• Reklama

Muzyka

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Muzyka

Postprzez slavo22 » 2 paź 2018, o 20:45

Ostatnio trafiłem na aukcję Najwyższej Jakości Heavy Metal Metallica KOMPLETNY Muzyka Cd Box Set 13CD JAPONII ALBUM Brand New uszczelnienie Fabryczne
https://s.click.aliexpress.com/e/cFXyctSC
Z ciekawości kupiłem chociaż byłem pewien że będą to covery po chińsku. Dzisiaj paczka przyszła i jestem zaskoczony jakością. Wprawdzie bez plastikowych pudełek, płyty są w kartonowych kopertach i koszulkach foliowych (coś jak winyle) i bez nadruku ale grają ok. Może ktoś ma jeszcze coś ciekawego, nie umiałem nic znaleźć np Pink Floyd. Obrazek
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Reklama

Re: Muzyka

Postprzez JJFlash » 2 paź 2018, o 21:09

Przecież to "piraty". Kiedyś płyta była do kupienia na stadionie dziesięciolecia za 8-10 pln wraz z pudełkiem i ładnie wydrukowaną okładką. w indonezji na Bali 1 płyta za dolara, a dvd z filmem/koncertem za podobną, minimalnie większą kwotę 1,5 - 2 usd. Tak więc cena na ali trochę większa bo transport robi swoje
JJFlash
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 22:03
Pochwały: 1
Telefon:: Cool 1

Re: Muzyka

Postprzez slavo22 » 3 paź 2018, o 08:21

Hmmm, a mówili że na ali piratów i podróbek nie można kupić. Swoją drogą tak wydanego pirata jeszcze nie widziałem a swego czasu kupowało się takty.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Muzyka

Postprzez fourzero » 5 paź 2018, o 19:13

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wpisz sobie: Discovery CD
Ale nie wiem jak to w praktyce wygląda, nie kupowałem.
fourzero
 
Posty: 43
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 13:28
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung
ROM: CM12


Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron