• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez akir » 15 sty 2017, o 11:32

tomikitwo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie :p

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez panda86 » 15 sty 2017, o 11:35

Poniekąd Cię rozumiem i się zgadzam z Twoim zdaniem.. ale jest pewna kwestia gustu.. ja patrze na to pod kątem wyglądu. Pozostawmy kwestię tego jak kto wygląda w jakim zegarku :) Generalnie się nie znam na zegarkach, oglądałem w sklpie Armaniego i Diesla.. jeden to koszt 1600 drugi 2400... - rachunek jest prosty, stan konta jeszcze bardziej, czy to jednak jest powód żeby nie mieć odrobinę przyjemności w życiu? Jeżeli zacznę zarabiać tyle że na taki zegarek uzbieram w ciągu roku to kupie ori.. myślę że temat wyczerpany.
panda86
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 00:38
Pochwały: 3
Telefon:: Samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez polak.krk » 15 sty 2017, o 17:06

Jesli o Diesla/Armaniego i podobne marki modowe to smialo mozna kupowac z Chin bo w nich mechanizm nie jest najlepszy. W Tagach i markach podobnych wlasnie odwrotnie. Tam mechanizm jest dopieszczony pod kazdym wzgledem, stad tez cena wysoka. Osobiscie wole kupic Parnisa Automat bo wiem ze ten zegarek przetrwa z 50 lat. :)
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Warson » 16 sty 2017, o 01:40

akir napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie :p

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


jasne natomiast idac przez ulice nigdy nie wiesz kto ma ori a kto nie :D wiec to i tak zatacza się koło... mnie tak naprawde mało interesuje czy ma Diesla, Taga i ori czy nie grunt ze fajnie wyglada tyle...
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ra-vau » 16 sty 2017, o 08:35

Tytul w sumie głosi "wątek ogólny" - więc niema się co czepiać, że zamiast wklejać fotki zegarków i linki do kupna, prowadzicie dyskusję NT co komu wolno, co wypada a co nie... ;-)

Przyłącze się, z mojej perspektywy? Podobają mi się zegarki, lecz zapominam w nich chodzić. Dostępne u nas, za 200-500zl? Dostawałem na jakieś okazję, ubieram sporadycznie, leżą sobie w szafce. Ja sam nie widzę powodu by kupować drogie zegarki, bo:
- nie widzę powodu do lansu nawet oryginałem za 4tys czy więcej, gdybym chciał to stać mnie na takowy, ale pytanie 'po co'? Skoro w nim wyjdę kilka razy
- czy to podróbka czy oryginał, czy 50zl czy 500 czy 5000 i więcej, nie interesuje mnie to xD równie jak nie interesuje mnie twój, czy twój, czy kogo innego zegarek
- niech każdy robi sobie jak sam uważa, zegarek to dodatek w dzisiejszych czasach, o ile w doradzanie przy zakupie elektroniki, telefonów mogę się bawić, bo jest pewien przelicznik jakość/użytecznośc/cena i ta relacja pomiędzy czynnikami pozwala prowadzić dyskusje pt "najlepszy wybór" o tyle przy zakupie zegarka ludzie kierują się marka/logiem/historia/na końcu mechanizmem i wykonaniem. Taka prawda. Nikt mi tutaj nie powie, że ceny rzędu 15tys 5tys 40tys PLN za zegarek wynikają z użytych materiałów i technologii xD jeśli jest inaczej, to zalecam połknąć coś na uspokojenie, albo zapalić i wyczilowac ... W ostateczności nie wchodzić w ten temat, tylko na forum watchboners i tam pucowac berło do markowych drogich zegarków

- to forum o chińskich telefonach, sam mam tel z Chin za powiedzmy ponad 1500zl, lecz... Zdecydowana większość znalazła się tu bo szuka tanich i zarazem dobrych rozwiązań, relacja jakość/wydajnosc i cena liczy się przede wszystkim więc... Trudno się dziwić, że ktoś kupuje biżuterię jaka w dzisiejszych czasach są zegarki za kwotę 10-80$ i jest zadowolony. To co kto sobie pomyśli widząc zegarek w oryginale wyceniony na kilka czy kilkanaście tysięcy u osoby zarabiajacej średnia krajowa guzik mnie obchodzi, byle by noszący ten zegarek był zadowolony z zakupu :)

Live Your Life :)

Pochwały przyznane za posta: 6
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez NOA » 26 sty 2017, o 19:05

Panowie poszukuję takiego zegarka na alliexpress, moja żona strasznie się na niego uparła, pomoże ktoś?
Obrazek
Firma ICE WATCH model glitter albo jakiś inny ICE WATCH
NOA
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 mar 2016, o 20:19
Telefon:: 512956836
ROM: SAMSUNG

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez gany » 29 sty 2017, o 18:47

witam u kogo teraz kupujecie ??

AAA watches? czy watchfactory??
http://watchfactory.v.yupoo.com/
http://v.yupoo.com/photos/watches9015/albums/
gany
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 10:14
Telefon:: samsung s3

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Becker21 » 30 sty 2017, o 15:29

AAAwatches kontakt prawie non stop i szybka przesyłka ;]
Becker21
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 12:41
Telefon:: Xperia L

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez mironiusz » 30 sty 2017, o 15:50

Zakupiłem Naviforce NF9038M z Gearbest, jakos 11 dolców kosztował, wykonanie bardzo poprawne.
Zegarek jest duży, przez to, ze branzoleta nie jest pełna, nie jest on przesadnie cięzki.
W sumie nie wiem czy koperta to SS czy jakis stop, szkoło minerlane hardlex.
Wskazówki świecą w ciemnosci, nie wiem jak ustawić dzień miesiąca ;)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L-HRFXsuM6w[/youtube]
Brak podpisu - Pracujemy nad tym... .. .
Avatar użytkownika
mironiusz
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 09:04
Pochwały: 4
Telefon:: iPhone6
ROM: 8.3

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez NOA » 30 sty 2017, o 17:23

PANOWIE POMOZE KTOS Z TYM ICEWATCHEM?

kolego, nie pisz capslockiem
@blue
NOA
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 mar 2016, o 20:19
Telefon:: 512956836
ROM: SAMSUNG

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez pf05 » 30 sty 2017, o 18:16

NOA napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To bedzie cos takiego http://www.dhgate.com/product/newest-wa ... 2885713254
ceny zabójcze :) no i MCE zamiast ICE :)

A tu masz cos podobnego chyba. http://www.dhgate.com/product/2016-fash ... 0586398954 z tym e GENEVA :P generalnie barachło. No ale czemu nie,najwyzej wywalisz bez bólu.

Szukaj "Ice, thin silicone watch", cos takiego
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Darraz » 30 sty 2017, o 20:21

NOA napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


SKMEI są jakościowo więcej niż przyzwoite :
http://s.aliexpress.com/YZZ3UjiA
Darraz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lut 2016, o 22:56
Pochwały: 1
Telefon:: Honor 8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron