• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 22:51

Nowości Nowości dla LeTV LeEco

Mapa strony LeTV LeEco » Dział : LeTV LeEco

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Leeco le 2 problem z mikrofonem

W telefonie przestał działać quick charge ładuje sie napięciem 5v i 0.45A (sprawdzane na różnych ładowarkach i kablach) mikrofon też przestał działać po podłączeniu do komputera nawet go nie wykrywa. Wymieniłem więc całą płytkę z gniazdem ładowania i mikrofonem i nadal ten sam problem , zrobiłem też hard reset i nic nie pomogło a nawet telefon działa gorzej.Co mam zrobić ?
Czytaj więcej : Leeco le 2 problem z mikrofonem | Wyświetlone : 1807 | Odpowiedzi : 0


LeEco Le Max 2 X829 EUI - przesunięty dotyk po wymianie LCD

Hej, mam problem jak w tytule.

Miesiąc temu zamówiłem z aliexpress nowy wyświetlacz (miałem trochę pęknięty) i wczoraj postanowiłem dopiero go wymienić.

Efekt taki jak na zdjęciu, mam może nie tyle co przesunięty dotyk tylko wyświetla przesunięty obraz - lewa połówka jest po prawej stronie i na odwrót.

Pytanie- czy jest możliwe, że to problem z telefonem? Czy to będzie 100% wina nowego LCD ? Ten ekran, który zdejmowałem pękł mi w kilku miejscach i ...
Czytaj więcej : LeEco Le Max 2 X829 EUI - przesunięty dotyk po wymianie LCD | Wyświetlone : 1989 | Odpowiedzi : 4


Sklep Play

Witam pomocy! Jak scianac Sklep Play na le let eco pro3?pierwazym razem sciglam z Le store!W chwili obecnej le store brak!
Czytaj więcej : Sklep Play | Wyświetlone : 1892 | Odpowiedzi : 5


LeEco CoolPad c106-9 Zawieszony na FastBoot Mode

Witam mam problem na swoim LeEco CoolPad c106-9 mianowicie nie mogę wgrać nowego romu zawiesił mi się na Fastboot Mode po wciskaniu klawiszy głośności dół i zasilania więc nie idzie nic wgrać komenda fastboot reboot przez Cmd też nic nie daje bo powraca to tego samego stanu po resecie. Dodam że jak chcę wejść w recowery po wciśnięciu głośności góra i zasilanie jest tylko logo i napis Journey UI i pod spodem pisze RECOVERY jedynie ...
Czytaj więcej : LeEco CoolPad c106-9 Zawieszony na FastBoot Mode | Wyświetlone : 1744 | Odpowiedzi : 8


LeTv LeEco s3 x626

Witam
Po resecie telefonu, telefon nie reaguje na nic świeci sie tylko zielona dioda, dodam ze przed resetem nie czytalo mojego odcisku palca
Czytaj więcej : LeTv LeEco s3 x626 | Wyświetlone : 1605 | Odpowiedzi : 0


LeRee Le3 - podłączone słuchawki a głośnik zenętrzny

Witajcie
Posiadam telefon LeRee Le 3 w którym po podłączeniu słuchawek włącza się głośnik zewnętrzny. Szukałem w ustawieniach i nic nie znalazłem. Czy ktoś z Was wie jak ustawić telefon żeby po podłączeniu słuchawek dźwięk kierowany był tylko do nich, a nie na głośnik.
Czytaj więcej : LeRee Le3 - podłączone słuchawki a głośnik zenętrzny | Wyświetlone : 1672 | Odpowiedzi : 1


LeRee Le 3 - problem z edycją APN MMS Plusa

Witam. Mam problem jw. Nie mogę ani pobierać, ani wysyłać MMS-ów. Karta z sieci Plush Abo.
Nie da się wyedytować Ustawienia/Karty SIM I Sieci kom./PLUS/Nazwy APN/MMS/Plus mms/mms.plusgsm.pl.
Można tylko podejrzeć w/wymienione ustawienia, ale nia da się ich wyedytować. Podejrzewam, że problemem jest tu "Typ uwierzytelnienia" -> Brak, a powinno by ć PAP.
Nie się też dodać nowej nazwy APN w sekcji MMS. Jest możliwe tylko dla sekcji Ogólne, co nie wpływa na ustawienia MMS
Proszę ...
Czytaj więcej : LeRee Le 3 - problem z edycją APN MMS Plusa | Wyświetlone : 1708 | Odpowiedzi : 0


cool1(rom leere) brak powrotu do; ustawienia fabryczne

witam , mam problem z telefonem cool1 wersja 116 , zmieniłem sobie rom na leere z poradnika na tej stronie
https://hypersite.pl/2018/03/29/instala ... pad-cool1/
,chyba bo juz nie pamietam,w marcu cos sie bawiłem ,
po wybraniu ustawien fabrycznych wywala mnie ;
IMG_20181203_092343.jpg

IMG_20181203_092347.jpg

daje cancel ,wyskakuje ta plansza
IMG_20181203_093935.jpg

przeciagam pasek na dole pojawia sie to
...
Czytaj więcej : cool1(rom leere) brak powrotu do; ustawienia fabryczne | Wyświetlone : 1702 | Odpowiedzi : 4


Reanimacja x 722

Telefon rozladował sie jak spałem po podłączeniu ładowarki wibracja komp nie widzi pomocy oryginalne oprogramowanie nic nie zmieniane
Czytaj więcej : Reanimacja x 722 | Wyświetlone : 1569 | Odpowiedzi : 7


x526 nie chce się włączyć

Dwa dni temu przyszedł telefon z Bangood. wczoraj naładowałem i wrzuciłem MIUI 9. Działało o.k. ale dziś telefon się wyłączył i nie chce wystartować. Po podłączeniu do ładowarki miga tylko pomarańczowa dioda. Co teraz z nim mogę zrobić?
Czytaj więcej : x526 nie chce się włączyć | Wyświetlone : 1641 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama