• Reklama

Jaki smartfon?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jaki smartfon?

Postprzez Herezja » 5 lip 2022, o 20:00

Nie.
Kupowałem Huawei-e u nas w Polsce na allegro.
Kupując telefony wraz z numerem np w Orange czy Playa w dużej mierze przepłacamy. Ja swój telefon kupiłem za niecałe 500 zł. Abonament mam niecałe 30 a w nim nielimitowane rozmowy, SMS i MMS + 30 giga transferu. Wszystko działa na nadajnikach plusa. Numer jest w premium mobile.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Reklama

Re: Jaki smartfon?

Postprzez Kasia3188 » 7 lip 2022, o 16:05

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kumam, a ja wgl nie mam abonamentu jeśli chodzi o usługo telefoniczne. Telefon mam owszem na raty, ale w normalnym sklepie rtv agd. konto doładowuję sobie co miesiąc
Kasia3188
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 kwi 2022, o 15:23
Telefon:: xiaomi mi 10 pro

Re: Jaki smartfon?

Postprzez Flyagaric » 8 lip 2022, o 16:01

Masz kogoś na wyspach? UK, albo IRL? Ostatnio się taki temat pojawił:
https://www.argos.ie/static/Product/par ... EPIXEL.htm
- SIM Free Google Pixel 6 5G 128GB Black €520.00
To jest IRL, czyli EU. W UK są podobne promo ale jest ich teraz więcej (carphone warehouse, amazon, currys).
Szczerze? Trudno będzie dostać fajniejszego flagowca w takiej cenie. Niczego mu nie brakuje.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Jaki smartfon?

Postprzez Herezja » 10 lip 2022, o 07:48

Pixele są zwykle nieźle wykonane ale to jednak ponad 500 funtów. Czyli dobrze ponad 2000 zł.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Jaki smartfon?

Postprzez Flyagaric » 11 lip 2022, o 16:34

520EUR - tyle zapłaciłem. Wziąłem jeden żonie. W widełkach się mieści idealnie: 1500zl do 3000zl, a Realme, czy Motkę bije na głowę. Znakomity hardware, wyrósł właśnie z chorób wieku dziecięcego. Oferuje naprawdę bardzo dużo. Chyba nic za 520EUR nie kupisz obecnie, co choćby stawało w szranki.
Sam kupiłem sobie używkę Pixela 5, ale też 300EUR musiałem dać - co ciekawe, teraz są jeszcze droższe, więc kosmos jakiś. 6'tka jest dla mnie za wielka, ale mojej żonie właśnie takie pasują.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron