• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:39

Nowości Nowości dla Jaki telefon kupić ?

Mapa strony Jaki telefon kupić ? » Dział : Jaki telefon kupić ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z fajnym aparatem do max 1000zl

Jak w temacie.
Jaki smartfon kupić?
Podstawa, dobry aparat. Do max 1000zl. Ex-flagowce? Cos z nowych modeli średniopółkowych?
Pierwotnie myslałem o Xiaomi Mi 8 bo ma OiS. Potem rozważałem albo Redmi Note 8 PRO albo Redmi Note 9 PRO. Czy ich apararty mocno odstaja od Mi 8? Mi 8 starszy, Redmi są nowsze.
Myslalem jeszcze nad Mi10 Note Lite, ale to juz ponad tysiac, wiec odpada. Chyba, ze poczekam z pół roku.
Procesor nie musi ...
Czytaj więcej : Telefon z fajnym aparatem do max 1000zl | Wyświetlone : 2746 | Odpowiedzi : 17


Telefon do ~800zł

Witam. Szukam telefonu w cenie do ~800zł. Preferowany zakup w Polsce. Wymagania:
- snapdragon
- quick charge (coś więcej, niż 5V 2A).
- aku >=4000 mAh
- możliwość roota
- do 6,5"
- możliwość nagrywania wszystkich rozmów (może być zewn. aplikacja, ale musi bezproblemowo działać)

Myślałem nad oppo A9/A52, ale na tych telefonach nie można zrobić roota. Xiaomi odpada.
Czytaj więcej : Telefon do ~800zł | Wyświetlone : 1641 | Odpowiedzi : 8


Xiaomi Mi Note 10 Lite czy LG V30+

Porównuję te dwa modele jako audiofilskie urządzenia Hi-Fi
ze względu na wbudowany DAC i obsługę aptX

Cechy LG V30+:

32bit ESS Sabre ES9218P DAC
bluetooth aptX HD
B&O Play earphones

Cechy Xiaomi Mi Note 10 Lite:

aptX HD
Czytaj więcej : Xiaomi Mi Note 10 Lite czy LG V30+ | Wyświetlone : 1893 | Odpowiedzi : 9


Xiaomi Mi8 czy Mi9

Witajcie
Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Mi8 lub Mi9. Który z modeli polecacie. Chodzi o jakość zdjęć i wydajność procesora. A może coś innego w granicach 700-800 PLN.
Czytaj więcej : Xiaomi Mi8 czy Mi9 | Wyświetlone : 1559 | Odpowiedzi : 4


Do 2500pln z mega aparatem

Cena : do 2500pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Obojętne
Ilość RAM/ROM/Procesor: 8GB/ 128GB.
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: bez różnicy
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): Jak najlepszy aparat, ekran Amoled lub Oled, NFC, szybkie ładowanie.

Potrzebuje dobrego smartphona dla córki z mega aparatem. RAM 8gb ponieważ będzie on na dłużej. Oczywiscie ekran Amoled lub oled, NFC, szybkie ładowanie.
Czy jest coś lepszego od Huawei P30 Pro?
Czytaj więcej : Do 2500pln z mega aparatem | Wyświetlone : 1797 | Odpowiedzi : 11


Telefon do zdjęć 2500

Witam, poszukuje telefonu, aby robił dobre zdjęcia, był duży i szybko śmigał. Priorytet to są zdjęcia. Aktualnie posiadam Samsunga S8, więc poprzeczka do zdjęć dość wysoka :)

Co polecicie mi do 2500zl?
Patrzyłem na Xiaomi Note 10. Huaweii nestety odpada przez brak Google..
Czytaj więcej : Telefon do zdjęć 2500 | Wyświetlone : 1425 | Odpowiedzi : 1


Proszę o pomoc w wyborze smartfona po Redmi 3

Proszę o pomoc w wyborze smartfona, gdyż straciłem poczucie rzeczywistości w tym temacie :)
Cena (bez VAT): 600-1000 PLN (optymalna)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-6"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4GB lub więcej
Dual/Single sim: raczej NIE
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojetne
Wymagania (parametry, funkcje): min. 4GB RAM -
Opis: Ma być nie za duży i najlepiej bez DUAL, min 4 GB RAM, dobry aparat, optymalny cenowo -przesiadka z Redmi 3 (2GB RAM)
Czytaj więcej : Proszę o pomoc w wyborze smartfona po Redmi 3 | Wyświetlone : 3184 | Odpowiedzi : 15


Jaki telefon używany/nowy kupić

Dziś rano mój mi5c uległ uszkodzeniu, wypadł z kieszeni podczas wsiadania do auta.
Dotyk niby działa, ale nie wiadomo jak długo bo pęknięcia są spore i może się wykruszać.
W związku z tym mam 2 pytania.
1. Czy teraz lepiej nakleic szklo aby nie zahaczac o bruzdy i nie powodowac większych uszkodzen, czy lepiej nie, ze moze odpasć z ekranem?.
2. Jaki kupić w tym wypadku telefon do 400/500zł używany (Polska, najlepiej Lublin)lub nowy(China, Polska). ...
Czytaj więcej : Jaki telefon używany/nowy kupić | Wyświetlone : 1713 | Odpowiedzi : 4


Realme

Witam,Co możecie powiedzieć o modelach realme?? czy warto zwórcić na te smartfony uwadze?? mowa tu o wydajności,baterii,wyświetlaczu itp...
Czytaj więcej : Realme | Wyświetlone : 1983 | Odpowiedzi : 1


Gdzie najlepiej kupić Note 8 PRO lub NOTE 9S wer. 6/128GB

Cześć,
gdzie kupię dwa takie same telefony najtaniej i z najmniejszym prawdopodobieństwem dodatkowych opłat.
W kręgu zainteresowania są telefony XIAOMI Note 8 PRO lub NOTE 9S wer. 6/128GB ?

Najtaniej z kuponami z tego forum przy kupnie dwóch sztuk znalazłem na DHGATE:
- note 8 Pro x2 szt / - DHcoupon: -US $23
Order Total: US $379.94/ - 1578 zł

- note 9S x2 szt / - DHcoupon: -US $13
Order Total: US $353.46/ - ...
Czytaj więcej : Gdzie najlepiej kupić Note 8 PRO lub NOTE 9S wer. 6/128GB | Wyświetlone : 1611 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama