• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez mseifer » 29 lis 2017, o 00:16

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niekoniecznie koledze zwolnili z cła bez płacenia ;)
mseifer
 
Posty: 32
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 17:53
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung S3 LTE

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez ibiszek » 29 lis 2017, o 08:16

zawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Mam identyczną sytuację, tylko z Tomtopa, też utknęła 8 listopada na Okęciu. Poczekam jeszcze trochę i zawalczę paypalem o zwrot.

Dalej u Ciebie przesyłka na Okęciu ??? czy coś ruszyło?
ibiszek
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 11:13
Telefon:: Huawei/LeTV

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez gabin » 29 lis 2017, o 11:23

Witam.
Kupiłem coś na gearbest z przesyłką rejestrowaną Sweden Post i dostałem numer Q126.........XX.
Dlaczego mam taki dziwny numer?
Czy poczta szwedzka to nie R......SE?
gabin
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 11:11
Telefon:: Nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zawel » 29 lis 2017, o 12:26

ibiszek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nic, myślę że ukradziona. Poczekam jeszcze z tydzień i jadę z paypalem.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez radman. » 29 lis 2017, o 22:30

gabin napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Sprawdz na tej stronie: http://tracking.directlink.com/multiple ... ref_mode=0
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez xHadesx » 30 lis 2017, o 13:11

Witam. Potrzebuję pomocy... Nie wiem co sie dzieje i co to oznacza... LF241491021CN to numer przesyłki. Jest jakiś błąd i została zatrzymana w urzędzie celnym w Pekinie... Co teraz. Miał ktoś podobną sytuacje? Panikowac czy nie? Kwota $3.11. Przesyłka darmowa.
xHadesx
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 13:08
Telefon:: Xperia z3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Boniunio » 30 lis 2017, o 13:37

LP00084047577798
By mógł ktoś sprawdzić mi ten numer przesyłki czy już wyleciała z chin czy leży w chinach cały czas
Z góry dzięki za pomoc :-)
Boniunio
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 sie 2016, o 20:41
Telefon:: Xiaomi MiNotePRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez pidey » 30 lis 2017, o 13:41

xHadesx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Być może źle zaadresowana przesyłka, u mnie tak było ale na szczęście dotarła bo najważniejsze cechy adresowe były i listonosz skorzystał z kontaktu telefonicznego.
Avatar użytkownika
pidey
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 22:53
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi MI-4C 3/32
ROM: 7.0

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez xHadesx » 30 lis 2017, o 14:19

Wszystko jest podane dobrze. Imie, nazwisko, kod pocztowy, miejscowości, adres oraz numer telefonu... Mam nadzieję, ze dojdzie bez problemu
xHadesx
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 13:08
Telefon:: Xperia z3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez xHadesx » 30 lis 2017, o 14:23

LP00084047577798, to przesyłka nierejestrowana. I z tego co się orientuję tylko można ją śledzić w Chinach. Niby 19 przekazano linią lotniczym. Możesz na nią spokojnie czekać, ale nie sugeruj sie numerem, bo może być po prostu fałszywy.
xHadesx
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 13:08
Telefon:: Xperia z3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez adminekPL » 30 lis 2017, o 16:13

Boniunio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wg trackingu jeszcze nie wyleciała z Chin. Tu możesz ją śledzić: http://bit.ly/2BnDOqD
Jak dotrze do Szwecji i zostanie wysłana do PL, będziesz mógł śledzić przesyłkę w trackingu Poczty Polskiej wpisując jej międzynarodowy numer LM118869404SE.

xHadesx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

LP.... to - można powiedzieć - chyba numery porządkowe przesyłek nadawane sprzedawcom przez system Ali podczas wysyłki. Chyba wszystkie mają później nadawane drugie numery, zarówno nierejestrowane jak i rejestrowane. Zwróć na to uwagę, jak będziesz otrzymywał przesyłki.
Avatar użytkownika
adminekPL
 
Posty: 140
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 14:02
Pochwały: 14
Telefon:: nie mam

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez xHadesx » 30 lis 2017, o 16:20

Ja właśnie mam juz od dwóch tygodni te same numery przesyłek. A z jedną "rejestowaną" mam problem. Opisany wyżej
xHadesx
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 13:08
Telefon:: Xperia z3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron