Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
Odpowiedz

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 08:23

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czy dobrze czuje, czy zanotowaliście za duży wzrost wpadania na VAT i przestało to być rentowne? Coś czuję że dobra zmiana w naszym kraju dotknęła i zakupów w Chinach i vat stanie się naturalnym kosztem podczas importu.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 10:34

a co z aukcją na której jest transport EU Express. Omija ona dalej ewentualny VAT?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 12:49

Witam

Czy ktoś miał sytuację, że telefon od Goldwaya przyszedł poobijany ? Na rogach ma obicia, Celnicy nie otwierali telefonu, więc pewnie przy instalacji romu coś im pospadało i liczyli na ślepotę. Napisałem do Goldwaya na forum, ale bez odp przez kilka dni.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 13:07

Przy otwieraniu paczki nagrywać film ! Było o tym 1000 razy. Jak chcesz udowodnić że nie ty to zrobiłeś ?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 17:20

Jakbym miał nagrywać za każdym razem, gdy mi przychodzi paczka to by mi pamięci i czasu nie starczyło, pierwszy raz mam taką sytuację, w dodatku telefon jest dobrze opakowany, wiec wiadomo że podczas podróży nie było to możliwe ani nikt tej paczki nie otwierał. są zdjęcia od razu po otwarciu, telefon nawet nie był włączany. Sam zamawiałem kilka telefonów od Goldway i bez problemu, a teraz jak jest problem to nagle 0 odp itd. Dispute na Aliexpress może ożywi, żeby przeczytano PW ode mnie na forum.

Zazwyczaj omijam Aliexpress, bo 20% orderów, ma złe opisy, nieprawdziwe, ale myslałem że Goldway warty polecenia. Nawet jak był problem z paczką z Gearbest a oni byli tak oszukują, to od razu odpowiadali, a tutaj taka olewka.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 19:06

No chyba od razu kasujesz film jak jest dobrze i z glowy. Paczke musisz otworzyc i tak, bierzesz kogos do pomocy i nagrywa w tym czasie. Moze byc ciezko teraz udowodnic. Ja sam bym na slowo nie uwierzylr

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 19:23

ja nagrywam paczki powyżej 40$. i w ten sam dzień odbioru reklamuję. wtedy jest największa szansa na wygranie sporu w ali lub paypal.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 20:50

Pytanie do HongKongGoldway :
Kiedy będziecie realizować zwroty z tytułu ubezpieczenia od Vatu?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 21:02

Ja nagrywam wszystkie.Chocby etui za kilka $.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 22:13

@Hong Kong Goldway
Niebawem minie dwa tygodnie od momentu kiedy poprosiłem o zwrot pieniążków z ubezpieczenia
Widzę że się tu pojawiasz, ale dziwnym trafem nie odpisujesz na mój post, na wiadomość prv- tak samo zresztą jak
w sklepie na ali- też bez odpowiedzi.
Więc napiszę to samo co w prywatnej wiadomości. Czy zostałem oszukany???

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 23:31

lukasz354 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Proszę o przesłanie zdjęć na hongkonggoldwaypl@gmail.com
Prześlę problem do serwisu, proszę o podanie na priv numeru zamówienia

newelco napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Odpisuję kolejny raz, poproszę o nazwę konta PayPal wtedy zwrócimy pieniądze.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 maja 2016, o 23:37

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
[/quote]


@Hong Kong Goldway
Nie wciskaj ciemnoty (to w związku z tym co piszesz na priv), tylko zobacz co sam pisaleś w swoim czasie !!!!!
Odpowiedz