• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 6 sty 2017, o 11:30

Pomylili się w fabryce pewnie bo tel przyszedł zafoliowany fabrycznie więc na pewno nie sprawdzaliście co siedzi w środku ( mam film z unboxingu) a deklarujecie że każdy telefon jest otwierany i sprawdzany czy działa
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez winiu89 » 6 sty 2017, o 11:36

pakerps napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jak był zafoliowany, że nie dało się go włączyć? Chodzi Ci że karton był zafoliowany?
winiu89
 
Posty: 56
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 06:32
Lokalizacja: Śrem

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 6 sty 2017, o 11:39

winiu89 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jak był zafoliowany, że nie dało się go włączyć? Chodzi Ci że karton był zafoliowany?


Mam na myśli że deklarują że każdy telefon jest włączany i oglądany czy z nim w porządku, a moje pudełko było fabryczne zafoliowane więc nikt nie patrzył co siedzi w środku ( telefon działa prawidłowo - kolor szyby się nie zgadza jest od wersji PINK/ROSE gold ...
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez winiu89 » 6 sty 2017, o 11:42

Nigdy się nie spotkałem z zafoliowanym telefonem od Goldwaya, pamiętam, że kiedyś można było wybrać na aukcji żeby nie sprawdzali i wysłali w nieotwartym opakowaniu, nie miałeś czasem takiej opcji zaznaczonej?
winiu89
 
Posty: 56
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 06:32
Lokalizacja: Śrem

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 6 sty 2017, o 11:45

Nie jest to w 100% oczywiste, że nikt nie patrzył. Wprawdzie ja zawsze dostaję pudełka nie zafoliowane, ale koszt założenia "fabrycznego zafoliowania" jak to nazwałeś to około 7 centów, więc może akurat ktoś miał taki humor. Z fotek na poprzedniej stronie nie wynika dla mnie aby była to szybka od różowego modelu, jak porównuję to ze swoim egzemplarzem.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ponczi » 6 sty 2017, o 12:30

Ja zamawiając u Goldiego dostałem w pełni zafoliowane opakowanie (była folia na pudełku, a hologramy nie wyglądały na przerwane. Do tego soft fabryczny). Jednakże wynikło to z mojej prośby, by nie otwierać ani nie wgrywać softu.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wojtekmaly36 » 6 sty 2017, o 12:33

Kiedy bedziecie mieli xiaomi mi5s plus 128gb wersja silver?
wojtekmaly36
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25 sty 2015, o 23:04
Telefon:: meizu

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez valgir » 6 sty 2017, o 16:50

pakerps napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jak był zafoliowany, że nie dało się go włączyć? Chodzi Ci że karton był zafoliowany?


Mam na myśli że deklarują że każdy telefon jest włączany i oglądany czy z nim w porządku, a moje pudełko było fabryczne zafoliowane więc nikt nie patrzył co siedzi w środku ( telefon działa prawidłowo - kolor szyby się nie zgadza jest od wersji PINK/ROSE gold ...


To jest kolor szyby od wersji gold. Bralem taki dla narzeczonej i tez bylem zdziwiony. Porownywalem z drugim na zywo goldem kupiony od innego sprzedawca i bylo to samo. Taka uroda jest tych goldow. Przyzwyczaisz sie ;)
valgir
 
Posty: 66
Dołączył(a): 28 sie 2015, o 20:27
Telefon:: motorola
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 6 sty 2017, o 19:18

To jezeli to kolor gold to chcialbym wszystkich przestrzec kto bedzie sie zastanawial nad takim kolorem bo zamiast takiego jak na zdjeciu w aukcji dostanie kolor przedniej szyby o odcieniu fioletu... ten gold nie ma nic wspolnego z kolorami gold takimi jak w RMN3 RM3 RMP RM3S bo takie mialem ....wiec OSTRZEGAM innych przed kolorem GOLD (tak naprawde rozowo fioletiwym szyby przedniej )
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez PanPPP » 7 sty 2017, o 13:47

Sobacz sobie u szafy ,,MocnyVlog" on też ma takiego mi5 więc t normalny kolor
Ps. Było sobie obejrzeć na yt złotego mi5 ;)
PanPPP
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 22:44
Telefon:: Huawei P8
ROM: Android

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Kubix9417 » 8 sty 2017, o 12:29

witam, mialem od tygdnia problem z ladowaniem mojego xiaomi mi5 ladowal sie do 87 procent i wiecej nie poszlo, lub gdy uzywalem na kablu to procenty bateri spadaly, wczoraj przestal dzialac mikrofon wiec pmyslalem rozladuje go do konca i dzis 3 ladowarki tel nie ruszy miga tylko czerwona dioda, mam go 2 miesiace, ktos pokieruje co i jak z reklamacja ?
Kubix9417
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 sty 2017, o 11:04
Telefon:: 720848233
ROM: miui8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 8 sty 2017, o 13:05

Kolego, po pierwsze, FAQ zakupowy Goldwaya w pierwszym poście tego wątku, po drugie:

reklamacja-telefonu-i-innych-produktow-z-chin-t3340.html
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron