Teraz jest 20 maja 2024, o 00:28

Nowości Nowości dla Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI

Mapa strony Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI » Dział : Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Ocencie ten przypadke, przesylka z G-4 a czegos nie mogą

Drodzy, mam pytanie.
Zamowilem drukarke 3D z GearBest i ma isc z magazynu G-4 tak bylo napisane, to chyba Czechy.

O co moze chodzić dostalem dzis smsa. Oni sobie po prostu lecą w ....? Że nie ma towaru i tyle?

pozdrawiam



Thank you very much for place the order with us.

We extremely sorry for not shipping the package to you yet.

We are sorry to inform that we can not ship battery or power ...
Czytaj więcej : Ocencie ten przypadke, przesylka z G-4 a czegos nie mogą | Wyświetlone : 1553 | Odpowiedzi : 3


[ibuygou.com] Która metoda wysyłki pozwala uniknać VAT ?

Witam,
chce kupić telefon w sklepie ibuygou.com
mam pytanie czy któraś z tych opcji wysyłki pozwala uniknać VATu? (tzn zminimalizować ryzyko do minimum, bo wiadomo ze nic nie daje 100% pewności) ale szukam takiego PriorityLine tylko w tym sklepie

do wyboru mam:

DHL From China 19$
NL&MY Post - no tracking 4$
Free Airmail 0$
Priority Registered airmail 6$
Czytaj więcej : [ibuygou.com] Która metoda wysyłki pozwala uniknać VAT ? | Wyświetlone : 1566 | Odpowiedzi : 3


Gdzie najtaniej kupić telefon Nokia?

Jak w temacie, gdzie mogę znaleźć sklep internetowy bądź serwis sprzedaży telefonów Nokia?
Czytaj więcej : Gdzie najtaniej kupić telefon Nokia? | Wyświetlone : 1485 | Odpowiedzi : 2


Porównywarki cen w Chinach

Czy ktoś może zna jakieś dobre porównywarki cen? W sieci kiedyś chwalili CHNPRICE -> ALIPRICE ale jak wpisałem kilka przedmiotów to historia cen jest baaardzo ograniczona.
Brak dłuższej historii niż 2 miesiące wstecz w połączeniu z miesięcznym odświeżaniem cen jest mało użyteczne. Nawet brak jest cen sprzed 11.11 i z samego dnia 11.11.
Jest jakiś lepszy portal? A może ktoś zna jakiś typowo chiński odpowiednik dla taobao?
Czytaj więcej : Porównywarki cen w Chinach | Wyświetlone : 1384 | Odpowiedzi : 0


Tax free - jak to ugryźć?

Witam
Przymierzam się do zakupu "radyjka" do samochodu link poniżej:
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 4a6cyX9efZ

W opisie jest info, że jak dopłacę 20 $ to uniknę opłat celno- skarbowych. po tym info jest podany link do dokonania tejże dopłaty.
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 0.0.W8E7R6

Czy ktoś może mi bardziej rozjaśnić to zagadnienie, bo nie bardzo kammam o co w tym biega?

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Tax free - jak to ugryźć? | Wyświetlone : 1522 | Odpowiedzi : 3


Aliexpress - Czy teraz przewalutowanie kosztuje ?

Witajce

Mam pytanie odnośnie allieexpress. Z tego co widzę sporo się zmieniło. M.in mogę wybrać PLN walutę.
W związku z tym mam pytanie czy płacać z konta PLN poniosę jakieś koszta za przewalutowanie czy też nie ? jeśli tak to ile one wynoszą i od jakiego kursu zależą ?
Czytaj więcej : Aliexpress - Czy teraz przewalutowanie kosztuje ? | Wyświetlone : 5731 | Odpowiedzi : 40


LG G5

Witam,

Przyszedł mi dzisiaj telefon LG G5 z aliexpress/ Niestety nie chce się włączyć. Na ekranie pojawiło się bateria 0% następnie podłączyłam ładowarkę, niestety nie ładuje. Spróbowałam ładować innym kablem USB typu C oraz inna wtyczką z USB też nic, podłączyłąm telefon do komputera niestety też telefon nie chciał się włączyć ani nie chciał się zacząć ładować... Ktoś ma może jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić?
Czytaj więcej : LG G5 | Wyświetlone : 1457 | Odpowiedzi : 2


wypłata z epn

Witam
Mam pytanie odnośnie wypłaty środków z epn.bz
Czy mogę wypłacić środki na paypal? Niby wszędzie gdzie szukałem to piszą, że nie mogę, ale na stronie epn jest dostępny paypal.
Czytaj więcej : wypłata z epn | Wyświetlone : 1719 | Odpowiedzi : 3


Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Witam w dniu 25.01.2018 zadzwoniłem do urzędu celnego ponieważ otrzymałem pismo o tym że urząd celny zatrzymał moją paczkę z Butami Yezzy Boost 350 v2 w urzędzie celnym poznań 2, Wysłałem im wszystko do sprawdzenia razem z wypełnionym pokwitowaniem, Urząd Celny powiedział że ściągnie do siebie przedstawiciela Adidasa który stwierdzi czy są to podróbki lub oryginały ponieważ miały oznaczenia Adidasa. Moje pytanie do was jest takie jak mogę je odzyskać ponieważ Celnik powiedział że buty ...
Czytaj więcej : Zatrzymanie butów Adidas przez UC | Wyświetlone : 4550 | Odpowiedzi : 30


The Warranty Group, wymiana na nowy telefon a VAT

Cześć wszystkim.

Mam następujący problem, znaczy zapowiada się, że będzie taki i nie otrzymam telefonu, sprawa wygląda tak :

Telefon (Blackview R7) zakupiony w marcu/kwietniu 2017, z dodatkową roczną gwarancją wymiany realizowaną przez The Warranty Group, wysyłka z niemiec (wysłano ze Słubic).

Końcem grudnia awaria dotyku (wykrywał dotyk w losowych miejscach), zgłosiłem awarię do TWG z racji gwarancji, nakazali wysyłkę do IQOR Global Service Bydgoszcz. Po kilku dniach uznali, że faktycznie uszkodzony, przyznali 3 telefony ...
Czytaj więcej : The Warranty Group, wymiana na nowy telefon a VAT | Wyświetlone : 1567 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165149 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39528