.typeform.com/to/ZGpswx

zakladasz konto w revolut, aplikacja dostepna w sklepie google, dodajesz sobie :-) bezplatna karte wirtualna, - karta wirtualna dziala po kilku minutach od zasilenia i zalozenia konta
nastepnie opcjonalnie - wchodzisz na ww linka i zamawiasz karte fizyczna - bezplatnie
w ww linku podaje sie tylko nazwisko imie i nr telefonu zgodny z kontem w revolut
ten link pochodzi z forum na revolut

z moich obserwacji - kupujac cos np za xx usd - lepiej jest najpierw dokonac wymiany swojej waluty na usd, tak aby ilosc usd byla wystarczajaca do platnosci, a dopiero potem dokonac platnosci z revolut, mozna oczywiscieposiadac tylko swoja walute i system sam dokona konwersji,
jesli jednak ma sie juz np usd na swoim koncie - to mnie wychodzilo kilka groszy taniej
i pamietac nalezy aby nie dokonywac konwersji w sobo/niedziela - wowczas jest 1 procent drozej
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez SpeedoFST » 20 sty 2018, o 18:20

o, dzięki, zamówiłem se tą kartę z linka bo normalnie chcieli ode mnie chyba 24 zeta :D
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Mar36cin » 20 sty 2018, o 19:10

Zapewne dla wielu będzie to banalne pytanie...
Po co w takim razie dodatkowo PayPal ? :roll:
Mar36cin
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 13:50
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez akir » 20 sty 2018, o 19:52

180 dni ochrony kupującego

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez vater » 20 sty 2018, o 21:46

Skąd i w jaki sposób karta revolut jest wysyłana?
Wysłali mi 3-go stycznia, miała dojść 8-go i nie doszła.
Jeśli pocztą to nie ma co się dziwić i trzeba czekać, ale jak w inny sposób to chyba muszę zamówić drugą.
vater
 
Posty: 86
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 18:45
Lokalizacja: google
Pochwały: 2

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 21 sty 2018, o 01:27

Mar36cin napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


jak odpowiedzial poprzednik -dla ochrony kupujacych,
oczywiscie , byc moze zle sie wyrazilem - nie musisz w zaden sposob do calosci wiazac tego konta z paypal,
wielu sprzedawcow, w tym aliexpress, wrecz nie oferuje platnosci paypal, do tranzakcji internetowych calkowicie wystarczy w pelni darmowa karta wirtualna z revolut.
Uzyskanie karty wirtualnej wraz z zalozeniem konta od zera, nie moze zajac wiecej niz 10 minut - choc oczywiscie moga byc jakies wyjatki
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Mar36cin » 21 sty 2018, o 12:11

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


jak odpowiedzial poprzednik -dla ochrony kupujacych,
oczywiscie , byc moze zle sie wyrazilem - nie musisz w zaden sposob do calosci wiazac tego konta z paypal,
wielu sprzedawcow, w tym aliexpress, wrecz nie oferuje platnosci paypal, do tranzakcji internetowych calkowicie wystarczy w pelni darmowa karta wirtualna z revolut.
Uzyskanie karty wirtualnej wraz z zalozeniem konta od zera, nie moze zajac wiecej niz 10 minut - choc oczywiscie moga byc jakies wyjatki


W takim razie mam jeszcze jedno pytanie ...
Próbowałem doładować konto , czy poprzez przelew bankowy elektroniczny , bank (mbank) pobierze prowizję ?
Mar36cin
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 13:50
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez marcoos1 » 21 sty 2018, o 13:00

O ile się nie mylę to revolut to karta angielska. Dlatego też przelew może być traktowany jako międzynarodowy. Ja uzupełniam konto bezpośrednio z karty. Nie mam wtedy żadnych prowizji.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 21 sty 2018, o 15:08

tak, w aplikacji masz tylko konto w UK do doladowan
doladowanie przez przelew - nawet z konta w UK trwa wiele godzin, nie dziala przez weekend - nie ma sensu uzywac tej opcji
sila rzeczy doladowanie z PL bedzie trwalo kilka dni i bedzie zwiazane z oplata

natomiast nie ma oplaty - w kazdym razie nie za przelew zwykly, w przypadku przelewu na zweryfikowane konto posiadacza - w dowolnym chyba kraju

nie testowalem opcji - wyslij pieniadze do .... i tu rozwija sie lista kontaktow w telefonie - podobnie jak np w whatsapp, przy czym podobnie jak i w whatsapp - widac, kto z nich ma juz konto w revolut :-) nie sprawdzalem - ale nalezy wiec zalozyc, ze mozliwe sa przelwey pomiedzy 2 uzytkownikami revolut - niezaleznie od kraju zamieszkania
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez droite » 21 sty 2018, o 15:42

Należy doładowywać pieniądze kartą debetową/kredytową swojego banku. Pieniądze dochodzą w kilka sekund i jest bez żadnej prowizji. Kilkanaście minut temu założyłem Revoluta, przelałem 20zł, wybrałem wirtualną kartę a następnie trzeba potwierdzić swoją tożsamość, prawo jazdy nie przeszło więc wysłałem dówód + selfie.
droite
 
Posty: 69
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:05
Pochwały: 2
Telefon:: Redmi Note 2

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 21 sty 2018, o 16:32

droite napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a definiowales konto w banku ?
nie wiem czemu - czasami wystarczy samo zdefiniowanie konta i wplata poczatkowa, a czasami zadaja wlasnie dokumentow
czy adresy podane przez ciebie byly zgodne z danymi na koncie bankowym ?
czy pomimo prcesu weryfikacji dokumentow - widac juz karte wirtualna z jej danymi ?
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron