• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 8 lip 2015, o 17:33

Alipay jest bezpieczne, tam na pewno nie straciłes danych karty.
Wszelkie przelewy sa bezpieczniejsze od karty, ale zawsze droższe.
Kartą można płacić bezpiecznie, wystarczy stosować się do zasad z pierwszego posta.
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Fushnikov » 8 lip 2015, o 17:59

Czyli jak już dostanę swoją ekartę to wystarczy założyć konto na jednym z kantorów internetowych etc wg poradnika i później połączyć swoją ekartę mbanku z alipay?? Co prawda nie będą to astronomiczne zakupy ale chciałbym regularnie i bezpiecznie robić tam zakupy bez obaw utraty danych swojej karty :)
Fushnikov
 
Posty: 80
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 18:38
Telefon:: samsung
ROM: cd

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez pleroma » 8 lip 2015, o 23:14

Co do mojego postu o idiotycznym problemie to nadal mam tak samo, nie mam dodanej karty do alipay i nie mogę zmienić adresu na PL. nie pierwszy raz robię zakupy i już ponad 20 rzeczy kupiłam na Alia teraz nie mogę! dziwne na maxa...

Oczywiście klikam na opcje wprowadzania innego adresu ale jak pisałam mam opcje krajów Uk lub Canada w tym problem... może to jakieś ustawienia sprzedawcy?
pleroma
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 04:14
Telefon:: iphone 4s

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 10 lip 2015, o 14:40

wirtualna karta mBanku nie nadaje sie do zasilania dolarami z kantoru.

pleroma, zobacz u innego sprzedawcy
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Setral » 10 lip 2015, o 15:14

Witajcie,
zastanawiam się nad założeniem konta walutowego w jakimś z banków, ale chciałbym aby było jednocześnie darmowe. Przyznam, że chciałbym jednorazowo coś kupić zagranicą, dlatego nie opłaca mi się płacić za prowadzenie konta.
Poczytałem o tym trochę na internecie i na dzień dzisiejszy z tego, co się dowiedziałem jedynie Smart Bank oferuje bezpłatne konto walutowe, ale jedynie w Euro. Czy ten "Smart Bank" jest godny zaufania?

Wg powyższego rankingu na pierwszym miejscu jest Kantor Walutowy Alior Bank, który z tego co widzę ma możliwość karty. Czy jest ktoś, kto korzystał z tej oferty i mógłby określić czy byłaby dla mnie odpowiednia?

Czy na Aliexpress.com płatność w Euro jest tak samo "równoprawna" jak płatność w Dolarach?
Jakie konto walutowe wybralibyście w mojej sytuacji?
Avatar użytkownika
Setral
AKTYWNY
 
Posty: 217
Dołączył(a): 10 lip 2015, o 15:02
Pochwały: 17
Telefon:: Sony Ericsson

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez fake4r » 10 lip 2015, o 15:23

Jak chcesz coś kupić jednorazowo to szkoda zakładać konto, zobacz do działu bazar tam użytkownicy oferują pomoc w zakupach. Ty im płacisz - oni Ci zamawiają co chcesz.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Setral » 10 lip 2015, o 15:29

Dziękuję, sprawdzę.
To znaczy -tak, na tę chwilę jednorazowo pare rzeczy, ale być może "wciągnę" się bardziej w ten zakupowy trend, dlatego potrzebuję konta, które nie wymaga opłat za prowadzenie i posiadanie karty.
Avatar użytkownika
Setral
AKTYWNY
 
Posty: 217
Dołączył(a): 10 lip 2015, o 15:02
Pochwały: 17
Telefon:: Sony Ericsson

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 11 lip 2015, o 07:23

Setral napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja mam i korzystam z tego.
Wydanie karty i prowadzenie konta za darmo (trzeba zrobic 1 transakcej przez pierwsze pol roku jedynie i potem juz nic sie nie placi).
Karte mozesz wykorzystac do aliexpress jak najbardziej. Mam tez karte w euro (tez darmowa), ktora uzywam do platnosci w sklepach w strefie euro.
Moim zdaniem bedzie dla ciebie odpowiednia.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Fushnikov » 12 lip 2015, o 17:04

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli 25pln psu w ...?? Czy jest jakaś opcja na te zakupy z tej karty??
Fushnikov
 
Posty: 80
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 18:38
Telefon:: samsung
ROM: cd

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez gibbek » 12 lip 2015, o 20:43

@Up .
Możesz płacić tą kartą na Ali tylko dolar po kursie mBank czyli wyższy kurs USD . Zasilasz kart określoną kwotą złotówek z konta i przelicza ci po kursie z danego dnia . Na 100 USD tracisz ok 20 PLN w porównaniu z liderwalut.pl .
gibbek
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 11:12
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 1
Telefon:: A820

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez sharon12 » 13 lip 2015, o 08:45

Czy bym mógł zapłacić na Ali przelewem, ale nie posiadam karty.
Avatar użytkownika
sharon12
 
Posty: 65
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 20:09
Lokalizacja: Toruń
Pochwały: 3
Telefon:: Lg

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 13 lip 2015, o 08:50

Tak, przy pomocy Przelewy 24.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama