• Reklama

iOcean Rock M6752, zginął imei, mruga ekran...

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

iOcean Rock M6752, zginął imei, mruga ekran...

Postprzez Pismak » 30 sty 2017, o 16:06

Witam forumowiczów,
Jak w tytule: Wgrałem stockowy JB w miejsce poprzedniego Kitkata za pomocą SP Flash Tool. Instalacja przebiegła bez problemów. Po włączeniu smartfona system się ładuje a ekran miga z dosyć dużą częstotliwością. Telefon chodzi wolniej. Ponowna reinstalacja romu nic nie dała. Inne romy też bez problemu się zainstalowały ale problem pozostał. Ze znikającym IMEI już sobie poradziłem (*#4634# i wprowadzamy IMEI). Z migającym ekranem sobie nie radze. Wcześniej na Kitkacie wsio było ok. Wróciłem ponownie do Kitkata licząc, że zniknie to miganie i nic... Problem nadal jest. Bardzo proszę o jakąś podpowiedz, radę, pomoc... (Najgorsze że to telefon mojej kobiety a nie mój. Chciałem dobrze a wyszło jak zwykle :( - IOcean Rock M6752 ) Pomocy! :)

PS.Dzwoniłem do Iocean Polska. Już nie istnieją. Miły Pan który prowadził/pracował w tej firmie i serwisował te telefony (tak bynajmniej mi oświadczył) po wysłuchaniu problemu podzielił się wiedzą, że jest taka strona telchina.pl :) :) :) Zaproponował mi bym się zapisał do społeczności Techina.PL :) :) :) (...)Tam Panu poradzą fachowcy(...)!
Pismak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 gru 2015, o 16:37
Telefon:: LEE MAX2

Reklama

Re: iOcean Rock M6752, zginął imei, mruga ekran...

Postprzez marx » 11 lut 2017, o 11:01

W dziele lenowo jest kilka opisów na przywracanie IMEI , wpisz w wyszukiwarkę to znajdziesz opis.
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama