• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez niewiery » 4 sty 2017, o 16:02

Z 220 000 komentarzy 98,8% jest pozytywnych, więc na prawdę wasze przypadki to nie reguła,a odstępstwo od normy, więc chyba nie ma co się zrażać.
niewiery
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 sty 2017, o 00:44
Telefon:: sony

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez swiecki45 » 4 sty 2017, o 16:13

Witam.Mam pytanie do Goldwaya i forumowych speców dotyczące wpływu mrozów na przesyłany smartfon.Do jakiej skali ujemnej temperatury mogę być spokojny że nie zaszkodzi urządzeniu?
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacie72 » 4 sty 2017, o 16:17

Telefon "idzie" wyłączony , nic mu się nie powinno stać przy temperaturach jaki może natrafić w transporcie.
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fake4r » 4 sty 2017, o 16:18

Raczej nie ma się co obawiać, elektronika wytrzymuje "nasze" mrozy, może gorzej by było gdzieś tam w dalekiej Rosji gdzie już jest znacznie zimnej. Np. elektronika w samochodach jest narażona stale na zmiany temperatur, wilgoć itp. i z reguły nic się nie dzieje. Po za tym nawet nie było na forum takich tematów dotychczas, żeby w okresach zimowych znacząco wzrosła liczba uszkodzeń elektroniki podczas wysyłki i ktoś o tym pisał. BTW. to chyba też nie temat na takie dyskusje ;-)
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Colz@ » 4 sty 2017, o 16:19

@niewiery
Tak tylko te komentarze są tyle warte... "Leave 5 stars feedback in 3 days add extra 6 month free warranty..." Ile z tych 98,8 % jest za dodatkową gwarancję?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Colz@
 
Posty: 131
Dołączył(a): 29 maja 2013, o 19:50
Lokalizacja: Pl

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Thexel » 4 sty 2017, o 19:30

Kupiłem przed chwilą Redmi 4 Pro oczywiście od Goldwaya :D za pośrednictwem cashbacka epn.bz. W zakładce "Orders" w serwisie aliexpress nie pojawiło się to zamówienie, a przed chwilą dokonałem płatności. To jakiś scam? Czy powinienem odczekać chwilę?
Thexel
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 sie 2015, o 17:01
Telefon:: LG
ROM: stockowy

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez KarlosW » 4 sty 2017, o 19:35

Colz@ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wydaje mi się, że wszystkie..
Dla mnie to szczyt tupetu, arogancji .... i oznaka czyjejś tam dobrej głowy do interesu.
Ale znajdują się chętni.
Co nie zmienia jednak faktu, że to jeden z najlepszych i najpewniejszych sklepów na Ali.



Powstało na Nubia Z7 Max
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez meleager » 4 sty 2017, o 20:31

Thexel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


NIe masz żadnej informacji od Ali że zrobiłeś zakup? Jak płaciłeś?
meleager
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2016, o 19:23
Pochwały: 1
Telefon:: MI

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ponczi » 4 sty 2017, o 20:34

wacie72 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ze swojej strony polecam poczekać z godzinkę, gdy paczka przyjdzie. Telefon nagrzeje się do temperatur pokojowych. Nie będzie ryzyka uszkodzeń, czy nawet zalania.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez motaba74 » 5 sty 2017, o 08:35

Witam
wczoraj do mnie przyszedł zniecierpliwoscią oczekiwany telefon, mam pytanie jest to Kate ktòry zamòwiłem i sprawdzałem na aida64 dlaczego w zestawie jest ładowarka z przyjściòwką i brak case ktòry miał być jako prezent
motaba74
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 paź 2014, o 23:39
Telefon:: xperia s

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacie72 » 5 sty 2017, o 09:34

Ale o to to może zapytaj sprzedawce .
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez teddy58 » 5 sty 2017, o 09:44

Mam pytanie do kupujących od Goldwaya. 27 grudnia kupiłem Redmi Pro 64 gb w wersji grey w promocji świątecznej. Do dzisiaj zamówienie jest w fazie realizacji. Na moje monity Goldway stwierdził dzisiaj, że tego telefonu nie ma rynku do kupienia -
"hi, friend, sorry to tell you that this phone is out stock for the whole market right now, so it might wait for more days." I pyta mnie czy chce poczekać kilka dni czy też zrezygnować z zamówienia. Płaciłem Przelewami24. Czy ma ktoś doświadczenie jak wygląda zwrot pieniędzy w tym wypadku?
teddy58
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:13
Telefon:: xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron