• Reklama

LG G5

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

LG G5

Postprzez joabar » 2 lut 2018, o 18:05

Witam,

Przyszedł mi dzisiaj telefon LG G5 z aliexpress/ Niestety nie chce się włączyć. Na ekranie pojawiło się bateria 0% następnie podłączyłam ładowarkę, niestety nie ładuje. Spróbowałam ładować innym kablem USB typu C oraz inna wtyczką z USB też nic, podłączyłąm telefon do komputera niestety też telefon nie chciał się włączyć ani nie chciał się zacząć ładować... Ktoś ma może jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić?
joabar
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2018, o 17:46
Telefon:: LG G5

Reklama

Re: LG G5

Postprzez skazi » 2 lut 2018, o 18:21

Nie kupować refurbów z Ali ;-)

Autor postu otrzymał pochwałę
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: LG G5

Postprzez zielony71 » 4 lut 2018, o 10:41

To była porada raczej na przyszłość;-)
W G5 jest wyjmowana bateria. Często w nowych telefonach styki baterii zabezpieczone są na czas transportu kawałkiem folii, którą trzeba oderwać przed uruchomieniem. Warto to sprawdzić.
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com
zielony71
 
Posty: 47
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 18:51
Telefon:: wphone


Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama