• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez musclecars » 11 sty 2017, o 12:59

musclecars
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 14:03
Lokalizacja: Polska

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez menciu » 11 sty 2017, o 13:43

a jakiś inny namiar (whatsup itd.) bo pisalem maile i brak odpowiedzi
menciu
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 kwi 2014, o 15:21
Telefon:: szajsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Warson » 11 sty 2017, o 16:22

Witam, czy jak płaciliście za zegarki od AAAWatches to w Paypal Wybieraliście opcje "Zapłać za Towary" czy "Prześlij pieniądze Znajomym" ??
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez szmydu » 11 sty 2017, o 16:35

Warson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Na watsapp dostałem link do strony płatności paypal, na której w komentarzu podawałem swoje dane do wysyłki. Kwota transakcji zaszyta była w linku, czyli po wyświetleniu strony była już wpisana w odpowiednie pole.
szmydu
 
Posty: 81
Dołączył(a): 20 sty 2015, o 20:25
Pochwały: 7
Telefon:: lg

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez haem » 11 sty 2017, o 17:04

Zastanawiam się czy ktoś z was widział na Aliexpress takie drewniane zegarki typu Plantwear, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Chciałbym się tylko zapytać czy ktoś taki ma i jak się sprawuje. Chciałem kupić jeden dla mnie a jeden dla swojej żony, ale jeśli to jakiś badziew to na pewno zrezygnuję z zakupu. Z kolei Plantwear ma dość drogo jak dla mnie, by wydać od razu na dwa zegarki. Jeśli ktoś ma coś konkretnego do powiedzenia na ten temat to będę wdzięczny.
haem
 
Posty: 0
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 16:58
Lokalizacja: Radom
Telefon:: iPhone

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez rakieten » 11 sty 2017, o 17:07

Witam, przeczytałem kilka stron i nadal nie wiem, będę wdzięczny za odpowiedź. U villego próbowałem zamówić zegarek, zero reakcji, nie odpisuje itp. Znalazłem ten temat i wiele osób chwali AAA Watches, byłby ktoś miły dać link do strony/katalogu i namiary ?
rakieten
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 15:42
Telefon:: samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez trzyo » 11 sty 2017, o 17:39

rakieten napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kilka postów wyżej masz jego katalog.

kontakt whatsup do AAAwatches: +86 180 2859 2810

Autor postu otrzymał pochwałę
trzyo
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:07
Pochwały: 4
Telefon:: apple

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez rakieten » 11 sty 2017, o 17:44

trzyo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kilka postów wyżej masz jego katalog.

Zgadza się, już trafiłem, przeglądam i nawet upatrzyłem sobie zegarek ale nie mam namiarów na sprzedawcę albo nie widzę...
Ten zegarek mnie interesuje http://v.yupoo.com/photos/watches9015/albums/44125193/
rakieten
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 15:42
Telefon:: samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez trzyo » 11 sty 2017, o 17:49

rakieten napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kilka postów wyżej masz jego katalog.

Zgadza się, już trafiłem, przeglądam i nawet upatrzyłem sobie zegarek ale nie mam namiarów na sprzedawcę albo nie widzę...
Ten zegarek mnie interesuje http://v.yupoo.com/photos/watches9015/albums/44125193/


zobacz post wyżej - masz kontakt whatsup.

Ja ze swojej strony moge polecić ten zegarek, właśnie wczoraj do mnie trafił ten model. Wszystko działa, wykonanie jest świetne i mechanizm działa bardzo dobrze. Byłem u zegarmistrza i chwalił robote. Zaplacilem za niego 55$ + wysyłka.

Pochwały przyznane za posta: 2
trzyo
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:07
Pochwały: 4
Telefon:: apple
Góra

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez rakieten » 11 sty 2017, o 17:53

Ja ze swojej strony moge polecić ten zegarek, właśnie wczoraj do mnie trafił ten model. Wszystko działa, wykonanie jest świetne i mechanizm działa bardzo dobrze. Byłem u zegarmistrza i chwalił robote. Zaplacilem za niego 55$ + wysyłka.[/quote]
A jeszcze jak byś mi napisał ile czekałeś na zegareczek i jakim sposobem został wysłany ? DHL czy jakaś poczta normalna ? Zegarek ogółem ciężki ?
I jak ten model się nazywa, na stronie nie pisze a nie chce wysyłać sprzedawcy linka.
rakieten
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 15:42
Telefon:: samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez su2000 » 11 sty 2017, o 18:38

haem napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Planetwear są zdecydowanie większe od chińskich "drewniaków", choć są lekkie jak piórko, prawie nie czuć na reku go. Na ali dominują bambusowe zegarki, przyzwoite wykonanie, prosty kwarc w środku.
Planetwear są dopracowane, dobrze wykonane, ale z ceną przesadzili.
su2000
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 6 gru 2010, o 10:07
Lokalizacja: zzz
Pochwały: 19

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez trzyo » 11 sty 2017, o 18:57

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A jeszcze jak byś mi napisał ile czekałeś na zegareczek i jakim sposobem został wysłany ? DHL czy jakaś poczta normalna ? Zegarek ogółem ciężki ?
I jak ten model się nazywa, na stronie nie pisze a nie chce wysyłać sprzedawcy linka.


Ja czekałem coś w okolicy 2-3 tygodnia. Co do przesyłki to poczytaj sobie na forum jak to wygląda, bo róznie to bywa z wysyłką paczek z Chin. Co do firmy kurireskiej to wysłał mi to Singapure Postem. Zegarek ciężki, i świetnie wykonany tak jak zresztą pisałem. Jezeli masz jakiekolwiek pytania zadawaj mu na whatsupie, koleś jest na prawdę pomocny i idzie się od niego wszystkiego dowiedzieć.
trzyo
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:07
Pochwały: 4
Telefon:: apple
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości