• Reklama

Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez kacperski71 » 27 sty 2018, o 22:43

Witam w dniu 25.01.2018 zadzwoniłem do urzędu celnego ponieważ otrzymałem pismo o tym że urząd celny zatrzymał moją paczkę z Butami Yezzy Boost 350 v2 w urzędzie celnym poznań 2, Wysłałem im wszystko do sprawdzenia razem z wypełnionym pokwitowaniem, Urząd Celny powiedział że ściągnie do siebie przedstawiciela Adidasa który stwierdzi czy są to podróbki lub oryginały ponieważ miały oznaczenia Adidasa. Moje pytanie do was jest takie jak mogę je odzyskać ponieważ Celnik powiedział że buty pójdą do zniszczenia lub mam iść się sądzić z firmą Adidas, macie pomysł jak to ugodowo zrobić i otrzymać jednak te buty, pisałem do Adidasa o inne wyjście ale nic nie odpisują od 2 dni proszę o poradę jak je odzyskać, strona miała na stronie aukcji na dhgate prawdziwe oznaczenia Adidasa jak myślicie jak to obejść ponieważ dostałem bluzę Supreme która kosztuje ok 500zł za 100, i nie szła przez Poznań macie pomysł jak to obejść żeby nie trafić na Poznań ponieważ przez Warszawę/Wrocław paszka przeszła pomyślnie po sprawdzeniu przez celników.
kacperski71
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 sty 2018, o 22:36
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez existe » 27 sty 2018, o 22:51

skoro piszesz na tym forum - to znaczy ze kupiles w chinach - i ? i nic ci to nie mowi ? moze zamiast zastanawiac sie jak domagac sie dostarczenia zamowionych przez ciebie podrobek - zastanow sie, czy nie grozi ci proces karno skarbowy z tego powodu
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez kaol » 28 sty 2018, o 01:06

Takie brzydkie te buty nawet nie szkoda ich niszczyć pewnie celnicy też są takiego samego zdania.

A co do odzyskania. Oszalałeś? Przecież kupując podróbki zawsze jest prawdopodobieństwo, że utknie na cle i tak zostanie.

Najrozsądniej to napisać, że według aukcji były oryginalne i takie właśnie zamówiłeś. A jak podróbki to nie jesteś odpowiedzialny za to co jakiś Chińczyk Ci wysyła. Jak się tylko skończy na utylizacji tego czegoś to powinieneś się cieszyć ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
Avatar użytkownika
kaol
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 18:11
Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez kacperski71 » 28 sty 2018, o 01:16

@kaol czyli po prostu żądać zwrotu lub nowych butów żeby ominąć Poznan?, lub co jeśli trafi znowu do nich.
kacperski71
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 sty 2018, o 22:36
Telefon:: Samsung

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez marcoos1 » 28 sty 2018, o 02:00

Nie. Kupiłeś podróby i wiedziałeś o tym. Ciesz się jak nie pójdziesz gnić w Sztumie. Kupiłeś podróby, zapłaciłeś za podróby, sprzedawca wysłał podróby. Do tej pory wszytko jest ok.
Teraz celnicy się doczepili ale to już twój problem, więc nie żądaj kasy. Próbowałeś zyskać, nie udało się (wcześniej kupiłeś towar warty 500 za 100 więc nie jesteś w plecy).
Takji urok zakupów podróbek w Chinach
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez akir » 28 sty 2018, o 09:39

Będzie numer jak adidas założy mu sprawę za sprowadzanie podróbek. Pisać do adidasa facepalm...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez eSbe » 28 sty 2018, o 13:10

akir napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
No przechu...ligan się nam tu na forum trafil :D

Niech idzie do sądu z tym koncernem żeby mu kasę oddali :D

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY
 
Posty: 467
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:32
Lokalizacja: Alie
Pochwały: 8
Telefon:: czajna

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez saperq » 28 sty 2018, o 13:33

Zaraz przyjdzie zielony i będzie tłumaczyć że to nie podróby tylko repliki :)))))
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Redmi note 5 4/64, Honor play :-)
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP
 
Posty: 838
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 21:36
Pochwały: 32
Telefon:: Asus Zenfone Max

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez gojar » 28 sty 2018, o 13:51

Buty w sklepie kosztują wg google blisko 1000 zł. Jak można twierdzić, że nie miałeś świadomości że to podróbka, skoro ich cena w Chinach była 5 razy niższa? Adidas z pewnością każe ci oddać te buty, kupione w super okazji :)
gojar
 
Posty: 175
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:14
Lokalizacja: PL
Pochwały: 3
Telefon:: Sharp S3

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez LordJim » 28 sty 2018, o 15:37

kacperski71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie kupuje się butów z pudełkiem....
UP Poznań 2 jest na pudełka strasznie wyczulony i dlatego komisyjnie otworzył Twoją paczkę.
LordJim
 
Posty: 40
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 03:53
Pochwały: 1
Telefon:: Insignia5

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez _ff_ » 28 sty 2018, o 16:20

Pytanie, kto w ogóle kupuje podróbki i dlaczego? Osoba znająca się na butach w 5 sekund rozpozna takowe(nie mówię już o jakości wykonania względem oryginału)...
_ff_
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 wrz 2017, o 15:51
Telefon:: HTC

Re: Zatrzymanie butów Adidas przez UC

Postprzez zielony14 » 28 sty 2018, o 21:09

saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



XDD Nie, on akurat definitywnie kupił podróby.
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron