• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez lary0071 » 2 sty 2017, o 23:08

No i oczywiście zwrot z GA wyłącznie na PayPal

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
lary0071
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:31

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez KrasiaK » 2 sty 2017, o 23:21

PTT napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Koniec mojej historii.
Uaktywniłem procedurę chargeback, pieniądze wróciły do mnie, a kilka dni po nich "Goldway" nagle odnalazł mój telefon, zaproponowano że mi go teraz wyserwisują, i ani słowa a chamskim zachowaniu Tiny Liu, nawet j....go przepraszam.
Rzekomo telefon został odebrany przez jakiegoś pracownika, w gorącym okresie i wrzucony do szuflady(odnalazł się po ponad miesiącu).
Ja swoje pieniądze odzyskałem, a z tą "firmą" krzak nie chcę mieć niczego wspólnego. Robią tylko złą reklamę chińczykom.

Jeśli chcesz być wyzwany od oszustów i kłamców, bo dopomniałeś się o swoją rzecz i dobrą usługę, to serdecznie polecam- Goldway cię nie zawiedzie.
Jeśli chcesz mieć dobry produkt, serwis i obsługę to serdecznie ODRADZAM- kompletna amatorka i chamstwo.

No I potwierdza to moja sytuacja... Ten sam schemat. Klamstwa. Mataczenie.... Serio nie wiem po co tyle osób pcha sie w zakupy u tego sprzedawcy...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
KrasiaK
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 12:47
Pochwały: 1
Telefon:: Rozne

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 2 sty 2017, o 23:30

Może dlatego, że takich opinii jak Wasze jest tylko promil, a przeważają pozytywne oceny. A nie znam sklepu, który miałby włącznie pozytywne opinie klientów.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jareks366 » 2 sty 2017, o 23:31

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


zaznaczyłem w przeglądarce " wersja na komputer " i wszystko fajnie chodzi i przekierowuje .

Mam jeszcze pytanie ponieważ jak sie uda chciałbym jutro zakupić telefon ale nie mam jeszcze wpłaconych euro na konto składając zamówienie mogę zapłacic w późniejszym terminie bez straty cashback ?
jareks366
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 gru 2016, o 00:31
Telefon:: zuk z2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 2 sty 2017, o 23:43

Robisz offtop, od kwestii płatności i cashback są osobne wątki.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez KrasiaK » 3 sty 2017, o 08:04

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a ja mam wrazenie ze z promili po malutku robia sie procenty.. i nie mowie tylko o tym forum, tylko o jeszcze kilku innych
trzeba rozróżnić ocene za dobra oferte (cena, modele, gratisy, wysylka bez vat), a tym co sie dzieje po zakupie...

Na moim i nie tylko przykladzie widac ze Goldway majac szanse wybrnac chociazby na tym forum z problemu z twarza - nie robi nic, nadal olewa

Patrzac ze coraz wiecej sklepow ma wysylke typu Goldway (nie mowie tu o Ali) , a ceny sa podobne - to po co pakowac sie w takie problemy posprzedazoweo o goldway'a? Przykadlowy LiTB rok, dwa lata temu - swietne ceny (nie do przebicia czesto), ubezpieczenie od VAT działające idealnie za maly procent ceny i .... mega dzialajacy support. A potem zepsul sie support na maxa, zaczeli kombinować....i tyle - odechcialo mi sie i baaardzo wielu osobom tam kupowac.. ich oferta cenowa mnie juz nie interesuje - widze tu spora analogie do Hong Kong Goldway
KrasiaK
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 12:47
Pochwały: 1
Telefon:: Rozne

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mkgga » 3 sty 2017, o 08:29

KrasiaK napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a ja mam wrazenie ze z promili po malutku robia sie procenty.. i nie mowie tylko o tym forum, tylko o jeszcze kilku innych
trzeba rozróżnić ocene za dobra oferte (cena, modele, gratisy, wysylka bez vat), a tym co sie dzieje po zakupie...

Na moim i nie tylko przykladzie widac ze Goldway majac szanse wybrnac chociazby na tym forum z problemu z twarza - nie robi nic, nadal olewa

Patrzac ze coraz wiecej sklepow ma wysylke typu Goldway (nie mowie tu o Ali) , a ceny sa podobne - to po co pakowac sie w takie problemy posprzedazoweo o goldway'a? Przykadlowy LiTB rok, dwa lata temu - swietne ceny (nie do przebicia czesto), ubezpieczenie od VAT działające idealnie za maly procent ceny i .... mega dzialajacy support. A potem zepsul sie support na maxa, zaczeli kombinować....i tyle - odechcialo mi sie i baaardzo wielu osobom tam kupowac.. ich oferta cenowa mnie juz nie interesuje - widze tu spora analogie do Hong Kong Goldway

Pokaż mi alternatywę dla Goldwaya z telefonami xiaomi bez VAT i takimi cenami? Od razu wtedy tam przechodzę, gwarancja mnie nie obchodzi , tylko jak najniższa cena i brak VAT . I do tego brak postoju telefonów w wer Warszawa.

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka
mkgga
 
Posty: 192
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 16:03
Pochwały: 17
Telefon:: lg

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 3 sty 2017, o 08:52

KrasiaK napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba jednak nie, to są ciągle pojedyncze opinie. Tyle tylko, że głosy niezadowolonych są donośniejsze niż tych usatysfakcjonowanych.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jareks366 » 3 sty 2017, o 09:20

Ceny w promocji 9-10 w aplikacji same się zmieniają czy trzeba jakoś odswiezac ?
jareks366
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 gru 2016, o 00:31
Telefon:: zuk z2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez KrasiaK » 3 sty 2017, o 09:25

mkgga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie da się powiedzieć że sklep XXX czy YYY ma wszystko w lepszych cenach niż goldway
Sprawę mozna smialo analizowac ale po konkretnych modelach - a to nie jest na pewno miejsce i watek do tego
Nawet przy tym feralnym zakupie - mialem mozliwosc kupic taniej (z wysylka bez vat) - ale sprzet byl dla brata... wolalem wziac na jego zyczenia od "pewniaka"

Oczywiscie nie upieram sie ze kazdy sprzedawany przez Goldway'a model pjestem w stanie znalezc i kupic taniej i z przesylka bez vat.. .ale spora część i owszem
KrasiaK
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 12:47
Pochwały: 1
Telefon:: Rozne
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 3 sty 2017, o 09:45

Wg mnie wygląda to tak. Handlarze mogą się specjalnie nie przejmować obsługą posprzedażową. Podobnie osoby otrzymujące prowizję lub benefity w innej formie za promowanie Goldwaya na forach lub gdzie indziej. Awaryjność obecnych modeli Xiaomi to chyba okolice 2-3%. Tak więc handlarzowi jest obojętne, że utraci 3% potencjalnych przyszłych klientów, o ile tylko efektywna cena będzie co najmniej o 2-3% niższa niż przy alternatywnym źródle z lepszą obsługą posprzedażową.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób kupujących pojedyncze telefony dla siebie i znajomych. Tutaj obsługa posprzedażowa ma znacznie większe znaczenie, bo na opinii wśród znajomych zazwyczaj bardziej nam zależy i nie chcemy wpakować ich w kłopoty, jeżeli będą mieć akurat pecha. Ja jestem w tej grupie, jeszcze nic mi się nie zepsuło, choć trochę telefonów już przerobiłem, tak że nie doświadczyłem obsługi posprzedażowej Goldwaya i naturalnie wolałbym nie musieć doświadczyć. Same standardy sprzedaży mogę ocenić jako wysokie (kupuję na Ali i ogólnie w Chinach od dość dawna różne rzeczy). Ceny przeciętnie rzecz biorąc ma bardzo dobre (pomijam januszowanie, że gdzieś tam coś tam da się kupić 3 dolary taniej jak wyklika się jakieś kupony czy pseudokaszbaki). Standardy wysyłkowe po wprowadzeniu SSM za $10 też są w mojej ocenie wysokie.

To co mi najbardziej przeszkadza to katastrofalne standardy prezentowane przez Tinę Liu. Niemniej jednak pamiętać trzeba także o tym, że zapewne Goldway nie raz spotkał się z próbami wyłudzenia realizacji gwarancji (np. po upadkach czy zalaniach telefonu). No a on działa po to żeby zarabiać, a nie po to żeby był lubiany.

Wymuszanie pozytywnych ocen transakcji na Ali w zamian za gwarancję - no cóż, taki mamy świat. Jest to może trochę żenujące, ale nie jest niezrozumiałe.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Rafal1435 » 3 sty 2017, o 10:12

Goldway masz jakieś redmi pro z odblokowanym bootloaderem?
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości