• Reklama

Teraz jest 30 kwi 2024, o 20:22

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Rozlaczanie treningu w Endomondo

Mam telefon meizu m2. Zainstalowałem jakiś czas temu nova launcher. Zauważyłem, że endomondo się automatycznie zatrzymuje po kilku minutach i zabija trening od zera jka uruchamiam program normalnie przez aktywny nova launcher, a jak wejdę normalnie w ekran główny systemu i tak jakby bezpośrednio odpale bez novy aplikacje to trening działa bez zarzutu. Jak to naprawić?

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Rozlaczanie treningu w Endomondo | Wyświetlone : 1468 | Odpowiedzi : 0


Homtom 17 pro problem z bateria

Dziewczyna posiada telefon homtom 17 pro jakieś tydzień czasu jeden problem to bateria czyli
Uzytkuje normalnie( messenger Facebook)
W nocy odłożył telefon wyłączyła dane i WiFi a zużycie bateria było na poziomie 22% tak samo w ustawieniach na pierwszym miejscu telefon w stanie spoczynku żużel 22%
Czy macie może takie problemy
Może do wymiany bateria?
Jakieś oprogramowanie zmiana aplikacja coś ktoś wie?, pomoże?
Zwrot telefonu mija się z celem
Czytaj więcej : Homtom 17 pro problem z bateria | Wyświetlone : 2274 | Odpowiedzi : 15


jaki android ?

Witam na ta chwile jestem posiadaczem windows phone nigdy nie używałem androida
Wiec moje pytanie jaki android z chińskim telefonem
Czytaj więcej : jaki android ? | Wyświetlone : 1440 | Odpowiedzi : 4


Po czysczeniu dalvik i cache nie działa SuperSu.

Cześć, postanowiłem zrobić wipe dalvik i cache. Po całym etapie zadowolony zauważyłem, że na status barze mam napis plik binarny wymaga aktualizacji. Próbowałem zaktualizować, ale wyskoczył błąd. Instalacja innej paczki zip też nie działa. Jaki jest tego powód? Aha, na innym po formacie jest ok, a po wgraniu backupu znowu to samo. Letv X800 US.

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50F przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Po czysczeniu dalvik i cache nie działa SuperSu. | Wyświetlone : 1285 | Odpowiedzi : 0


Zablokowanie telefonu

Pobrałem dzisiaj CM Locker na moją Nubię z7 max aby zablokować kilka aplikacji. Niestety ten badziew zamiast wybranych aplikacji zablokował mi cały telefon. Zachowuje się jak blokada ekranu. Hasło, które ustawiłem na wybrane aplikacje NIE DZIAŁA - choć jestem w 200% przekonany, że to właśnie to hasło, gdyż między wybraniem hasła a próbą jego wklepania minęło może 30sec. Próbowałem też wpisać hasło (hasło to gest), które miałem ustawione na fabrycznej blokadzie ekranu i też nie ...
Czytaj więcej : Zablokowanie telefonu | Wyświetlone : 1932 | Odpowiedzi : 0


Telefon nie przechodzi do TWRP mimo poprawnej instalacji

Witam, mam problem z Xiaomi mi4c. Chciałem zainstalować nowy system na mi4c bo wyskakiwały mi jakieś reklamy. Po instalacji nowego miui 8 problem nie zniknął. Zrobiłem WIPE wszystkiego co się dało zaznaczyć ale nie mogłem od nowa zainstalować systemu, wyskakiwał błąd "error excuting updater binary in zip". Pobrałem inny ROM (stable) i niby instalacja przebiegła pomyślnie ale czekałem z 5-10min i cały czas logo mi było na ekranie. Wziąłem power+volumeup żeby dostać się do TWRP ...
Czytaj więcej : Telefon nie przechodzi do TWRP mimo poprawnej instalacji | Wyświetlone : 4441 | Odpowiedzi : 17


Mi5S Kalendarz świąt w Polsce

Cześć, ostatnio zacząłem korzystać z kalendarza google i dodaję sobie do niego różne wydarzenia, które później widzę na widżecie. Mam na stronie "https://calendar.google.com" dodany swój kalendarz + subskrybcję kalendarza świąt w Polsce. Niestety kalendarz świąt w Polsce nie jest widoczny na moim telefonie.
Czytaj więcej : Mi5S Kalendarz świąt w Polsce | Wyświetlone : 1933 | Odpowiedzi : 0


iOcean Rock M6752, zginął imei, mruga ekran...

Witam forumowiczów,
Jak w tytule: Wgrałem stockowy JB w miejsce poprzedniego Kitkata za pomocą SP Flash Tool. Instalacja przebiegła bez problemów. Po włączeniu smartfona system się ładuje a ekran miga z dosyć dużą częstotliwością. Telefon chodzi wolniej. Ponowna reinstalacja romu nic nie dała. Inne romy też bez problemu się zainstalowały ale problem pozostał. Ze znikającym IMEI już sobie poradziłem (*#4634# i wprowadzamy IMEI). Z migającym ekranem sobie nie radze. Wcześniej na Kitkacie wsio było ok. ...
Czytaj więcej : iOcean Rock M6752, zginął imei, mruga ekran... | Wyświetlone : 1864 | Odpowiedzi : 1


Xiaomi mi4c od goldwaya problem z romem

Witam, kupiłem od Goldwaya Xiaomi mi4c. Po włąćzeniu telefonu był w nim rom 8.0.4.0 xiaomi.eu. Mam problem, pojawiają się reklamy, ciągle pojawia się jakiś ślimak, przywracanie ustawień fabrycznych nie pomogło. Nie mogę usunąć aplikacji touchpal, tak jakby była systemowa. Czy jest to jakiś oszukany rom, czy prawdziwe xiaomi.eu? Jeśli prawdziwe, to co mam zrobić z telefonem? Czy pomoże wgranie romu od nowa czy trzeba zrobić coś innego?
Obrazek
Obrazek
Czytaj więcej : Xiaomi mi4c od goldwaya problem z romem | Wyświetlone : 3265 | Odpowiedzi : 14


Xiaomi Redmi 3 pro

Załóżmy korzystam z tel jak go zabezpieczy gdyby np ktoś mi go ukradł? Jakies szyfrowanie? Powiedzmy mam dane na tel, które nie chce żeby ktoś oglądał, czytał. Czy da sie z androida łączyć po VPN z netem oraz uzywac TORA?
Czytaj więcej : Xiaomi Redmi 3 pro | Wyświetlone : 1861 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165143 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron