• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez shayk » 7 maja 2015, o 20:29

kondziu93 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pewnie chińczyk kłamie, skoro jest doręczenie, to musi być zły numer trackingowy. Nie mógł się pomylić w adresie.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kondziu93 » 7 maja 2015, o 20:37

Czy na potwierdzeniu nadania paczki nie powinno być czasem numeru przesyłki? Bo teraz nie wiem czy mam dalej pisać z chińczykiem, czekać w nadziei, że paczka przyjdzie (mam jeszcze 45 dni ochrony) czy od razu spór założyć.
kondziu93
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 20:18
Telefon:: ZTE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez shayk » 7 maja 2015, o 20:44

Ale co to ma być. Ja tam nic nie rozumiem, same chińskie krzaki. Może ma zdjęcie paczki z adresem?
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lexio » 8 maja 2015, o 10:13

kondziu93 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Napisz ,że to nie jest Twój numer nadania i podał CI nie właściwy numer śledzenia . Nie ma tam w tym jego potwierdzeniu tego numeru co Ci dał . Zażądaj prawidłowy numer jak nie da to zakładaj spór masz ewidentnie ,że paczkę ktoś odebrał nie adresowaną do Ciebie
lexio
AKTYWNY
 
Posty: 531
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:48
Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kondziu93 » 8 maja 2015, o 14:00

Sprzedawca sam się przyznał, że ten numer jest zły. Pisze też, że niby ta paczka w ogóle nie ma numeru i przysięga że wysłał ją na mój adres. Dam mu tydzień szansy, bo się mi nie spieszy z towarem a czas ochrony jeszcze mam a jak nie to zakładam spór.
kondziu93
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 20:18
Telefon:: ZTE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Wieczniak11 » 8 maja 2015, o 19:00

Mam pytanie jaki aktualny jest despatch z poczty NL w Polsce? Jeżeli komuś ostatno cuś przyszło z NL

Z góry dzieki
Wieczniak11
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lip 2014, o 10:50
Telefon:: Jiayu G4s

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 8 maja 2015, o 19:11

Ale o co Ty pytasz? Przesyłki NL Post nie mają podawanego numeru Despatch (numeru kontenera). Tylko przesyłki SG Post maja podawane takie dane.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez KangoOS » 8 maja 2015, o 19:30

Zamówiłem fona na aliexpress. Mieszkam na śląsku, gdzieś wyczytałem że trzeba podać nazwę województwa po angielsku, więc wpisałem Silesia. Teraz z ciekawości wpisałem Silesia w Google i wujaszek pokazuje na mapie że "Silesia" to Dolny Śląsk. Paczka zostało wysłana, ale boje się teraz że coś pójdzie nie tak, jak myślicie?
KangoOS
 
Posty: 15
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 16:15
Telefon:: Huawei
ROM: CM 10.1, Android 4.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 8 maja 2015, o 19:31

Nie ma to żadnego znaczenia, przesyłki dostarczane są po kodzie pocztowym.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez KangoOS » 8 maja 2015, o 19:33

Dzięki za info :D
KangoOS
 
Posty: 15
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 16:15
Telefon:: Huawei
ROM: CM 10.1, Android 4.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Wieczniak11 » 9 maja 2015, o 10:43

Cześć mam pytanie dotyczące przesyłki. Przesyłka jest już w Amsterdamie wszystko jest ok. Tylko zmartwiło mnie jedno śledząc przesyłkę na r4v.pl pojawiło się w danych miejsce zamieszkania, imię i nazwisko itp. Ale w zawartości piszę player mp5 i wartość zamówienia 17$ a ja zamówiłem telefon. Czy ktoś miał podobną sytuację, czy tylko to jest jakiś błąd w systemie?
Wieczniak11
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lip 2014, o 10:50
Telefon:: Jiayu G4s

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 9 maja 2015, o 10:45

Normalna sytuacja. Sprzedawcy zaniżają wartość przesyłki i podają inna zawartość aby zmniejszyć ryzyko naliczenia VAT. Co jak wiadomo nie ma już żadnego znaczenia bo nic to nie daje.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama