• Reklama

Teraz jest 11 maja 2024, o 15:08

Nowości Nowości dla AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Mapa strony AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić » Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?)

Są jakieś przeciwwskazania do zakupu telefonu z Androidem 5? Na telefonie nie gram, nie korzystam z bankowości itp. Nastawiłem się na PPTV King bo jest szeroki, wygląda jak mini-tablet (a dzisiaj króluje 18:9). Szerokość urządzenia przyda mi się do map - bardzo często używam telefonu do nawigacji turystycznej (rower, lekki off-road itp.). Do tego niska cena a u mnie telefony żyją rok-dwa.
Gdyby mój stary telefon z Andkiem 5 nie padł korzystałbym z niego dalej.
Czytaj więcej : PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?) | Wyświetlone : 1567 | Odpowiedzi : 4


Muzyka

Ostatnio trafiłem na aukcję Najwyższej Jakości Heavy Metal Metallica KOMPLETNY Muzyka Cd Box Set 13CD JAPONII ALBUM Brand New uszczelnienie Fabryczne
https://s.click.aliexpress.com/e/cFXyctSC
Z ciekawości kupiłem chociaż byłem pewien że będą to covery po chińsku. Dzisiaj paczka przyszła i jestem zaskoczony jakością. Wprawdzie bez plastikowych pudełek, płyty są w kartonowych kopertach i koszulkach foliowych (coś jak winyle) i bez nadruku ale grają ok. Może ktoś ma jeszcze coś ciekawego, nie ...
Czytaj więcej : Muzyka | Wyświetlone : 1620 | Odpowiedzi : 3


Poste Resante z Aliexpress

Witam szanownych forumowiczów z mojego pierwszego posta :-D!

Mam zamiar zamówić kilka produktów z Chin i mam odnośnie nich kilka pytań. Przede wszystkim: czy jest możliwość odbioru osobistego takich przesyłek na poczcie, tzw. „Poste Resante”? Czy w przypadku zatrzymania takiej przesyłki w celu oVAT-owania przez urząd celny pismo z informacją o tym przyjdzie na Poste Resante, czy też paczka zostanie od razu odesłana? Wreszcie – jakie są ...
Czytaj więcej : Poste Resante z Aliexpress | Wyświetlone : 641 | Odpowiedzi : 2


DOOGEE BL9000 gdzie kupić z wysyłką z EU?

Wiecie może gdzie kupić DOOGEE BL9000 z wysyłką z EU aby ominąć CŁO i VAT?
Czytaj więcej : DOOGEE BL9000 gdzie kupić z wysyłką z EU? | Wyświetlone : 1433 | Odpowiedzi : 2


Lampki choinkowe ?

Witam, Panowie zbliżają się święta, więc potrzeba tanich i dobrych lampek choinkowych... Macie jakieś polecane egzemplarze i rodzaje? mówimy o takich na wtyczkę a nie na baterie
Czytaj więcej : Lampki choinkowe ? | Wyświetlone : 2748 | Odpowiedzi : 19


Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Obrazek
Obrazek
Cześć!
Jesteśmy nowootwartym, oficjalnym sklepem marki MEIZU na Aliexpress.
https://www.aliexpress.com/store/4424199
Specjalizujemy się w sprzedawaniu smartfonów i akcesoriów wyprodukowanych przez firmę MEIZU.
Zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie. Gwarantujemy najniższe ceny i wzorową obsługę przed i pozakupową.
Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez post w tym wątku lub poprzez wiadomość prywatną.

Główne benefity ze składania zamówień w naszym sklepie to:
Obrazek

1) Gwarancja zakupu oryginalnych, nowych i sprawnych urządzeń marki MEIZU w najniższych ...
Czytaj więcej : Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski. | Wyświetlone : 37579 | Odpowiedzi : 248


Nowa zabawa w zbieraniu kuponów na aliexpresie.

Witam.
Proszę o klikanie mojego linku. Będę kupował nowy telefon. Oczywiście odwdzięcze się tym samym. THX.

Zbierz kupony o wartości 84 USD
https://sale.aliexpress.com/2018BrandsS ... T3o1dU4wSw

Tytaj jest mój link promocyjny:

http://s.aliexpress.com/YfQBvq2Q?fromSns=E-mailObrazekObrazekObrazek
Czytaj więcej : Nowa zabawa w zbieraniu kuponów na aliexpresie. | Wyświetlone : 1532 | Odpowiedzi : 0


AliExpress - Status zamówienia: CLOSED

Mam problem z dwoma zamówieniami. Chciałem skorzystać z kuponu 4$ dla nowego użytkowania i na samym początku były problemy z płatnościami (już wiem że z tymi kuponami mają ludzie duże problemy), gdyż z 3-4 razy wyskoczył komunikat, że serwery przeciążone i proszę spróbować ponownie. Za kolejnym razem poszła transakcja, ale od razu pokazał się komunikat:
Status: Closed
Reminder:
We can't process your order at this time due to potential security reasons. All payments made (except ...
Czytaj więcej : AliExpress - Status zamówienia: CLOSED | Wyświetlone : 4312 | Odpowiedzi : 5


Nubia Z17 life. Czy są jakieś promocje?

Czy wiecie coś o zniżkach na zakup ZTE Nubia Z17 life z wysyłką z Europy?
Czytaj więcej : Nubia Z17 life. Czy są jakieś promocje? | Wyświetlone : 3057 | Odpowiedzi : 14


Spor na aliexpress

Hej mam pytanie .Otworzyłem spór na Ali gdyż przyszedł do mnie uszkodzony towar. Sprzedający zaproponował że jak zamknę spór to.wyśle mi działający I poda numer przesylki. Czy jak zamknę spór I okaże się że mnie oszuka będę mógł ten spór wznowic?
Czytaj więcej : Spor na aliexpress | Wyświetlone : 1561 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron