• Reklama

PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?)

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?)

Postprzez Wdhiz » 16 paź 2018, o 13:06

Są jakieś przeciwwskazania do zakupu telefonu z Androidem 5? Na telefonie nie gram, nie korzystam z bankowości itp. Nastawiłem się na PPTV King bo jest szeroki, wygląda jak mini-tablet (a dzisiaj króluje 18:9). Szerokość urządzenia przyda mi się do map - bardzo często używam telefonu do nawigacji turystycznej (rower, lekki off-road itp.). Do tego niska cena a u mnie telefony żyją rok-dwa.
Gdyby mój stary telefon z Andkiem 5 nie padł korzystałbym z niego dalej.
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Reklama

Re: PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?

Postprzez sonic » 16 paź 2018, o 13:42

osobiście nie widzę utrudnień, sam zmieniam Nubie m2 na pptv właśnie ze względu na jego proporcje ekranu, ale nie liczę że bateria w nim przeżyje 2 lata, obstawiam że jak pożyje rok to będzie dobrze
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?

Postprzez Wdhiz » 16 paź 2018, o 14:51

No, zamówione, co najwyżej będę się męczył z piątką ;)
BTW - na Banggod, gdzie jest dobra cena, zostały ostatnie sztuki, chyba, że zaraz "zatowarują".
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Re: PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?

Postprzez bzyq_2 » 7 lis 2018, o 13:25

Używam już drugi rok Leagoo Shark 1, z ekranem 6 cali (16:9) i Androidem 5.0. Nie narzekam, a również wykorzystuje telefon do nawigacji i oglądania filmów.
bzyq_2
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 lis 2017, o 15:17
Pochwały: 1
Telefon:: LEAGOO

Re: PPTV King z Androidem 5 - przeciwskazania (stary system?

Postprzez Wdhiz » 9 lis 2018, o 15:42

No King już jest od dwóch tygodni u mnie. Fajna zabawka, niestety GPS jest do bani - łapie nieźle, ale dokładność ma parszywą. W bezruchu pozycja skacze o kilkanaście, kilkadziesiąt metrów. Trochę lepiej jest w trakcie jazdy. Nie wiem, czy to mój egzemplarz, czy wada ogólna. Pewnie nie da się go reklamować na tej podstawie. Sprawę ratuje fakt, że mogę używać zewnętrznego odbiornika GPS BT (Nokia LD3W). Zakładam, że oszczędza to baterię w porównaniu z używaniem GPS wbudowanego.
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad


Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama