• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 10:55

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

meizu problem z recovery

Witaj padł mi system w moim meizu mx5 mialem obecnie 5.1.5 g tel z chin. Wskoczyła mi jakąś zakladka ( bug- uknowns error sdk) czyli jestem na koncie tel jako gość a nie administrator, bez żadnych możliwości, rootu, przywracania ustawień fabrycznych. Najwiszy problem to to że nie działa mi recovery ( wciskam vol+ power) próbowałem dziesiątki razy nie odpala sie jaką może być tego przyczyną? Jak mogę zmienić system żeby sie pozbyc tej zakladki? Wszystkie ...
Czytaj więcej : meizu problem z recovery | Wyświetlone : 2193 | Odpowiedzi : 11


[Poszukuje] Rom do Lenovo warrior S8

Siemka :)

Tak jak w temacie poszukuje roma do mojego lenovo. Telefon chodzi tragicznie i jest bardzo niewydajny. Najlepiej by było gdyby był w języku polskim :) Z góry dziękuję :D
Czytaj więcej : [Poszukuje] Rom do Lenovo warrior S8 | Wyświetlone : 2023 | Odpowiedzi : 0


Teclast x80 pro ROOT

Witam poszukuje sposobu na root x80 pro probowalem przez soft z 89pro bodajrze prawie sie udao ale booty sie roznily co prawie uceglilo andka odratowany przez ota przez peceta.... Naprawde jak ktoa zna sposob na roota czy bezpieczny trasnfer przestrzenj dyskowej z win do andka bylbym wdzieczny pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Teclast x80 pro ROOT | Wyświetlone : 2355 | Odpowiedzi : 0


Lenovo A3860 potrzebny ROM z PL menu

Wie ktoś skąd ściągnąć ?
Czytaj więcej : Lenovo A3860 potrzebny ROM z PL menu | Wyświetlone : 2006 | Odpowiedzi : 0


iNew M2 mt6582-rom

Potrzebuje orginalny lub działający rom do iNew M2 MT6582.
Szukałem już na różnych stronach i forach i nic nie znalazłem.
Proszę o pomoc dziękuje.
Czytaj więcej : iNew M2 mt6582-rom | Wyświetlone : 2057 | Odpowiedzi : 0


Jaki rom do telefonu? galaxy note 4

Cześć wszystkim Na wakacjach zakupiłem podróbke telefonu pod nazwą s900 galaxy note od nie jakiej firmy Smart phone. Do grudnia wszystko super dzialało, lecz nagle telefon został zawirusowany (na pulpicie pojawiały mi się ikony aplikacji których nie pobierałem, pobierało jakieś chinskie aplikacje i wywalało na ekranie reklamy ) Próbowałem to naprawiać lecz żaden antywirus z tym nie dawał rady. I na początku nowego roku po wyłączeniu telefonu nie mogłem już o uruchomić. Przy uruchamianiu podświetla ...
Czytaj więcej : Jaki rom do telefonu? galaxy note 4 | Wyświetlone : 2158 | Odpowiedzi : 0


Jak wgrać room

Witam posiadam telefon m-horse i9500 (spreadtrum phone)hphs on hsdroid
chciałbym wgrać nowy soft mam już plik "pac" i reserch download tylko jak podpinam go pod komputer wyskakuje w manager urządzeń ale z zółtą ikonką a jak wejdę w szczegóły to pisze ,że sterowniki nie są podpisane cyfrowo, nie wiem co dalej
Czytaj więcej : Jak wgrać room | Wyświetlone : 2278 | Odpowiedzi : 0


Telefon bez Play Store! Pomocy

Witam, jako, że na oprogramowaniu telefonów się za bardzo nie znam, a wszystkie tematy dość enigmatyczne, to pozwoliłem sobie założyć oddzielny, mam nadzieję, że nie jest to wbrew regulaminowi :)
Do rzeczy - kupiłem chiński telefon gionee elife 5.5 z ibuygou.com.Telefon jest dla 12 latka, i pojawił się problem, którego nie przewidzialem, otóż nie ma normalnego androida, tylko coś co nazywa się Amigo( nakładka tak?).Niestety, próżno szukać ogólnie znanych a aplikacji typu Facebook czy YouTube, ...
Czytaj więcej : Telefon bez Play Store! Pomocy | Wyświetlone : 2314 | Odpowiedzi : 6


GApps - najnowsze wersje GApps'ów dla każdej wersji systemu

Obrazek
GApps - Google Apps

Aplikacje Google dla każdej wersji systemu.
Linki prowadzą do najnowszych zaktualizowanych wersji.

ARM

ARM || Android 4.4
Pico || Nano || Micro || Mini || Full || Stock || Aroma

ARM || Android 5.0
Pico || Nano || Micro || Mini || Full || Stock || Aroma

ARM || Android 5.1
Pico || Nano || Micro || Mini || Full || Stock || Super || Aroma

ARM || Android ...
Czytaj więcej : GApps - najnowsze wersje GApps'ów dla każdej wersji systemu | Wyświetlone : 3860 | Odpowiedzi : 0


L Speed - świetne przyspieszenie systemu

Obrazek

L Speed v1.3.1 Tyrant

L Speed - modyfikacja, która zawiera najlepsze tweaki dla Androida. Modyfikacja jest w formie aplikacji (instalowana z pliku apk), posiada interfejs, można wybierać i włączać wybrane tweaki. Wymaga roota i Androida w wersji 4.0 lub nowszej.

Modyfikację sam mam zainstalowaną na CM12.1, działa bardzo dobrze, system wyraźnie działa płynniej i szybciej. Na xda również jest bardzo dużo pozytywnych opinii.

INIT.D
Modyfikacji nie należy używać z innymi modyfikacjami tego typu (może ...
Czytaj więcej : L Speed - świetne przyspieszenie systemu | Wyświetlone : 8300 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron