• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez winiu89 » 5 sty 2017, o 09:52

Normalnie pieniądze wrócą przelewem od przelewy24
winiu89
 
Posty: 56
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 06:32
Lokalizacja: Śrem

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 5 sty 2017, o 09:52

motaba74 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Casy jeśli mają to dorzucają, a że do Kate że względu na to że jest dłuższy jest problem to pewnie nie mają. W pierwszym poście jest to opisane, jeśli nie mają to wysyłają bez żeby nie opóźniać wysyłki telefonu. Co do przejściówki to normalna sprawa. Kate to wersja international. Nie wszędzie na świecie są takie gniazdka jak w pl, pewnie masz wersję brytyjska( widziałem takie) więc przejściówka jest niezbedna

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez teddy58 » 5 sty 2017, o 10:36

winiu89 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za informację.
teddy58
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:13
Telefon:: xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez JDStar » 5 sty 2017, o 10:58

teddy58 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za informację.

Nie byłbym taki pewny - ja z nim przez parę miesięcy się użerałem - zapłaciłem na ali przez przelewy24, płatność nie przeszła do końca (status wisiał na oczekujący w ali, a z banku mi pobrało kasę).
Po jakimś czasie ali anulowało zamówienie jako nieopłacone - kasy jak nie było tak nie ma: ali twierdzi że kasę dostało 17 dni po zakupie i od razu zwrócili (bo już nie było za co zapłacić skoro zamówienie anulowane), przelewy24 twierdzą że nie dostali zwrotu - ja kasy nie odzyskałem (dobrze, że to jakaś śmieszna kwota) a przelewom24 kazałem sobie w dupę wsadzić te parę PLN.
Zdecydowanie ich odradzam.
Odceglanie/ożywianie telefonów. Polonizacja chińskich telefonów / ROM'ów.
Avatar użytkownika
JDStar
AKTYWNY
 
Posty: 211
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 15:43
Lokalizacja: Tomaszów Lub.
Pochwały: 20
Telefon:: Leeco Le Pro3 x722

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez winiu89 » 5 sty 2017, o 11:21

JDStar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za informację.

Nie byłbym taki pewny - ja z nim przez parę miesięcy się użerałem - zapłaciłem na ali przez przelewy24, płatność nie przeszła do końca (status wisiał na oczekujący w ali, a z banku mi pobrało kasę).
Po jakimś czasie ali anulowało zamówienie jako nieopłacone - kasy jak nie było tak nie ma: ali twierdzi że kasę dostało 17 dni po zakupie i od razu zwrócili (bo już nie było za co zapłacić skoro zamówienie anulowane), przelewy24 twierdzą że nie dostali zwrotu - ja kasy nie odzyskałem (dobrze, że to jakaś śmieszna kwota) a przelewom24 kazałem sobie w dupę wsadzić te parę PLN.
Zdecydowanie ich odradzam.


Ja wiele razy płaciłem i kilka razy też dostałem zwrot z przelewy24 (Z reguły na małe kwoty bo jak większe to płacę bezpośrednio kartą USD) i nigdy nie było żadnego problemu, może faktycznie jakieś nieporozumienie między ali - przelewey24, ja bym nie odpuszczał :)
winiu89
 
Posty: 56
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 06:32
Lokalizacja: Śrem
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 5 sty 2017, o 11:23

Proszę nie robić offtopu, od płatności i wszystkich kwestii z tym związanych jest osobny wątek.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 5 sty 2017, o 12:30

Kolejne moje zamówienia u Goldweya i kolejne rozczarowanie .... zamawiany Mi5 kolor GOLDEN..... Przyszedł Mi5 ROSE GOLD !!
Będzie Kolejna zabawa w przepychanki !! telefon przyszedł ofoliowany (pudełko ofoliowane) nawet nikt nie zaglądał czy działa !

Co ciekawe... szyba przednia jest RÓŻOWA a tył raczej złoty.. taki wynalazek dostałem ..... Takie rzeczy rzeczy tylko u Goldweya.. ewidentnie przyszedł telefon z wynienianą szybą tylko ktoś zamiast złotej szyby dał szybe od rózowej wersji kolorystycznej .... jaja

Obrazek

Bardzo cięzko uchwycić kolory na zdjęciu ale tu jakos przybliżone do rzeczywistośći
Ostatnio edytowano 5 sty 2017, o 13:03 przez pakerps, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez maTTeku » 5 sty 2017, o 12:54

@pakerps
Jaki telefon zamówiłes?
maTTeku
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 mar 2014, o 17:50
Telefon:: Samung Wave II

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 5 sty 2017, o 12:57

Skoro Gold lub RoseGold to zapewne Redmi 4a.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 5 sty 2017, o 13:26

Napisał przecież mi5, niestety ten gold jest trochę rozowy

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez maTTeku » 5 sty 2017, o 13:54

Aktualizował post. Kiedy pytałem nie było ani zdjęcia, ani informacji o zamówionym modelu
Sam zamówiłem od Nich leeco x720 w kolorze złotym właśnie, który także występuje w kolorze Rose gold i serce mi zadrżało. Nie chciałbym dostać telefonu w kolorze świńskiej skórki, jak kolega pakerps
maTTeku
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 mar 2014, o 17:50
Telefon:: Samung Wave II

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 5 sty 2017, o 13:59

maTTeku napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dokładnie kolor przedniego szkła to kolor świńskiej skórki :) .... ale mi nie do smiechu pewnie bedę żądał częściowego zwrotu gotówki albo będe odsyłać... ale jak można taką wersję kolorystyczną która nie istnieje dostać.... ewidentnie to jakiś refub po zmianie szkła tylko przez pomyłkę dali szkło od różowej wersji
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron