• Reklama

[x600] Problem z podłączeniem do PC.

Pomoc techniczna LeEco

[x600] Problem z podłączeniem do PC.

Postprzez Wise311 » 18 lip 2018, o 01:28

Witam!
Mam problem z podłączeniem mojego x600 do PC. Podpinam go przez kabel, dodam że kabel, który dostałem oryginalnie od telefonu się zużył i zamówiłem na aliexpress teoretycznie kabel LeEco. Powinien umożliwić transmisję danych lecz nic nie działa. Jakiś miesiąc temu jeszcze na chwilę udawało się na kablu TIEGEM'a podpiąć jako MTP do PC. A teraz jak wpinam, to w menedżerze urządzeń jest nazwa x600 z żółtym wykrzyknikiem i informacją o braku sterowników. Po włączeniu debugowania USB nazwa zamienia się tylko MTP i klapa. Miał ktoś już taki problem i sobie z nim poradził? Próbowałem wyłączyć podpis cyfrowy, ale to nic nie dało. Prosiłbym o pomoc.
Pozdrawiam.
Wise311
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2016, o 22:24
Telefon:: Nokia

Reklama

Re: [x600] Problem z podłączeniem do PC.

Postprzez xany » 18 lip 2018, o 07:09

Możliwe ze kabel musi być oryginalny. Ewentualnie spróbuj na innym PC.
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: [x600] Problem z podłączeniem do PC.

Postprzez slavo22 » 18 lip 2018, o 07:10

Z kablami bywa różnie. Jeśli nie mieszałeś nic ze sterownikami to obstawiam kabel. Ewentualne przed kupnem nowego spróbuj zmienić porty USB lub przeinstaluj sterowniki.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: [x600] Problem z podłączeniem do PC.

Postprzez Wise311 » 18 lip 2018, o 11:49

Zamówiłem kabel teoretycznie z LeEco, także się dziwię, że na nim kompletnie nie działa. A działalo tak "przerywająco" na kablu, którego używam wyłącznie do ładowania, bo jest długi z 3 ma i jest marki TIEGEM.
Używam takiego czegoś: https://pl.aliexpress.com/item/Original ... autifyAB=0
Po formacie nie mam na komputerze żadnych sterowników, nawet jeśli telefon ich nie chce zainstalować. Ewentualnie wie ktoś gdzie kupić jeszcze kabel specjalnie dedykowany pod ten telefon? Ten się nieco różni, tamten np. był pozłacany i bardziej fleksyjny. Zobaczę jeszcze na W7, bo sam używam W10, może mieć to jakieś znaczenie.

@EDIT: Sprawdziłem na laptopie z W7, telefon zaczął od razu instalować sterowniki, po czym otworzył się folder z dostępną zawartością telefonu. WIdzę, że to wina 10'tki jest, tylko jak to teraz rozwiązać. Tak jakby Windows mojemu x600 uniemożliwiał instalowanie swoich sterowników, czy coś w ten deseń.

@EDIT2: Mój system potrzebował Windows Media Feature Pack, bowiem instalowałem system bez niego, także to był brakujący kawałek do całej ukłądanki. Teraz wszystko śmiga. Jeżeliby miał ktoś podobny problem na przyszłość, polecam zainstalować właśnie to.
Wise311
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2016, o 22:24
Telefon:: Nokia


Powrót do Pomoc techniczna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron