• Reklama

MediaTek MT6750T> kilka pytań świeżego użytkownika

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

MediaTek MT6750T> kilka pytań świeżego użytkownika

Postprzez wilczur » 11 sty 2019, o 18:40

Witam, kupiłem telefon na MediaTek MT6750T. To mój pierwszy kontakt z mediatekiem, działa wg mnie dobrze (przesiadka z xperii z3) ale mam w związku z tym kilka pytań, będę wdzięczny za wyjaśnienia

1. Czy można na nim zrobić coś w rodzaju pełnej kopii aktualnego systemu?
2. Czy jest wykonalny na nim root? Jest dedykowany pod określony model telefonu/oprogramowanie/ogólny dla procesora?
3. Powiązane z pkt 2. Czy jeśli uda się zrobić roota to istnieje na niego recovery w stylu TWRP?
4. Czy takiego roota da się ukryć? Zależy mi na kilku aplikacjach żeby nie widziały że jest. W poprzednim tel używałem Xposed i modułu hideroot do ukrywania.
5. Czy jest na niego XPOSED?
6. Czy jeśli uda mi się zrobić roota to mogę zachować funkcje płatności google pay lub aplikacją banku przez NFC?
7. Czy root wiąże się z jakimiś niedogodnościami na tym procku, typu coś przestanie działąć? (w Xperii którą wcześniej miałem odblokowanie bootloadera do roota kończyło się utratą kluczy DRM)

Dzięki
wilczur
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 gru 2014, o 23:25
Telefon:: BlackView bv6800pro
ROM: Stock 8

Reklama

Re: MediaTek MT6750T> kilka pytań świeżego użytkownika

Postprzez Rura » 11 sty 2019, o 21:58

Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: MediaTek MT6750T> kilka pytań świeżego użytkownika

Postprzez atoh » 14 sty 2019, o 16:39

Napisz jaki model telefonu a nie jaki procesor, wtedy będzie można napisać jak wygląda kwestia roota.
atoh
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 19:10
Pochwały: 7


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama