• Reklama

Teraz jest 21 maja 2024, o 19:43

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Redmi 4a taniej niż w Chinach

Trafiłem na taką ofertę na złotego 4a:
https://www.aze.com.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-4A-16GB/766
Czemu tak tanio?
Czytaj więcej : Redmi 4a taniej niż w Chinach | Wyświetlone : 2583 | Odpowiedzi : 11


Lg g4

Czym się różni telefon lg g4 który kosztuje 1200zł z Polski od takiego samego wysłanego z Chin za 500zł. Czy tylko chodzi o czas wysyłki i ewentualne naprawy gwarancyjne (gdzie trzeba odsyłać i czekać 2 miesiace) Nie tylko z lg tak jest ale praktycznie z każdym topowym modelem. Czy warto kupić taki tel ponad 2 razy taniej?
Czytaj więcej : Lg g4 | Wyświetlone : 2117 | Odpowiedzi : 4


Przedizurawiona bateria :) :) :)

Dobra dobra , tylko się nie śmiać , każdemu się zdarzy :) Oglądałem akurat film i mi się śrubokręt obsunął na baterię i zrobiła się dziurka. Lekko zaśmierdziało , bo się zaczęł ulatniać Kadm , Lit ? ale po chwili się skończylo :)

Teraz pytanie , bo niestety na wszystkim się nie znam , więc może ktoś inny będzie wiedział , bezpieczne będzie użycie tej baterii dalej ? Zastanawiam się co się stanie jak zacznę ...
Czytaj więcej : Przedizurawiona bateria :) :) :) | Wyświetlone : 1887 | Odpowiedzi : 4


UHANS a101 padł POMOCY!

Witam.
Posiadam smartfona Uhans a101 który nie chce się włączyć.Po podłączeniu do kompa niby go wykrywa lecz telefon tak jak by sie włanczał i wyłanczal bo system raz go widzi zaraz juz nie i tak w koło.Próby formatowania SP Flash Tool-em bez skutku gdyż tak jak pisałem wczesniej non stop tak jak by sie resetował telefon i wyskakuje komunikat:

ERROR: S_FT_GET_MEMORY_FAIL (0xFDA)
Cannot find memory.
:

Jest jeszcze jakaś szansa go uratować czy padła płyta ...
Czytaj więcej : UHANS a101 padł POMOCY! | Wyświetlone : 1841 | Odpowiedzi : 7


Maze Blade

Ostatnio kupiłem swojej dziewczynie telefon Maze Blade, i teraz pytanie:
Czy ktokolwiek z was może mi polecić jakąś stronę, gdzie kupię jakiś case, ew. szklo hartowane na wyświetlacz do tego telefonu? Najlepiej plastik (tworzywo sztuczne), nie chce jakiegoś skórzanego, które zasłania cały telefon.
Szukałem na aliexpress, ale niestety tam tylko takie o jakich mówię. Na innych sklepach kejsów brak.. :<

Dzięki za pomoc :!: ...
Czytaj więcej : Maze Blade | Wyświetlone : 1850 | Odpowiedzi : 3


Redmi note 4 przypadkowe polaczenia

Cześć.
Wszystkie dotychczasowe telefony z jakich korzystałem miały uklad: ostatnie numery / wybierz / co chcesz zrobić? SMS/ połączenie/ podjęta akcja.
A w wynalazku Xiaomi przypadkowo naciskasz palcem numer z listy ostatnich polaczeń... No i dzwonisz nie wiedząc nawet o tym.
Co zrobić aby przed połączeniem tel. pytal o to co chcemy zrobic?
Programy zewnętrzne? Stosuję zle ustawienia?
Czytaj więcej : Redmi note 4 przypadkowe polaczenia | Wyświetlone : 1758 | Odpowiedzi : 2


LG G6 H870DS Dual SIM (64GB)

Hej,

chcę zakupić LG G6 H870DS Dual SIM (64GB), który ma dodatkowo jeszcze dobry DAC na pokładzie. Zastanawiam się, gdzie mogę go kupić?

Narazie znalazłem:

https://www.wondamobile.com/lg-g6-h870d ... -free.html
https://bludiode.com/pl/telefony-i-smar ... 64gb-black

Ten drugi niby spoko, bo w PL, ale drożej. Z drugiej strony, jakbym brał na firmę, to pełny VAT. Tylko, że nawet własnego certyfikatu SSL nie ogarniają...
Czytaj więcej : LG G6 H870DS Dual SIM (64GB) | Wyświetlone : 2689 | Odpowiedzi : 3


Maze Alpha- strzał w ciemno :-D

Siema

Ciekawość pognała mnie w stronę tego bezramkowca (zadecydowały świetne wrażenia z obcowania z Maze Blade), ktoś wie coś więcej na jego temat? Co prawda już kupiłem, ale zawsze fajnie się coś dowiedzieć. Zastanawiam mnie kto ma bardziej wiarygodne info nt. specyfikacji- Kimovil czy Devicespecifications, bo są mocno rozbieżne ;-).

T.
Czytaj więcej : Maze Alpha- strzał w ciemno :-D | Wyświetlone : 5772 | Odpowiedzi : 24


iPhone 5 piosenka jako dzwonek

Hejjj, Mam pytanie , na które mimo szczegółowego opisu uzyskałam mase głupich odpowiedzi i przez to mam taki Meksyk w głowie, ze nawet nie wiecie ... mam Iphone'a 5 , iOS 6.0.1 i Zastanawia mnie, czy możliwe jest aby dźwiękiem przychodzących połączeń był utwór z biblioteki iTunes ? :confused: Zanim uzyskam odpowiedz chciałabym coś jeszcze dodać Nie piszcie mi proszę nic na temat Cydii , Jailbreak'a , etc. 8-) ...
Czytaj więcej : iPhone 5 piosenka jako dzwonek | Wyświetlone : 1879 | Odpowiedzi : 4


Wymiana szybki obiektywu

Witam dzisiaj zauważyłem że przez środek szybki obiektywu przechodzi gruba rysa niestety wpywajaca na jakość robionych zdjęć czy można ją wymienić? Kupić a aliexpress może nie samą te szybke a cały tylny panel proszę o pomoc

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Wymiana szybki obiektywu | Wyświetlone : 1617 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165153 • Liczba wątków: 5438 • Liczba użytkowników: 39528

  • Reklama