• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 22 cze 2015, o 18:06

cinkciarz to jeden z droższych kantorów, i zapewne długo będzie, bo za reklamy ktoś musi zapłacić. Zauważ że tam kurs na stronie jest inny, niż zapłacisz finalnie) nie lubię takich praktyk.
kantor.aliorbank.pl/ jest też drogi ale jeszcze daje kartę za free.
Liderwalut/pl jest tańszy ale wydanie karty 15zł
BZ WBK nie warto brać pod uwagę.
obecnie bez opłat za kartę i konto złotówkowe jest banksmart.pl
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez danio_96 » 22 cze 2015, o 18:41

W bank smarcie nie można wpłacać pieniędzy i nie ma placówek, a w pekao bp mam wszystko za 0z;

A co sądzicie o ofercie:
Konto dla młodych w PKO BP oraz karty walutowej?
Opłaca się ?
danio_96
 
Posty: 131
Dołączył(a): 12 cze 2015, o 17:20
Telefon:: LG G2 Mini
ROM: 5.0.2 Lollipop

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez shayk » 22 cze 2015, o 18:46

danio_96 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A w bank smarcie masz wszystko za 0 zł. Działa tak samo, jak każdy bank internetowy. Możesz wpłacać pieniądze z innego rachunku, lub przez pocztę, albo wpłat z innych banków. A po co są placówki potrzebne, kiedy można zadzwonić na infolinie?
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez danio_96 » 22 cze 2015, o 18:57

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A w bank smarcie masz wszystko za 0 zł. Działa tak samo, jak każdy bank internetowy. Możesz wpłacać pieniądze z innego rachunku, lub przez pocztę, albo wpłat z innych banków. A po co są placówki potrzebne, kiedy można zadzwonić na infolinie?


No tak, ale skoro mam wszystko za 0zł, gdy 5 razy zapłacę kartą to wolę wybrać bank, który jest w moim mieście niż internetowy

A co sądzicie o ofercie:
Konto dla młodych w PKO BP oraz karty walutowej?
Opłaca się ?

Korzysta ktoś z takiego połączenia?
Ile czasu średnio czeka się na założenie konta i kartę debetową?

Proszę o odpowiedź, gdyż jak najszybciej chcę sobie konto założyć i dokonać zakupu na ali :)
danio_96
 
Posty: 131
Dołączył(a): 12 cze 2015, o 17:20
Telefon:: LG G2 Mini
ROM: 5.0.2 Lollipop

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 22 cze 2015, o 20:42

nie wiem po co się pytasz, jak tak postawisz na swoim. Na pierwszej stronie masz sprawdzone i dobre oferty. Jak by taką ofertę posiadało PKO to byśmy to o niej dawno napisali.

Autor postu otrzymał pochwałę
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 23 cze 2015, o 17:44

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Podales 3 kantory i niby wszystkjie drogie (jeden tanszy ale platne wydanie karty) to w takim razie co polecasz?

Z tego co widze najlepszy kurs ma liderwalut (ale wlasnie to platne wydanie karty), drugi jest kantor.alior (kurs minimalnie gorszy).
Gdzie sa lepsze kursy niz w/w dwa kantory z bezplatnym wydaniem karty?
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez wiewiur » 26 cze 2015, o 10:41

romanos napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Tak, pzed chwilą dokonałem pierwszej płatności taka kartą. Ta karta to tak naprawdę prepaid mbanku brandowany na Cinkciarza. Nie wiem jednak czy to dobry pomysł, jest tam bardzo prosta historii transakcji i chyba max 20 ostatnich, więc w zasadzie nie można wygenerować żadnego sensownego potwierdzenia płatności dla UC nie wiem czy screen z takiej listy zaakcpetują. Z tego co wiem w mbanku mozna założyc konto walutowe i karta za pierwszy rok jest za free.
wiewiur
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 10:37
Telefon:: HTC

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez ra-vau » 27 cze 2015, o 14:02

Siema, niewiem czy widzieliście, bo cofnąłem 3 strony w stecz, a nie chce mi się calego wątku czytać, ale...na aliexpress pojawiła się metoda płatności przelewy24 :!: :!: :!: Co to oznacza? Nie potrzebujemy żadnej karty walutowej, kurs z dzis z liderawalut 3.72, a kurs po jakim policzyły przelewy24 to 3,79zł.

Dla kogoś kupującego od świeta, drobne rzeczy, to mała różnica, dla osób zamawiających raz na 1,5roku telefon tym bardziej - bo dziś płacąc 150$, przepłacimy 10zł wybierając przelewy24 w opcjach płatności na aliexpress.

Moja grafika na przykładzie płatności za przedmiot o wartości 10,39$:
Obrazek

Jak było, to sorki :roll:
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez brsx » 27 cze 2015, o 15:15

U mnie nie ma takiej opcji na Aliexpress..
brsx
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 16:03
Telefon:: BB

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 27 cze 2015, o 15:28

Jest taka opcja na aliexpress płatność przelewy24. Popatrz dobrze.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez brsx » 27 cze 2015, o 15:37

Próbowałem normalnie i przez aplikację mobilną, nie wiem dlaczego u mnie tego nie ma :/
brsx
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 16:03
Telefon:: BB

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 27 cze 2015, o 15:39

Wyczyść ciastka.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron