• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 00:22

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

MediaTek MT6750T> kilka pytań świeżego użytkownika

Witam, kupiłem telefon na MediaTek MT6750T. To mój pierwszy kontakt z mediatekiem, działa wg mnie dobrze (przesiadka z xperii z3) ale mam w związku z tym kilka pytań, będę wdzięczny za wyjaśnienia

1. Czy można na nim zrobić coś w rodzaju pełnej kopii aktualnego systemu?
2. Czy jest wykonalny na nim root? Jest dedykowany pod określony model telefonu/oprogramowanie/ogólny dla procesora?
3. Powiązane z pkt 2. Czy jeśli uda się zrobić roota to istnieje na niego ...
Czytaj więcej : MediaTek MT6750T> kilka pytań świeżego użytkownika | Wyświetlone : 2252 | Odpowiedzi : 2


lynwo - zmiana tarczy

Witam
Czy ktos ma smartwatch marki lynwo - lub podobny ?
Znajomy ma Lynwo M9 i twierdzi, ze zmiana tarczy zegarka - sie nie da
Wiec szukam porady czy i jak mu doradzic ze sie da zmienic / zainstalowac watch face
bo sadze ze sie da
Dzieki za porady i sugestie
Czytaj więcej : lynwo - zmiana tarczy | Wyświetlone : 2102 | Odpowiedzi : 0


Telefon z dobrymi glośnikami wbudowanymi.

Szukam jakiegos dibrego telefonu mogacego zastapis swietnego , tak swietnego :-) alcatel idol 4s .
Kwota tak do 2500 pln.
Zalezy mi na swietnej jakosci dzwieku z glosnikow wbudowanych gdyz duzo youtuba ogladam i muzyka leci a do tego fajnie sie gada bez zestawu glosnomowiacego. Patrzylem na :
HTC U12+
ZTE AXON 9PRO slaba dostepnosc nie wiem czy bedzie u nas dzialal.

Co jesscze mozecie polecic ? ...
Czytaj więcej : Telefon z dobrymi glośnikami wbudowanymi. | Wyświetlone : 2166 | Odpowiedzi : 3


Jaki internet na kartę do telefonu, bez umowy?

Panowie i Panie. Z racji tego, że od poniedziałku moja Żona jest w szpitalu może się tak złożyć, że będzie tam jeszcze 4msc, a najkrócej 2msc to szukam dla niej jakiej taniej oferty z internetem z duzym szybkim pakietem.
W spitalu jest wifi zaklodkowane. Zona niestety nie posluchala i nie przedluzyla umowy i ma jakis stary abonament w Play z tylko 2GB internetu. A co za tym idzie net wolny w szpitalu, mimo ze 4G, ...
Czytaj więcej : Jaki internet na kartę do telefonu, bez umowy? | Wyświetlone : 2250 | Odpowiedzi : 4


Szkło 5D z ramką, jakie kupić?

Nie znalazłem konkretnego tematu odnośnie szkieł zakrywających 100% przedniego panelu, razem z ramkami w kolorze. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Ja kupiłem kiedyś z ali jakieś za 2$ to przy upadku na drewniane panele mi pękło co mnie zszokowało, w dodatku poślizg po nim był bardzo kiepski, palcowalo się też strasznie, gdyby nie sposób w jaki pękało to powiedziałbym z cała pewnością że to zwykły ciepły plastik który przy szkle nie leżał. Co lepszego możecie polecić? ...
Czytaj więcej : Szkło 5D z ramką, jakie kupić? | Wyświetlone : 2153 | Odpowiedzi : 8


Lenovo phab2 - dotyk

Witam! Chcialem wymienic wyswietlacz w moim phab2. Otoz kiedy wyswietlacz przyszedl, nie sprawdzilem czy dziala tylko od razu go zamontowalem i okazalo sie, ze dotyk nie dziala. Teraz nie wiem czy ja cos zrobilem zle czy dostalem wadliwy egzemplarz. Telefon rozebralem 2 razy, zeby zobaczyc czy wszystko podlaczone. Nie moge sprawdzic na starym wyswietlaczu czy dziala dotyk poniewaz urwalem w nim tasme ;c Nie wiem teraz co jest przyczyna i czy warto kupic kolejny wyswietlacz? ...
Czytaj więcej : Lenovo phab2 - dotyk | Wyświetlone : 2244 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron