• Reklama

Gdzie najlepiej kupić Note 8 PRO lub NOTE 9S wer. 6/128GB

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Gdzie najlepiej kupić Note 8 PRO lub NOTE 9S wer. 6/128GB

Postprzez dziubson » 18 kwi 2020, o 13:35

Cześć,
gdzie kupię dwa takie same telefony najtaniej i z najmniejszym prawdopodobieństwem dodatkowych opłat.
W kręgu zainteresowania są telefony XIAOMI Note 8 PRO lub NOTE 9S wer. 6/128GB ?

Najtaniej z kuponami z tego forum przy kupnie dwóch sztuk znalazłem na DHGATE:
- note 8 Pro x2 szt / - DHcoupon: -US $23
Order Total: US $379.94/ - 1578 zł

- note 9S x2 szt / - DHcoupon: -US $13
Order Total: US $353.46/ - 1467 zł
dziubson
 
Posty: 156
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 02:06
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 6

Reklama

Re: Gdzie najlepiej kupić Note 8 PRO lub NOTE 9S wer. 6/128

Postprzez dziubson » 22 kwi 2020, o 14:54

Po ostatniej recke Pirza wiem, że nie biorę Note 9S a Note 8 Pro w wersji 128 GB.
Gdzie zakupie najtaniej wskazane oferty z ochroną z Vat, gwarancja 2 lata fajnie ale nie niezbędna , czas dostawy też bez znaczenia. Najtańszą ofertę z DHGATE też odrzuciłem, biorę pod uwagę ofertę Aliexpress z wysyłką z Hiszpanii. Jak przeliczałem z innych ofert z Ali plus dołączałem ew. podatek to wychodziło mi drożej.
Znajdę gdzieś lepszy kupon/kod lub ofertę? Potrzebuje zakupić dwie sztuki w wersji 128GB. Fajnie byłoby w jednym miejscu oprócz tel. dokupić etui i szkło.
Czy będzie obowiązywała gwarancja EU - 2 lata, czy żeby z niej skorzystać będę musiał do nich tel odesłać czy realizacja w PL?
Z ofert z EU najkorzystniej wychodzi wg oferty sklepu "Tienda Xiaomi Dreami Tienda Autorizada Store"
Subtotal € 223,82
Envío € 0,00
Cupones de Vendedor
-€ 1,87
Cupón AliExpress
-€ 16,58
Total
€ 205,37 analogicznie $-> US $218.57.
dziubson
 
Posty: 156
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 02:06
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 6


Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron