• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Becker21 » 13 sty 2017, o 19:55

A w Polsce da radę kupić jakiegoś automata do np 300 zł?
Becker21
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 12:41
Telefon:: Xperia L

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez skazi » 13 sty 2017, o 20:58

Tak, na allegro jakąś chińską markę noname.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Becker21 » 13 sty 2017, o 21:05

A ile musiałbym dać za coś lepszego ? i sensownego?
Becker21
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 12:41
Telefon:: Xperia L

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Darraz » 14 sty 2017, o 00:16

Wspomniane wcześniej Parnisy chodzą na Ali w okolicach 400 zł. Za trochę ponad 500 zaczynają się już modele z mechanizmami Miyoty. W podobnych cenach można nabyć inne chińskie zegarki - Corgeut i Debert. Podobnie lub trochę więcej trzeba dać za Loreo, jest o nich sporo dobrych opinii w necie, chociaż nie udało mi się znaleźć jakie werki w nich pracują. W około 500 zł zaczynają się też na allegro oferty zegarków Orient. To chyba tyle, jeżeli chodzi o automaty i w miarę niskie ceny.

Autor postu otrzymał pochwałę
Darraz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lut 2016, o 22:56
Pochwały: 1
Telefon:: Honor 8

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez dziodzio » 14 sty 2017, o 07:41

Becker21 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Do 100$ spokojnie znajdziesz automaty Seiko 5, a w jeszcze niższych cenach solidne automaty J.Springs (spółki córki Seiko).

tapnięte z Mi4
dziodzio
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 11:49
Telefon:: LG

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Yar0 » 14 sty 2017, o 11:52

Z mojej strony jak kolega wyżej ewentualnie zobacz poprzedni mój post w tym temacie.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Yar0
 
Posty: 59
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 20:03
Telefon:: Elephone p6000

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez mentorkmk » 14 sty 2017, o 16:08

http://helluxwatch.com/e_productshow/?5 ... ml#image_1
miał ktoś??
widze ze sa 2 automaty st2530 i wlasnie jakas myota chyba (choc nei wiem czy to nie sciema) i quartz któraś wersja wydaje wam sie lepsza/gorsza? potencjalnie wolalbym kwarciaka bo nie wyborażam sobie że trzebaby było przestawiać go co chwile
Avatar użytkownika
mentorkmk
AKTYWNY
 
Posty: 376
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 22:42
Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez rakieten » 14 sty 2017, o 18:27

tomikitwo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dokładnie. Lepiej w tych pieniądzach kupić oryginalnego Citka, Seiko, Military Hanowa lub nawet Hilfigera, bo jako nieliczne z modowych są dobrze wykonane, a nie łazić jak ostatni wioch-men z podróbka Taga za 100$.... Tych co kupują podrobione Diesle to już w ogóle nie rozumiem. Oryginały nie są jakieś tam astronomicznie drogie, ale wolicie kupić chińskie gówno za pół ceny oryginału, bo szpan ten sam, ale o połowę tańszy....
Poza tym nie wiem czy wiecie, ale jak podróba trafia na naprawę do autoryzowanego serwisu to jest z miejsca zatrzymywana i idzie od utylizacji.

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka

Nie rozumiem twojego bólu tyłka, jeden woli seiko citka i inne za 200$, drugi taga za 50$ i w czym problem ? Martwisz się o czyjeś pieniążki czy jak ?
rakieten
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 15:42
Telefon:: samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez su2000 » 14 sty 2017, o 20:53

Myślę, że kolega się nie martwi o cudze pieniądze,
tylko uświadamia, że w tej cenie można mieć markowy i sprawdzony zegarek.
su2000
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 6 gru 2010, o 10:07
Lokalizacja: zzz
Pochwały: 19

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez rakieten » 14 sty 2017, o 21:38

su2000 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No ale jak w tej cenie, skoro zacytował tekst o 200$ a ja pisze o 50$-70$ czyli na chwilę obecną 821.68 PLN vs 205.42 -287.59 PLN
rakieten
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 15:42
Telefon:: samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez panda86 » 15 sty 2017, o 09:21

Ludzie ja Was bardzo proszę... nie każdy jest tak dobrze sytuowany żeby kupić sobie zegarek Diesla, Armaniego, Omegę czy innego oryginała.. Chociaż pewnie gdyby zarabiał jak człowiek to nie kupił by podróby.. bo po co..??? Tylko po co ten temat roztrząsać? Nie boli Was (tych czepiających się kupowania podróbek) że jest jeszcze cała masa innego sortu towarów podrabianych? A ja przepraszam bardzo, jak znaleźliście się na tym forum, w tym temacie..?Żaden z Was nigdy nie kupił jakiegoś "zamiennika" chociażby w innej branży.. zawsze oryginały? Hipokryci...

Osobiście podoba mi się bardzo kilka zegarków, pracuje od kilku lat, zarabiam średnio.. - mam kwalifikacje, wykształcenie wyższe, ambicje, tylko brak możliwości i to może moja wina że mnie nie stać? Tak kupię sobie podróbki na to jeszcze mogę odłożyć z wypłaty i będę miał na ręku zegarek który będzie cieszył moje oko i nie będzie plastikowy.. Tylko co to kogo interesuje??? Ma się podobać mi i tylko ja wiem że to nie ori.

A wracając do tematu, to chyba najbardziej pożądanymi wpisami są tutaj zdjęcia, recenzje, opisy, porównania no i w końcu polecenie jakiegoś sprawdzonego, godnego sprzedawcy.

Bez napinki Panowie,
pozdrawiam.

Pochwały przyznane za posta: 2
panda86
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 00:38
Pochwały: 3
Telefon:: Samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez tomikitwo » 15 sty 2017, o 10:48

Sęk w tym, że jak ktoś jest średnio sytuowany to wręcz śmiesznie wygląda z tagiem na ręku :p Zamienniki innych produktów kupuje każdy, ale zamiennik i podróbka to są dwie różne z rzeczy.
O niczyje pieniądze się nie martwię, po prostu uświadamiam, że lepiej wydać swoje 200 - 300 złotych na oryginalnego timexa, albo taniego citka, niż kupować chamską podróbkę zegarka za kilka - kilkanaście tysięcy złotych. Umyślne kupowanie podrobionego zegarka drogiej marki to straszne wieśniactwo. Takie jest moje zdanie :)

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka

Pochwały przyznane za posta: 2
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron