• Reklama

Teraz jest 2 maja 2024, o 03:51

Nowości Nowości dla Pomoc techniczna

Mapa strony Pomoc techniczna » Dział : Pomoc techniczna

Pomoc techniczna LeEco

LeEco Le Max2 problem z aparatem

Ostatnio pojawił się problem z aparatem w telefonie. Zaczął robić zamglone, brzydkie zdjęcia (przykład zdjęć zrobionych tylnym aparatem), a w ustawieniach nic nie przestawiałam. Nie jest to winą zabrudzonego szkiełka, gdyż czyściłam go kilkakrotnie. Co może być problemem? Dodam, że telefon mam już drugi rok.

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : LeEco Le Max2 problem z aparatem | Wyświetlone : 1255 | Odpowiedzi : 2


(Cool1) Dziwne kreski wokół wyświetlacza

Hej,
Podpowiecie mi co się stało z wyświetlaczem w moim Cool1? Jest to widoczne dopiero w słońcu, więc nie wiem od jak dawna to u mnie występuje i czy się rozszerza.
Na telefonie jest szkło, ale te niby rysy są pod nim. Kreski są równe i dochodzą do określonego miejsca.
Ekran nie był wymieniany, a telefon nigdy nie zaliczył większego upadku. Skąd to się mogło wziąć? W przyszłości może mi paść cały ekran?

...
Czytaj więcej : (Cool1) Dziwne kreski wokół wyświetlacza | Wyświetlone : 2267 | Odpowiedzi : 1


Nowy Leree wyłącza się bez ładowarki

Dostałem nowy tel z BG niestety jak na filmie https://www.youtube.com/watch?v=Gkz7PlrApMc można to naprawić ? Dodam, że po podłączeniu ładowarki miga nie regularnie czerwona dioda i pokazuje się ładowanie baterii i wyłącza się w kółko, przy próbie włączęnia pokazuje się leree, wyłącza się i tak kilka razy aż zaskoczy. Potem ładuje się, dojdzie Maks do 89%, odlaczam ładowarkę i telefon się wyłącza. Znowu ten sam schemat, jak się uda włączyć ...
Czytaj więcej : Nowy Leree wyłącza się bez ładowarki | Wyświetlone : 2151 | Odpowiedzi : 13


LE ECO S3 nie chce sie uruchomić

Witam dzisiaj telefon rozładował mi się i nie chce się ładować, świeci się tylko czerwona dioda. Czy da się go uratować?
Czytaj więcej : LE ECO S3 nie chce sie uruchomić | Wyświetlone : 1447 | Odpowiedzi : 8


[x600] Problem z podłączeniem do PC.

Witam!
Mam problem z podłączeniem mojego x600 do PC. Podpinam go przez kabel, dodam że kabel, który dostałem oryginalnie od telefonu się zużył i zamówiłem na aliexpress teoretycznie kabel LeEco. Powinien umożliwić transmisję danych lecz nic nie działa. Jakiś miesiąc temu jeszcze na chwilę udawało się na kablu TIEGEM'a podpiąć jako MTP do PC. A teraz jak wpinam, to w menedżerze urządzeń jest nazwa x600 z żółtym wykrzyknikiem i informacją o braku sterowników. Po włączeniu ...
Czytaj więcej : [x600] Problem z podłączeniem do PC. | Wyświetlone : 1231 | Odpowiedzi : 3


Galeria Coolpad 1

Cześć,
Panowie jest opcja w tym telefonie i na fabrycznym romie tworzyć katalogi w galerii.
Nie powiem dla mojej kobiety jest to wielka uciążliwość.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Galeria Coolpad 1 | Wyświetlone : 1287 | Odpowiedzi : 3


LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Witam, mam problem z telefonem - LeEco LeMax 2, mianowicie dzisiaj sam się wyłączył i od tamtej pory nie da się go włączyć, tzn. gdy go uruchamiam to pojawia się tylko ekran uruchamiania i co chwila pojawia się komunikat ''optymalizowanie aplikacji'' i już tak w kółko dopóki nie rozładuje się bateria. Próbowałam wejść do recovery mode (wciskając volume down + power), ale wtedy uruchamia się fastboot mode, w którym nic nie mogę zrobić poza tym, ...
Czytaj więcej : LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji) | Wyświetlone : 4396 | Odpowiedzi : 30


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron