• Reklama

Opinie o Banggood

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Re: Opinie o Banggood

Postprzez dalmashin » 15 paź 2017, o 18:36

Czyli jedynym sposobem na załatwienie sprawy jest odesłanie telefonu do chin, czekać około dwóch miesięcy a potem liczyć, że uda się ominąć lub wyjaśnić vat? Liczyłem na jakąś rekompensatę:) do tej pory zawsze wszystko szło gładko ale teraz widzę, że zakupy z chin obaczone są sporym ryzykiem. Na dodatek ceny w Chinach są coraz wyższe...
dalmashin
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 gru 2015, o 08:19

Reklama

Re: Opinie o Banggood

Postprzez moth » 15 paź 2017, o 18:40

jak kiedyś miałem problem z przedmiotem z banggood to jedną z opcji które mi zaoferowali było naprawienie w kraju za którą to naprawe oni by mi zapłacili. także może coś uda ci się ugadać
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Envil » 17 paź 2017, o 07:58

No i w przypadku mojej reklamacji na BangGood (otrzymałem uszkodzony Le Pro 3) serwis dał ciała. Kazali odesłać telefon i obiecali, że wymienią telefon na nowy. Po kilku mailach potwierdzili też, że będą mieli go na stanie.
W tym czasie oferta na stronie z tym telefonem przeszła w Preorder.
Telefon otrzymali w ubiegłym tygodniu. Od razu dostałem maila, że strasznie im przykro, ale telefonu nie mają już na stanie. Okej, ale był ciągle status Preorder i Restocked on 17th October (czyli dziś). Nie mogli zrozumieć, że proszę o ten telefon, skoro jest preorder i dziś miał być dostępny.
Mamy 17 października, telefon jest niedostępny, oni umywają ręcę i nic nie robią sobie z tego, że obiecywali, że telefon będzie dostępny i szybko go wyślą.
Jestem strasznie zawiedziony, bo w sumie zaraz wskoczy miesiąc od momentu wysłania telefonu na reklamację, a przecież mogli zgodzić się na naprawę w kraju.

Co teraz zrobić. Czekać aż telefon będzie "restocked", czy robić refund? Bo poza tym oferują mi jakiegoś dziadowego Elephone za 800 złotych.
Avatar użytkownika
Envil
 
Posty: 42
Dołączył(a): 19 lis 2015, o 08:42
Telefon:: Lenovo

Re: Opinie o Banggood

Postprzez akir » 17 paź 2017, o 08:00

Jak PayPal to cofaj płatność i tyle

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Envil » 17 paź 2017, o 08:03

Bardzo chciałem dostać nowy telefon, bo takiej ceny/kuponu (740zl z PDM) już szybko nie będzie, o ile będzie w ogóle :/
Napisałem im ostatniego maila i zaznaczyłem, że jeśli nie wyślą telefonu, to robię spór na PayPal...
Avatar użytkownika
Envil
 
Posty: 42
Dołączył(a): 19 lis 2015, o 08:42
Telefon:: Lenovo

Re: Opinie o Banggood

Postprzez puti100 » 27 paź 2017, o 09:17

Ja muszę pochwalić sklep, w wakacje kupilem u nich leeeco x722, po miesiącu pojawiły się po prawej stronie wyświetlacza cienkie czarne kreski. Zrobiłem zdjęcia i przesłałem do nich. Odpowiedź była szybka i konkretna "wyślij nam telefon, dostaniesz nowy i zwrócimy koszty przesyłki". Tak też zrobiłem. Wczoraj odebrałem nowy telefon, pieniądze za wysyłkę już dawno zwrócone, no i brak vat (wysyłka pdm).
puti100
 
Posty: 130
Dołączył(a): 3 maja 2013, o 18:53
Lokalizacja: internet
Pochwały: 1

Re: Opinie o Banggood

Postprzez macieg » 2 lis 2017, o 22:47

Plus dla obsługi BG.
Zamówiłem telefon LeEcco Le Pro 3. Przesyłka doszła błyskawicznie, w nienaruszonym stanie, lecz kabel dołączony do zestawu nie ładował telefonu (tzn ładował ok 1% przez 30 min). Początkowo myślałem, że to wina wejścia lub ładowarki, lecz zastosowanie pożyczonego kabla rozwiało te wątpliwości.
Opisałem problem i dołączyłem screen z wykresem baterii. Następnego dnia otrzymałem wiadomość typu "zamów sobie kabel skąd tam sobie chcesz i wyślij nam dowód zapłaty a oddamy 100%". Zamówiłem więc Blitzwolfa, który został wysłany na drugi dzień wraz ze zwrotem środków na PP.
Niby groszowe sprawy (ok. 20 zł) ale wizerunek czysty :-)
Avatar użytkownika
macieg
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 19:56
Telefon:: ZTE GRAND X V970
ROM: LewaOS 5

Re: Opinie o Banggood

Postprzez macko555 » 12 lis 2017, o 19:06

Podstawowa sprawa. Jak wygląda kwestia VAT? Bo ceny są OK ale jak mi do drogiego telefonu mają doliczyć 23% to podziękuję
macko555
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 maja 2016, o 14:02
Telefon:: lg g2

Re: Opinie o Banggood

Postprzez akir » 12 lis 2017, o 20:13

To podziekuj, zawsze przyjmij że VAT będzie, jeśli nie dolicza to masz miły prezent

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Autor postu otrzymał pochwałę
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Opinie o Banggood

Postprzez tpawel » 12 lis 2017, o 23:11

No przecież jest PDM


Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Flyagaric » 13 lis 2017, o 13:53

akir napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dokładnie tak to powinno wyglądać.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Suchoparex » 17 lis 2017, o 08:52

Po czy można poznać, że przesyłka została wysłana Priority Direct Mail? Można to jakoś odczytać z numeru przesyłki, albo taka informacja powinna być na stronie Bangggood w szczegółach zamówienia? Bo u mnie jest tylko: Shipping Method:Air Parcel Register.
Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banggood.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron