• Reklama

Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez blue_voyager » 21 kwi 2017, o 21:45

blue_voyager ma wolne "całyczas"
Nie będę się więcej z takimi oszołomami użerał. Zresztą czasami miałem wrażenie, że pewne rzeczy tylko mi przeszkadzały, więc nie będę walczył z wiatrakami. Nie mam na to ani chęci ani tym bardziej czasu.
Jak widzę forum w tej chwili nie jest właściwie w ogóle moderowane, ale to nie jest już moje zmartwienie.
Tyle tytułem wyjaśnienia, sorry za OT.

Pochwały przyznane za posta: 2
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez zarazek » 21 kwi 2017, o 22:22

Witam, moj zuk z2 został zatrzymany w przemyslu 13 kwietnia. Dostałem list o zatrzymaniu (elektronika - sprawdzenie pod kątem bezpieczeństwa).

Wiem ze zuk z2 nie ma CE na pudełku i tym bardziej na telefonie. Czy ktoś z czytających jakoś zdołał mimo wszystko taką przesyłkę odebrać?
Cz tylko odesłąnie do nadawcy zostaje. Jestem ciekaw czy przemyśl odpuszcza te kontrole czy dalej wszystko zatrzymują.

Znalazłem winternceie info ze ZUK Mobile ma certyfikaty CE ale konkretnie na zuka z2 chyba sie nie doszukam. Instrukcje idzie przetłumaczyc ale czy jest sens się naciągać?
zarazek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 kwi 2017, o 17:41
Telefon:: nexus

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez rodan77 » 22 kwi 2017, o 05:31

zarazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Raczej bez szans. W marcu miałem to samo z Nubią Z9 mini. Nie było CE na pudełku ani telefonie i odesłali. Chyba, że w ostatnich dniach coś się zmieniło.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez magmonza » 22 kwi 2017, o 14:53

szkoda, że dopiero dzisiaj tu trafiłam czekam na Xiaomi 4 pro
magmonza
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 14:24
Telefon:: ALCATEL

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez tpawel » 22 kwi 2017, o 16:28

magmonza napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A skąd jesteś?

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Humk » 22 kwi 2017, o 16:53

zarazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zapomnij, ja się bawiłem z celnikami przez ponad 2 miesiące nt. ZUK Z2, w końcu musiałem zgodzić się odesłać, skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poproś o odesłanie, bo to strata czasu próbować czegokolwiek. Ja dostałem w tym tygodniu dopiero zwrot kasy, a mój ZUK Z2 był u celników od początku stycznia, 2 miesiące leżakowania w magazynie, miesiąc powrotu do Chin, przez Przemyśl tylko z CE.
Humk
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 lut 2017, o 19:20
Telefon:: Jiayu G3C
ROM: Android 4.2.2

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Gravis » 22 kwi 2017, o 18:13

Już wyraziłeś swoje zdanie, a ja nie lubię jak ktoś się powtarza. Kto chce przeczyta wcześniej. Ostatni raz ostrzegam później leci ban. Idź spełniaj się gdzie indziej.

Autor postu otrzymał pochwałę
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez magmonza » 22 kwi 2017, o 18:54

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A skąd jesteś?

Wysłano z Redmi Note 4x

z Przemyśla :-/
magmonza
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 14:24
Telefon:: ALCATEL

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez tpawel » 22 kwi 2017, o 19:44

magmonza napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A skąd jesteś?

Wysłano z Redmi Note 4x

z Przemyśla :-/

Wysłany już? Może da się jeszcze adres zmienic?

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global
Góra

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez magmonza » 23 kwi 2017, o 07:42

Jest już w Warszawie :-?
No i wygląda na to, że nie ma znaczków CE - sądząc po zdjęciach w feedbekach - chyba że do UE wysyła ze znaczkiem ( w co wątpię) bo wszystkie zdjęcia są od Ruskich.
magmonza
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 14:24
Telefon:: ALCATEL

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez tpawel » 23 kwi 2017, o 08:21

Widziałem kiedyś na Ali że niektórzy sprzedawcy naklejają sami, tylko że w przypadku tego telefonu to będzie fake bo on nawet nie ma wersji International

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez magmonza » 23 kwi 2017, o 09:02

Ale jakoś jest sprzedawany w PL - przez http://www.xiaomi4you.pl/produkt/xiaomi-redmi-4-332-gb/ - to im CE niepotrzebne?
magmonza
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 14:24
Telefon:: ALCATEL

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron