• Reklama

iPhone 5 piosenka jako dzwonek

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

iPhone 5 piosenka jako dzwonek

Postprzez adamjackson » 14 cze 2017, o 09:02

Hejjj, Mam pytanie , na które mimo szczegółowego opisu uzyskałam mase głupich odpowiedzi i przez to mam taki Meksyk w głowie, ze nawet nie wiecie ... mam Iphone'a 5 , iOS 6.0.1 i Zastanawia mnie, czy możliwe jest aby dźwiękiem przychodzących połączeń był utwór z biblioteki iTunes ? :confused:
Spoiler:
A wracając do tematu, fajnie byłoby żeby leciała jakaś dobra nuta przy próbie połączenia, ale jeśli nie możliwe jest uzyskanie tego efektu NATURALNIE to na pewno nie skorzystam z waszych rad Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktoś ,kto myśli podobnie jak ja, Czekam na jakieś mądre posty, pozdroo dla was , buziaaaaaa :
adamjackson
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 kwi 2016, o 18:58
Telefon:: android

Reklama

Re: iPhone 5 piosenka jako dzwonek

Postprzez kombajnik » 14 cze 2017, o 12:00

Nie to forum, http://lmgtfy.com/?q=forum+iphone+5 ewentualnie zapraszam do tego sklepu co daje dożywotnią gwarancję ;D tam może doradzą jak na tym sprzęcie wykonać tak wysoce zaawansowaną czynność.
kombajnik
VIP
 
Posty: 836
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:46
Pochwały: 20
Telefon:: Xperia XZ1 Compact
ROM: Stock

Re: iPhone 5 piosenka jako dzwonek

Postprzez blackcats » 15 cze 2017, o 09:00

Free Ringtones for iPhone & Mobile. Free Ringtone Maker - Audiko miliony razy było. Zamiast pisać głupie rozprawki na bzdurne tematy radzę używać google i wyszukiwarki forumowej.

Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce magiczne słowo "dzwonek" i masz odpowiedź... https://freeringtonedownload.mobi/iphone-ringtones

Co do reszty twojej "rozprawki" radze dowiedzieć się co to jest Jailbreak , jak działa i czy zostawia ślady w telefonie. A przede wszystkim na jakich urządzeniach i wersjach iOS można go zrobić. Bo widzę że masz zerowe pojęcie i na siłę starasz się być "fajna" pisząc totalne bzdury.
blackcats
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sie 2016, o 11:42
Telefon:: iphone 6s

Re: iPhone 5 piosenka jako dzwonek

Postprzez Flyagaric » 15 cze 2017, o 17:12

Taaa, dożywotnia gwarancja... Gwarancja Apple nie jest dożywotnia. Poza tym, to warto jeszcze doczytać co ten termin znaczy, bo oczywiście rozumiesz go źle.

Próbowałem kiedyś (daaawno, za czasów 3s) dokonać tej sztuki po konwersji mp3 kilkoma darmowymi programami i poległem. Ni cholery nie chciało mi pokazać tych plików na liście dzwonków. Domyślam się, że dziś jest łatwiej, ale ja takie rzeczy robiłem bez cienia problemu, jeszcze na Nokii 6230, więc bardzo mnie system iPhona zniechęcił.
Zapewniam, że nie mam zamiaru tracić moich ciężko zarobionych pieniędzy, więc od produktów tej firmy trzymam się z dala.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: iPhone 5 piosenka jako dzwonek

Postprzez newelco » 15 cze 2017, o 17:33

Troll wstawił post dla podpuchy a Wy się produkujecie . Chociaż w sumie Iphone też made in china ;-)
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ”
newelco
 
Posty: 131
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 19:30
Pochwały: 3
Telefon:: mi4c


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron